facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wójcik: Wierzę, że wszystko będzie po mojej myśli

Wójcik: Wierzę, że wszystko będzie po mojej myśli

Odszedł Danjel Klarić, lecz on pozostał. Został włączony do kadry pierwszej drużyny Wisły Kraków, by niebawem zostać następcą Pawła Brożka. Zapraszamy do krótkiego wywiadu z Adrianem Wójcikiem.

 

 

- Adrian, rok w rok zdobywałeś mistrzostwo Polski juniora młodszego i starszego. Jakie cele stawiasz sobie na nadchodzący sezon?
 
- Tak, udało nam się zdobyć 2 razy z rzędu mistrzostwo Polski i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu, bo wiem, że zasłużyliśmy na te tytuły. Na pewno chciałbym zadebiutować w T-Mobile Ekstraklasie i być regularnie w osiemnastce meczowej pierwszej drużyny Wisły.
 
- Masz podobno wysokie notowania u trenera Smudy. To sygnał, że niebawem możemy spodziewać się Twoich występów w pierwszej drużynie?
 
- Zobaczymy jak będę wyglądał na treningach. Mam świadomość tego, że są też inni zawodnicy, którzy regularnie grają i są w dobrej dyspozycji, ale mam nadzieję, że wszystko będzie po mojej myśli.
 
- Na razie jesteś przewidziany do gry głównie w trzecioligowych rezerwach. Jakie założenia postawił przed Wami trener Musiał?
 
- Nie wiem dokładnie jaki cel na sezon ma Trener Musiał i nie wiem jak wyglądały przygotowania do sezonu, bo cały czas trenowałem z pierwszą drużyną i to przy pierwszym zespole byłem zdecydowanie bliżej.
 
- Nie ma już z Wami Kamyka oraz Jabola. Czy ktoś ubył jeszcze z kadry?
 
- Nie ma jeszcze Piotra Ferensa.
 
- Na boisku jesteś typową dziewiątka. Masz jakiegoś idola, na którym się wzorujesz?
 
- Moim idolem zawsze był Cristiano Ronaldo, ale nie gram na tej pozycji co on, lecz jako typowa dziewiątka próbuję wzorować się na Mario Balotellim czy brazylijskim Ronaldo, który swoją karierę już zakończył. Siła, szybkość, dobra gra głową i przede wszystkim strzały to są cechy, nad którymi szczególnie pracuję.

Źródło: wislalive

Dodano: 2014-08-13 19:03:49


Wisła Kraków  Adrian Wójcik 

Komentarze