facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

AP Gołcza na meczu ze Szwajcarią (foto)

AP Gołcza na meczu ze Szwajcarią (foto)

Dzieci z Akademii Piłkarskiej Gołcza we wtorek 18.11 wyprowadzili na murawę stadionu we Wrocławiu reprezentacje piłkarskie Polski i Szwajcarii. Biało-czerwonym i ich rywalom towarzyszyli podczas ceremonii otwarcia i odegrania hymnów państwowych z flagą Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Do Wrocławia wyjechaliśmy rano, mimo, że mecz rozgrywany był dopiero 20.45. Jeszcze przed mocjami sportowymi odwiedziliśmy popularne wrocławskie ZOO i otwarte tam Afrykarium; unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Ale te prawdziwe emocje miały dopiero nadejść. Około godz. 19.00 zameldowaliśmy się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zdecydowana większość z dużej, bo prawie 50-cio osobowej grupy, która wybrała się z Gołczy do Wrocławia zajęła miejsca na trybunach, natomiast ośmiu naszych zawodników będących, mówiąc żargonem PZPN eskortom reprezentacji zeszło do szatni, gdzie po odprawie wyczekiwaliśmy momentu do wejścia na boisko. Nasze tymczasowe lokum sąsiadowało z szatnią Szwajcarów, tak, że była możliwość z bliska przyjrzeć się drużynie Helwetów z Shaqirim na czele. Nieopodal przebierała się też kadra Polski, więc można było zobaczyć z bliska przechadzających się Lewandowskiego i spółkę. Kiedy nadszedł moment dostaliśmy sygnał i chłopcy wybiegli w określone miejsce na boisku. Odegrano hymny, które na stadionie we Wrocławiu odśpiewało 40 tyś. kibiców i można było wrócić z powrotem do szatni. Jeszcze kilka zdjęć i można było zasiąść na trybunach i zobaczyć, jak się okazało to bardzo dobre widowisko, zakończone remisem 2-2.

 To wielkie wyróżnienie dla Akademii, że to akurat nasi zawodnicy mają zaszczyt wychodzić z piłkarzami reprezentacji na płytę boiska i brać udział w takich wydarzeniach. W tym miejscu słowa podziękowania dla Pana Dariusza Mroza z Fundacji „Sportowcy Dzieciom” bez pomocy którego, nie byłoby to możliwe. Jesteśmy przekonani, że to wielkie wydarzenie na długie lata pozostanie w pamięci młodych adeptów futbolu AP Gołcza i wierzymy też, że jeszcze bardziej zmotywuje ich do systematycznej, treningowej pracy.

 

 

Źródło: md

Dodano: 2014-11-24 22:08:25


Galeria zdjęć

 

AP gołcza  reprezentacja Polski 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
20.04.2018
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Śląsk Wrocław
20.04.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
:
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Stal Mielec
2:2
Odra Opole
20.04.2018
20:45
GKS Tychy
2:0
Górnik Łęczna
20.04.2018
19:00
Ruch Chorzów
0:6
Pogoń Siedlce
20.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
2:0
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
:
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
:
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:2
BKS Bochnia
20.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
:
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
:
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
3:2
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
:
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
:
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
:
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
:
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
:
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
2:2
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
:
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
:
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
:
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
:
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
:
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
:
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
:
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
:
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
:
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
:
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
:
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
0:5
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
:
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
:
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
0:4
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
7:3
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
:
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
2:1
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
:
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
2:6
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
:
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
:
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
:
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
:
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
0:2
Staw Polanka
20.04.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
:
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
0:2
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
:
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
:
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
:
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
1:3
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
:
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:1
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
:
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
:
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
19.04.2018
20:30
Czarnochowice II
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
:
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Resovia Rzeszów
3:4
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
:
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
:
SMS Łódź
22.04.2018
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
0:1
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
:
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
KKP Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
:
Stal Mielec
22.04.2018
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres Kraków
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2018
16:00
Dunajec Ostrowsko
0:2
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
3:2
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
:
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
1:1
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
4:1
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:0
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
11:00
Puszcza
0:3
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.04.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
3:2
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
2:1
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
:
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
:
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
:
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
:
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny