facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orliki Myślenice współpracują z Wisłą! (video)

Szkółka Piłkarska Orliki Myślenice działająca przy LKS Orzeł Myślenice nawiązała współpracę z Wisłą Kraków SA! 3 czerwca podczas uroczystej konferencji w Myślenicach, prezes Wisła Kraków SA Jacek Bednarz oraz dyrektor Szkółki Piłkarskiej Orliki Myślenice Kamil Ostrowski złożyli podpis pod umową partnerską.

 
W ramach współpracy najzdolniejsi zawodnicy szkółki będą mogli kontynuować swoją karierę piłkarską w Wiśle Kraków, trenerzy będą mieć możliwość wymiany doświadczeń z sztabem szkoleniowym klubu z Reymonta 22, a także odbycia stażu trenerskiego. Ponadto Wisła Kraków będzie pełnić honorowy patronat Orlików Myślenice. W organizowanych przez Orliki wydarzeniach w miarę możliwości gośćmi specjalnymi będą zawodnicy pierwszej drużyny Wisły.

- Jest mi niezmiernie miło, ponieważ Myślenice są dla nas szczególnym miastem. Mam nadzieję, iż dzięki wspólnemu szkoleniu, stażom trenerskim, w przyszłości  któryś z tych młodych chłopców wybiegnie na boisko w koszulce Białej Gwiazdy – powiedział tuż po podpisaniu umowy Jacek Bednarz.

- Jesteśmy szkółką piłkarską dla dzieci, zajmujemy się szkoleniem już od piątego roku życia i czujemy się zaszczyceni, że tak uznana marka jaką jest Wisła Kraków, zdecydowała się z nami współpracować. Jesteśmy lokalną szkółką, w której pracują również lokalni trenerzy i  mamy nadzieję, że ktoś kto swoje pierwsze piłkarskie kroki stawia bawiąc się futbolem na naszych zajęciach, otrzyma na tyle dobry fundament, który pozwoli mu kiedyś wystąpić na boiskach Ekstraklasy i z dumą reprezentować Wisłę Kraków – zaznaczył Kamil Ostrowski.

Oprócz Kamila Ostrowskiego w uroczystej konferencji z przedstawicielami Wisły Kraków wzięli udział trenerzy prowadzący zajęcia w szkółce: Jacek Łętocha, Krzysztof Karpeta oraz Marek Pajka.

Szkółka Piłkarska Orliki Myślenice prowadzi szkolenie dla dzieci od 5 do 12 lat. Swoją działalność rozpoczęła sześć lat temu i wciąż się rozwija. W najbliższym czasie planowane są kolejne nabory, prawdopodobnie od września wystartują kolejne grupy treningowe, a zajęcia naborowe zaplanowane są między innymi na sobotę 21 czerwca o godzinie 11:00 na obiektach Orła Myślenice.

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl; fot. piotr jagniewski

Dodano: 2014-06-04 19:25:41


Galeria zdjęć

 

Wisła Kraków  Orliki Myślenice 

Komentarze