facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Joma: Kolekcja jesień/zima 2015!

 


 

BLUZY

     

 


 

ORTALIONY

 


 

KURTKI

   
    
    
    

PLECAKI / TORBY    

     
    

 


 

OBUWIE

















 

 

Źródło: joma/bert-sport

Dodano: 2015-10-01 20:38:41


Bert-Sport  joma 

Komentarze


IV liga (Kraków-Wadowice)

Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
0:5
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
2:7
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
5:8
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
3:3
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:5
Vamos
24.04.2017
21:30

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny