facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 
Górnicy sięgnęli po puchar 2014-04-24 20:31:46

Górnik Wieliczka triumfuje w Pucharze Polski w Podokręgu Wieliczka. W meczu finałowym pokonał 5:0 Start Brzezie. Piłkarze z Wieliczki zwyciężyli bez trudu. O wyniku zadecydowała różnica klas widoczna, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania.

Górnicy sięgnęli po puchar

Concept 4 Soccer

Place zabaw








Wiadomości Premium

Wyniki na żywo


I liga

Bełchatów
1:0
Stomil
23.04.2014
18:00
Kolejarz
2:0
Okocimski
23.04.2014
16:00
Nieciecza
2:0
GKS Tychy
23.04.2014
17:00
Dolcan
0:0
GKS Katowice
23.04.2014
16:00
Olimpia G.
0:0
Wisła Płock
23.04.2014
17:00
Energetyk
0:3
Miedź
23.04.2014
19:00
Chojniczanka
2:1
Flota
23.04.2014
17:00
Arka G.
2:1
Górnik Ł.
23.04.2014
18:30
Puszcza
0:1
Sandecja
23.04.2014
16:00
Arka G.
:
Bełchatów
26.04.2014
17:30
Sandecja
:
Chojniczanka
26.04.2014
17:00
Flota
:
Olimpia G.
26.04.2014
16:30
Miedź
:
Dolcan
26.04.2014
19:00
Wisła Płock
:
Nieciecza
26.04.2014
17:00
GKS Katowice
:
Kolejarz
26.04.2014
18:00
GKS Tychy
:
Stomil
26.04.2014
16:00
Okocimski
:
Puszcza
26.04.2014
17:00
Górnik Ł.
:
Energetyk
27.04.2014
17:00

II liga polska (Wschód)

Olimpia Z.
0:1
Garbarnia
23.04.2014
16:00
Wisła Puławy
2:1
Stal Rz.
23.04.2014
17:00
Legionovia
0:0
Wigry
23.04.2014
17:00
Motor
2:0
Świt N.D.M.
23.04.2014
17:00
Znicz
4:0
Siarka
23.04.2014
18:00
Limanovia
1:0
Radomiak
23.04.2014
16:00
Olimpia E.
:
Pogoń Siedlce
23.04.2014
17:00
Pelikan
2:0
Stal S.W.
23.04.2014
16:30
Stal M.
:
Concordia E.
23.04.2014
19:00
Radomiak
:
Motor
26.04.2014
16:00
Siarka
:
Legionovia
26.04.2014
17:00
Stal Rz.
:
Stal M.
26.04.2014
17:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz
26.04.2014
17:00
Świt N.D.M.
:
Wisła Puławy
27.04.2014
17:00
Wigry
:
Olimpia Z.
27.04.2014
16:00
Concordia E.
:
Olimpia E.
27.04.2014
12:00
Limanovia
:
Pelikan
27.04.2014
16:00

III liga (Małopolska-Świętokrzyskie)

Poprad M.
2:2
Hutnik
23.04.2014
17:00
Poprad M.
:
Górnik L.
26.04.2014
17:00
Korona II
:
Granat
26.04.2014
17:00
Wisła II K.
:
Wisła S.
26.04.2014
17:00
KSZO
:
Beskid A.
26.04.2014
17:00
Dalin
:
Przebój
26.04.2014
17:00
Unia Tarnów
:
Hutnik
26.04.2014
17:00
Poroniec
:
Nida
27.04.2014
16:00
Soła O.
:
BKS Bochnia
27.04.2014
17:00
Łysica
:
Wierna
27.04.2014
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II
4:0
Sokół P.
23.04.2014
17:30
Wiślanie
:
Świt K.
26.04.2014
17:00
Borek
:
Trzebinia
26.04.2014
17:30
Iskra K.D.
:
Górnik W.
26.04.2014
17:30
Kalwarianka
:
Karpaty
26.04.2014
15:00
Garbarz
:
Jutrzenka G.
26.04.2014
17:00
Niwa
:
Orzeł P.W.
26.04.2014
14:45
Zieleńczanka
:
Halniak M.P.
27.04.2014
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sokół B.G.
:
Polan
26.04.2014
17:00
Nowa Jastrząbka
:
Watra
26.04.2014
17:00
Jadowniczanka
:
Skalnik K.W.
26.04.2014
17:00
Rylovia
:
KS Zakopane
26.04.2014
16:00
Barciczanka
:
Glinik
26.04.2014
17:00
KS Tymbark
:
Sandecja II
27.04.2014
13:00
Turbacz
:
Wolania
27.04.2014
17:00
Lubań
:
Tuchovia
27.04.2014
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Michałowianka
:
Jura
26.04.2014
17:00
Wieczysta
:
Spójnia
26.04.2014
17:00
Przemsza
:
Olkusz
26.04.2014
17:00
Bronowianka
:
Piliczanka
26.04.2014
15:00
Prądniczanka
:
Clepardia
27.04.2014
17:00
Leśnik
:
Grębałowianka
27.04.2014
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Lotnik
:
AP Zabierzów
26.04.2014
17:00
Pogoń Skotniki
:
Kaszowianka
26.04.2014
17:00
Skawinka
:
Tramwaj
26.04.2014
17:00
Prokocim
:
Pozowianka
26.04.2014
17:00
Garbarnia II
:
Proszowianka
27.04.2014
11:00
Piast W.
:
Podgórze
27.04.2014
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia
:
Jordan Z.
26.04.2014
17:00
Hejnał
:
Raba
26.04.2014
10:30
Śledziejowice
:
Czarni Staniątki
26.04.2014
17:00
Złomex
:
Rokita
27.04.2014
16:00
Pcimianka
:
Orzeł M.
27.04.2014
16:30
Wolni
:
Dziecanovia
27.04.2014
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Iskra Brzezinka
:
Jałowiec
26.04.2014
16:00
Brzezina
:
Skawa
26.04.2014
16:00
Cedron
:
Przeciszovia
26.04.2014
16:00
Babia Góra
:
Tempo B.
26.04.2014
16:00
Unia O.
:
Orzeł Balin
26.04.2014
16:00
Chełmek
:
Sosnowianka
26.04.2014
16:00
Górnik B.
:
Nadwiślanin
26.04.2014
16:00
Zagórzanka
:
Soła Ł.
27.04.2014
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów)

Gnojnik
:
Dąbrovia
26.04.2014
17:00
Tarnovia
:
Macierz
26.04.2014
17:00
Victoria K.M.
:
Unia N.
27.04.2014
17:00
Orzeł Dębno
:
GKS Drwinia
27.04.2014
17:00
Wisła Sz.
:
Ciężkowianka
27.04.2014
17:00
KS Śmigno
:
Iskra Ł.
27.04.2014
11:30
Naprzód S.
:
Zorza
27.04.2014
13:30
Olimpia W.
:
Ikar
27.04.2014
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Helena
:
Wójtowa
26.04.2014
16:00
Podhale
:
Huragan
26.04.2014
17:00
Malinex
:
Gród
26.04.2014
17:00
Łosoś
:
Grybovia
27.04.2014
17:00
Poprad R.
:
Hart
27.04.2014
15:00
Victoria W.D.
:
Ogniwo
27.04.2014
17:00
Olimpia P.
:
LKS Szaflary
27.04.2014
17:00
LKS Korzenna
:
Sokół S.
27.04.2014
11:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant
:
Bibiczanka
26.04.2014
17:30
Skała
:
Wierzbowianka
26.04.2014
15:30
Sokół K.
:
Strażak G.
26.04.2014
17:00
Orzeł Bębło
:
Galicja
26.04.2014
17:30
Orzeł I.
:
Czarni G.
26.04.2014
17:00
Niedźwiedź
:
Jastrzębiec
27.04.2014
17:00

Klasa A (Kraków II)

Sportowiec
:
Błękitni M.
26.04.2014
17:00
Iskra R.
:
Bieżanowianka
26.04.2014
17:30
Węgrzce
:
Zwierzyniecki
26.04.2014
16:00
LOT
:
Dragon
26.04.2014
17:00
Wanda
:
Wawel
26.04.2014
17:00
Nadwiślan K.
:
Dąbski
26.04.2014
11:00
Rybitwy
:
Bratniak
27.04.2014
15:30

Klasa A (Kraków III)

Liszczanka
:
Cedronka
26.04.2014
16:00
Krakus S.
:
Iskra Cz.
26.04.2014
17:30
Libertów
:
Gajowianka
27.04.2014
17:00
Pychowianka
:
Armatura
27.04.2014
17:00
Wisła J.
:
Iskra K.
27.04.2014
16:30
Radziszowianka
:
Tęcza P.
27.04.2014
17:00

Klasa A (Myślenice)

Tempo Rz.
:
Pasternik
26.04.2014
17:00
Clavia
:
Topór T.
26.04.2014
17:00
Wróblowianka
:
Wrzosy
26.04.2014
16:00
Iskra B.
:
Iskra G.
27.04.2014
17:00
Skalnik T.
:
Zielonka Gamar
27.04.2014
17:00
Rudnik
:
Orzeł N.W.
27.04.2014
17:00
Sęp
:
Mogilany
27.04.2014
16:00

Klasa B (Kraków I)

Maszycanka
:
Polanowice
26.04.2014
17:30
Agricola
:
Szreniawa K.
27.04.2014
11:00
Płomień Kościelec
:
Pogoń W.
27.04.2014
17:30
Trątnowianka
:
Spartak W.
27.04.2014
14:00
Spartak Ch.
:
Wróżenice
27.04.2014
16:00
Sparta S.
:
Kapitol
27.04.2014
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór A.
:
Zelków
26.04.2014
17:30
Bratniak II
:
Płomień J.
27.04.2014
13:00
Górzanka
:
Orzeł II I.
27.04.2014
17:00
AP II Zabierzów
:
Prądniczanka II
27.04.2014
17:00
Błękitni II M.
:
Potok
27.04.2014
16:00

Klasa B (Kraków III)

Grzegórzecki
4:5
Podgórze II
23.04.2014
17:00
Tyniec
1:2
Płomień Kostrze
23.04.2014
17:00
Strzelcy
2:0
Sparta P.D.
23.04.2014
17:00
Nadwiślan R.
0:2
Piast II W.
23.04.2014
16:00
Trzebol
2:6
Sokół R.
23.04.2014
17:00
Błękitni Cz.
2:0
Rzozovia
23.04.2014
17:00
Płomień Kostrze
:
Grzegórzecki
26.04.2014
17:30
Podgórze II
:
Borkowianka
26.04.2014
12:00
Polonia Więcławice
:
Błękitni Cz.
26.04.2014
16:00
Trzebol
:
Rzozovia
26.04.2014
17:00
Piast II W.
:
Tyniec
26.04.2014
16:00
Sokół R.
:
Strzelcy
26.04.2014
17:00
Sparta P.D.
:
Strażak Rączna
27.04.2014
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sparta W.
26.04.2014
17:00
Gdovia II
:
Czarnochowice
26.04.2014
17:00
Gwiazda B.
:
Czarni II S.
27.04.2014
17:00
Naprzód O.
:
Contra
27.04.2014
17:00
Orzeł II P.W.
:
Wieliczanka
27.04.2014
17:00
Rajsko
:
Sygneczów
27.04.2014
17:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko
:
Halniak Z.
26.04.2014
16:00
Górki
:
Karpaty II
26.04.2014
16:00
Dukla
:
Rudnik II
26.04.2014
18:00
Wicher
:
Gościbia II
26.04.2014
16:00
Opatkowianka
:
Jawor
26.04.2014
16:00
Cyrhla
:
Staw
27.04.2014
16:00

Klasa C (Kraków I)

Niedźwiedź II
:
Ekler
26.04.2014
17:00
Tytan
:
Polonia K.
27.04.2014
14:00
Płomień II J.
:
Albertus
27.04.2014
15:00
Olimpia Cz.W.
:
Bibiczanka II
27.04.2014
16:00
Novi
:
Czarni II G.
27.04.2014
14:30

Klasa C (Kraków II)

Fitball
:
Sankowia
26.04.2014
17:00
Tęcza II P.
:
Wiślanie II
26.04.2014
17:00
Lotnik II
:
Bronowicki
27.04.2014
11:00
Kliny
:
Wisła Cz.
27.04.2014
17:00
Orzeł S.
:
Gwiazda
27.04.2014
17:30
Grom
:
Powiśle
27.04.2014
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Promień Z.
:
Zieloni
26.04.2014
16:00
Złomex II
:
Zryw Z.
26.04.2014
16:00
Błękitni B.
:
Wawrzynianka
27.04.2014
14:00
Sokół Ch.
:
Gryf
27.04.2014
17:00
Błyskawica W.
:
Wieliczanka II
27.04.2014
16:00

Klasa C (Myślenice)

Sokół B.
:
Iskra II G.
26.04.2014
17:00
Tempo II
:
Lubomir
27.04.2014
17:00
Pasternik II
:
LKS Polanka
27.04.2014
16:00
Raba II
:
Cisy
27.04.2014
17:00

Centralna Liga Juniorów

Cracovia
:
Widok
26.04.2014
16:00
Juventa
:
Sandecja
26.04.2014
17:00
Górnik Ł.
:
KSZO Junior
26.04.2014
11:00
Korona
:
Wisła K.
27.04.2014
12:00
Stal M.
:
Stal Rz.
27.04.2014
15:00
Wisła P.
:
Stal S.W.
27.04.2014
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Hutnik
:
Unia O.
23.04.2014
17:00
Poprad
:
SMS
25.04.2014
15:00
Glinik
:
Dunajec
26.04.2014
11:00
Garbarnia
:
BKS Bochnia
26.04.2014
11:00
Krakus N.H.
:
Górnik W.
26.04.2014
11:00
Unia O.
:
Nieciecza
26.04.2014
12:00
Puszcza
:
Strażak M.
27.04.2014
11:00
Halniak T.
:
Hutnik
27.04.2014
11:00

I liga juniorów (Kraków)

SMS II
4:0
Raba
23.04.2014
18:00
Jadwiga
:
AP Zabierzów
26.04.2014
10:00
MOSiR Bukowno
:
Iskra B.
26.04.2014
14:00
Prokocim
:
SMS II
27.04.2014
12:00
Raba
:
Rudnik
27.04.2014
13:00
Podgórze
:
Dalin
27.04.2014
11:00
Prądniczanka
:
Borek
27.04.2014
11:00

I liga juniorów (Wadowice)

Astra
:
Przeciszovia
23.04.2014
17:30
Soła
:
MOS
26.04.2014
09:30
Beskid A.
:
Trzebinia
26.04.2014
10:00
Brzezina
:
Lachy
26.04.2014
12:30
Górnik B.
:
Janina
26.04.2014
10:00
Skawa
:
Niwa
26.04.2014
10:00

I liga juniorów (Tarnów)

Dunajec Z.
:
Szreniawa N.W.
24.04.2014
17:30
Okocimski
:
Orzeł D.
25.04.2014
17:00
Wisła Sz.
:
Tuchovia
26.04.2014
16:00
Wolania
:
Tarnovia
26.04.2014
11:00
LUKS Skrzyszów
:
Radłovia
26.04.2014
10:00
Dąbrovia
:
Unia T.
26.04.2014
11:00

I liga juniorów (Nowy Sącz)

Poprad R.
:
Korzenna
26.04.2014
17:00
Nawoj
:
Sokół S.S.
26.04.2014
17:00
Gród
:
Helena
26.04.2014
10:00
Hańczowa
:
Hart
26.04.2014
17:00
Barciczanka
:
Kolejarz
26.04.2014
10:00

II ekstraliga juniorów (Kraków)

Grębałowianka
:
Proszowianka
26.04.2014
11:00
Zwierzyniecki
:
Orzeł P.W.
26.04.2014
17:00
Wieczysta
:
Przemsza
27.04.2014
10:00

II liga juniorów (Wieliczka)

Węgrzcanka
:
Wolni
26.04.2014
14:00
Gwiazda B.
:
Batory
26.04.2014
15:00
Wilga G.
:
Wilga K.W.
26.04.2014
16:00
Targowianka
:
Dąb
26.04.2014
17:00
Wiarusy
:
Wiślanka
27.04.2014
11:00
Gdovia
:
Start B.
27.04.2014
17:00
Sygneczów
:
Czarnochowice
27.04.2014
11:00

II liga juniorów (Myślenice)

Grodzisko
3:2
Rokita
23.04.2014
17:00
Opatkowianka
:
Karpaty
26.04.2014
12:30
Skalnik T.
:
Trójka
27.04.2014
17:00
Orzeł M.
:
Mogilany
27.04.2014
10:30
Orzeł N.W.
:
Jordan Z.
27.04.2014
11:00
Pcimianka
:
Grodzisko
27.04.2014
11:00
Sęp
:
Zielonka
27.04.2014
16:00

III liga juniorów (Wieliczka)

Nadwiślanka
:
Śledziejowice
26.04.2014
16:00
Piłkarz
:
Strażak
26.04.2014
12:00
Contra
:
Złomex
26.04.2014
16:00
Zryw Sz.
:
Wawrzynianka
27.04.2014
14:00

III liga juniorów (Myślenice)

Cisy
:
Wróblowianka
26.04.2014
13:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Iskra G.
26.04.2014
15:00
Clavia
:
Topór T.
26.04.2014
11:00
Wrzosy
:
Wicher
27.04.2014
13:00
Cyrhla
:
Tempo Rz.
27.04.2014
13:00
Dziecanovia
:
Pasternik
27.04.2014
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia
:
Hutnik
26.04.2014
11:00
Karpaty K.
:
Korona
26.04.2014
13:00
KKP Korona
:
Wisła P.
26.04.2014
11:00
TOP 54
:
Resovia
26.04.2014
16:30

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia
:
AS Progres
25.04.2014
16:00
Unia T.
:
Tuchovia
26.04.2014
10:00
SMS
:
Sandecja
26.04.2014
11:00
Wisła K.
:
Dunajec
26.04.2014
11:00
Tarnovia
:
Unia O.
26.04.2014
12:00
Puszcza
:
Poprad
26.04.2014
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres
:
Zatorzanka
25.04.2014
17:00
Sandecja
:
MOSiR Bochnia
25.04.2014
16:00
Garbarnia
:
Cracovia
25.04.2014
17:45
AP 21 Kraków
:
Okocimski
26.04.2014
15:30
Wisła K.
:
Wieczysta
27.04.2014
10:00
Dunajec N.S.
:
Unia T.
27.04.2014
11:00

Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
:
AP 21 Kraków
26.04.2014
11:00
MOSiR Bochnia
:
Okocimski
26.04.2014
10:00
Unia T.
:
AS Progres
26.04.2014
10:00
Wieczysta
:
Wisła K.
26.04.2014
10:00
Tymbark
:
Górnik L.
26.04.2014
10:00
Tarnovia
:
Wawel
27.04.2014
13:00
Cracovia
:
Dunajec N.S.
27.04.2014
13:00

I liga juniorów młodszych (Kraków)

Przebój
:
Wieczysta
26.04.2014
11:00
Krakus N.H.
:
AP Zabierzów
26.04.2014
14:00
Mogilany
:
Jadwiga
26.04.2014
11:00
Prokocim
:
Dalin
26.04.2014
12:00
Skawinka
:
Wawel
27.04.2014
17:30
Prądniczanka
:
Górnik W.
27.04.2014
13:30

I liga trampkarzy (Kraków)

Górnik W.
:
Prądniczanka
25.04.2014
18:00
Wawel
:
Trójka
26.04.2014
10:00
Cracovia II
:
AS Progres
26.04.2014
11:00
Dalin
:
Prokocim
26.04.2014
10:00
AP Zabierzów
:
Wisła II K.
26.04.2014
09:30

I liga młodzików (Kraków)

Jadwiga
:
AP Zabierzów
26.04.2014
17:00
Wawel II
:
Skawinka
26.04.2014
12:30
Grębałowianka
:
Słowik
27.04.2014
10:00
Krakus N.H.
:
AS Progres II
27.04.2014
13:00
AP Gołcza
:
Prądniczanka
27.04.2014
11:00

II ekstraliga juniorów młodszych (Kraków)

SMS II
:
Zwierzyniecki
26.04.2014
13:00
Płomień J.
:
Grębałowianka
27.04.2014
12:30
Radziszowianka
:
Gwiazda Ś.
27.04.2014
12:00

II liga trampkarzy (Kraków)

Proszowianka
1:4
Jadwiga II
24.04.2014
 
Armatura
:
SMS
26.04.2014
14:00
Wanda
:
Skawinka
26.04.2014
14:00
Jadwiga II
:
Nadwiślan K.
26.04.2014
14:30
Milenium S.
:
Proszowianka
27.04.2014
11:00

III ekstraliga trampkarzy (Kraków)

AP 21 Kraków
:
AS Progres III
26.04.2014
17:30
Wisła III K.
:
Radziszowianka
26.04.2014
14:00
Bronowianka
:
Krakus S.
27.04.2014
16:00

I liga trampkarzy (Myślenice)

Mogilany
:
Rudnik
23.04.2014
17:00
Jordan Z.
7:2
Topór T.
23.04.2014
17:00

piłka nożna | antywirusy | Oase | betclic | bwin | producent leków generycznych | biżuteria srebrna | materiały budowlane | prasa rolująca zwijająca | wyposażenie biur warszawa | Rejsy Chorwacja | pasy klinowe | Personal aus Polen | HIAB serwis | montaż anten | komputery poleasingowe | mgła wodna | bet at home | Darmowe Filmy | instalacje technologiczne