facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 
KO: Niesłychany pościg Wiślanki! 2014-04-21 14:33:16

Klasa Okręgowa: Wiślanka - Śledziejowice 4:4. To bez wątpienia był hit kolejki i najbardziej niesamowite widowisko początku rundy wiosennej! Śledziejowice prowadziły do 83 minuty 4:1 i nie zdołały wygrać tego pojedynku!

KO: Niesłychany pościg Wiślanki!

Concept 4 Soccer

Place zabaw








Wiadomości Premium

Wyniki na żywo


I liga

Bełchatów
:
Stomil
23.04.2014
18:00
Kolejarz
:
Okocimski
23.04.2014
16:00
Nieciecza
:
GKS Tychy
23.04.2014
17:00
Dolcan
:
GKS Katowice
23.04.2014
16:00
Olimpia G.
:
Wisła Płock
23.04.2014
17:00
Energetyk
:
Miedź
23.04.2014
19:00
Chojniczanka
:
Flota
23.04.2014
17:00
Arka G.
:
Górnik Ł.
23.04.2014
18:30
Puszcza
:
Sandecja
23.04.2014
16:00

II liga polska (Wschód)

Pelikan
:
Stal S.W.
23.04.2014
16:30
Wisła Puławy
:
Stal Rz.
23.04.2014
17:00
Olimpia Z.
:
Garbarnia
23.04.2014
16:00
Motor
:
Świt N.D.M.
23.04.2014
17:00
Legionovia
:
Wigry
23.04.2014
17:00
Limanovia
:
Radomiak
23.04.2014
16:00
Olimpia E.
:
Pogoń Siedlce
23.04.2014
17:00
Stal M.
:
Concordia E.
23.04.2014
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II
:
Sokół P.
23.04.2014
17:30

Klasa A (Kraków II)

Bratniak
2:0
Sportowiec
21.04.2014
17:00

Klasa A (Myślenice)

Topór T.
0:3
Skalnik T.
21.04.2014
14:00

Klasa B (Kraków III)

Strażak Rączna
3:0
Strzelcy
21.04.2014
14:00
Sparta P.D.
5:0
Trzebol
21.04.2014
16:00
Grzegórzecki
:
Podgórze II
23.04.2014
17:00
Strzelcy
:
Sparta P.D.
23.04.2014
17:00
Tyniec
:
Płomień Kostrze
23.04.2014
17:00
Trzebol
:
Sokół R.
23.04.2014
17:00
Nadwiślan R.
:
Piast II W.
23.04.2014
16:00
Błękitni Cz.
:
Rzozovia
23.04.2014
17:00
Borkowianka
:
Polonia Więcławice
23.04.2014
17:00

Klasa B (Myślenice)

Staw
1:1
Górki
21.04.2014
15:00
Jawor
1:2
Grodzisko
21.04.2014
16:00
Karpaty II
2:0
Dukla
21.04.2014
14:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus
2:3
Polonia K.
21.04.2014
16:30

Klasa C (Kraków II)

Wiślanie II
12:0
Kliny
21.04.2014
17:00

Klasa C (Myślenice)

Cisy
0:4
Sokół B.
21.04.2014
15:00
Lubomir
3:0
Pasternik II
21.04.2014
16:00
Tempo II
5:0
Krzemień
21.04.2014
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Hutnik
:
Unia O.
23.04.2014
17:00
Poprad
:
SMS
25.04.2014
15:00

I liga juniorów (Kraków)

Borek
:
Prokocim
22.04.2014
17:30
Czarni S.
:
Prądniczanka
22.04.2014
17:30
Iskra B.
:
Podgórze
22.04.2014
17:00
Jadwiga
0:1
MOSiR Bukowno
22.04.2014
10:30
SMS II
:
Raba
23.04.2014
18:00

I liga juniorów (Wadowice)

Lachy
:
Górnik B.
22.04.2014
12:00
Astra
:
Przeciszovia
23.04.2014
17:30

I liga juniorów (Tarnów)

Unia T.
:
Wisła Sz.
22.04.2014
14:00
Dunajec Z.
:
Szreniawa N.W.
24.04.2014
17:30
Okocimski
:
Orzeł D.
25.04.2014
17:00

I liga juniorów (Nowy Sącz)

Sokół S.S.
:
Gród
22.04.2014
17:00
Korzenna
:
Nawoj
22.04.2014
17:00
Kolejarz
:
Poprad R.
22.04.2014
11:00
Hart
:
Barciczanka
22.04.2014
17:00
Helena
2:0
Hańczowa
22.04.2014
17:00

II ekstraliga juniorów (Kraków)

Orzeł P.W.
0:1
Grębałowianka
22.04.2014
10:00
Przemsza
0:2
Zwierzyniecki
22.04.2014
17:00
Skawinka
4:2
Wieczysta
22.04.2014
11:00

II liga juniorów (Myślenice)

Zielonka
:
Skalnik T.
21.04.2014
11:00
Jordan Z.
:
Pcimianka
22.04.2014
16:00
Trójka
:
Karpaty
22.04.2014
17:00
Mogilany
:
Orzeł N.W.
22.04.2014
17:30
Opatkowianka
:
Orzeł M.
22.04.2014
17:00
Gościbia
:
Sęp
22.04.2014
17:00
Grodzisko
:
Rokita
23.04.2014
17:00

III liga juniorów (Myślenice)

Pasternik
:
Hejnał Krzyszkowice
21.04.2014
11:00
Tempo Rz.
:
Dziecanovia
21.04.2014
13:00
Wicher
:
Clavia
21.04.2014
11:00
Wróblowianka
3:3
Wrzosy
22.04.2014
18:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia
:
AS Progres
25.04.2014
16:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Wieczysta
:
Tarnovia
22.04.2014
10:00
Garbarnia
:
Cracovia
25.04.2014
17:45
AS Progres
:
Zatorzanka
25.04.2014
17:00
Sandecja
:
MOSiR Bochnia
25.04.2014
16:00

I liga juniorów młodszych (Kraków)

Wieczysta
4:0
Skawinka
22.04.2014
17:00
Dalin
:
Przebój
22.04.2014
11:00
Górnik W.
1:5
Prokocim
22.04.2014
12:00
Iskra K.
0:1
Prądniczanka
22.04.2014
17:00

I liga trampkarzy (Kraków)

Krakus N.H.
7:2
Prądniczanka
22.04.2014
10:00
Prokocim
:
Górnik W.
22.04.2014
17:00
Wisła II K.
8:2
Wawel
22.04.2014
15:00
Górnik W.
:
Prądniczanka
25.04.2014
18:00

I liga młodzików (Kraków)

Krakus N.H.
3:1
AP Zabierzów
22.04.2014
12:00
Słowik
:
Jadwiga
22.04.2014
17:00
Prądniczanka
0:4
Dalin
22.04.2014
09:00
Skawinka
5:0
AP Gołcza
22.04.2014
16:00
AS Progres II
9:1
Wawel II
22.04.2014
16:00

II liga trampkarzy (Kraków)

Skawinka
1:3
Borek
22.04.2014
13:30
Proszowianka
2:8
Armatura
22.04.2014
13:30
SMS
:
Wanda
22.04.2014
15:30
Nadwiślan K.
0:6
Milenium S.
22.04.2014
15:00
Olimpic
2:3
Jadwiga II
22.04.2014
12:30

III ekstraliga trampkarzy (Kraków)

Krakus S.
0:4
AP 21 Kraków
22.04.2014
15:00
AS Progres III
1:1
Wisła III K.
22.04.2014
10:00

I liga trampkarzy (Myślenice)

Gościbia
:
Beskid T.
22.04.2014
14:00
Raba
2:1
Orzeł M.
22.04.2014
13:00
Karpaty
1:2
Staw
22.04.2014
17:00
Pcimianka
:
Wicher
22.04.2014
17:00
Mogilany
:
Rudnik
23.04.2014
17:00
Jordan Z.
:
Topór T.
23.04.2014
17:00

piłka nożna | antywirusy | Oase | betclic | bwin | producent leków generycznych | biżuteria srebrna | materiały budowlane | prasa rolująca zwijająca | wyposażenie biur warszawa | Rejsy Chorwacja | pasy klinowe | Personal aus Polen | HIAB serwis | montaż anten | komputery poleasingowe | mgła wodna | bet at home | Darmowe Filmy | instalacje technologiczne