facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kobiety: Jagiellonek strzał w dziesiątkę

I liga polska kobiet, 17.04.2014
Wanda Kraków - AZS UJ Kraków 0:10 (0:4)
Wilk 2x, Zapała 2x, Maziarz 2x, Deptuła 2x, Knysak, Sitarz

AZS UJ: Popławska - Podżus (46 Ładocha), Wilk, Helizanowicz - Bartosiewicz (46 Biskup), Gozdecka, Knysak (46 Szymkowiak), Zapała,
Gruszka (60 Deptuła) - Sitarz (46 Dul), Maziarz.

W rozegranych w Wielki Czwartek kobiecych derbach Krakowa Jagiellonki potwierdziły swoją dominację w mieście pewnie zwyciężając na boisku Wandy.   Bramki dla AZSu zdobywały: Kinga Wilk, Anna Zapała, Justyna Maziarz i Marta Deptuła po 2 oraz Magdalena Knysak i Natalia Sitarz po 1. Dla tej ostatniej była to pierwsza bramka na pierwszoligowych boiskach. Pierwszymi trafieniami swój debiut w polskiej I lidze uświetniła także Marta Deptuła, która do drużyny dołączyła w przerwie zimowej, a poprzednio występowała w TSF Academy w New Jersey oraz w akademickiej drużynie Virginia Wesleyan. Również Angelika Biskup, która do tej pory występowała w II ligowych rezerwach AZSu w tym spotkaniu debiutowała w I drużynie.

Kolejne spotkanie Jagiellonki rozegrają 26 kwietnia, kiedy to na stadionie Hutnika podejmować będą 1.FC AZS AWF Katowice. Tylko zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im podtrzymać nadzieję na dalszą nadzieję na powrót do Ekstraligi.

» I liga polska kobiet

 

 

Źródło: źródło: pm/m

Dodano: 2014-04-18 23:24:24


Komentarze