facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pawłowski urlopowany! Powrót Smudy!

Pawłowski urlopowany! Powrót Smudy!

Nie za długo trwała przygoda Tadeusza Pawłowskiego w roli szkoleniowca Wisły Kraków. Prezes Białej Gwiazdy, Piotr Dunin-Suligostowski podczas konferencji prasowej poinformował, że Pawłowski został urlopowany.

 

 

Zespół w najbliższych meczach poprowadzi Marcin Broniszewski. 

Przypomnijmy, że Tadeusz Pawłowski był szkoleniowcem Wisły od 22 grudnia 2015 roku. Drużyna pod jego okiem przygotowywała się do rundy wiosennej obecnego sezonu. Były trener Śląska Wrocław prowadził Wisłę w trzech spotkaniach w Ekstraklasie. Pod jego okiem Wiślacy przegrali dwa mecze (ze Śląskiem 0:1 i Podbeskidziem 1:2) oraz jeden raz zremisowali (z Górnikiem Łęczna 1:1).

Trudno skomentować to co ostatnimi czasy dzieje się w krakowskim klubie. Na Reymonta takiego kryzysu nie było już dawno. Kłopoty finansowe, do tego plaga kontuzji w drużynie spowodowała, że Wisła w tym sezonie będzie zmuszona bić się o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po ostatniej przegranej z Podbeskidziem Wisła przesunęła się na piętnaste, grożące spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej, miejsce. 

Kto poprowadzi Wisłę przez resztę sezonu? Zgodnie z doniesieniami informatorów Futbol-Małopolska, drużynę za tydzień przejąć ma Franciszek Smuda.
 

Źródło: wisla.krakow.pl

Dodano: 2016-02-29 13:31:20


Zobacz też: Ekstraklasa

Wisła Kraków  Ekstraklasa 

Komentarze