Sparing: Wisła gorsza od czeskiego beniaminka

W swojej czwartej grze kontrolnej krakowska Wisła odniosła pierwszą porażkę. Podopieczni Dariusza Wdowczyka przegrali w czeskiej Karwinie z miejscowym zespołem 1:2 (0:1). Przeciwnicy Wiślaków w nadchodzącym sezonie będą beniaminkiem w tamtejszej Ekstraklasie. Jedyną bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył dwie minuty po przerwie Krzysztof Drzazga

Wisła rozgrywki Ekstraklasy rozpocznie od meczu z Pogonią Szczecin, które odbędzie się 16 lipca o godzinie 18:00 w Krakowie. Z kolei następny sparing Wiślacy rozegrają już w najbliższy piątek w Sosnowcu a ich rywalem będzie Śląsk Wrocław.

Sparing: 05.07.2016 r. - Karwina
MFK OKD Karviná - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Puchel 41, Duda 88 - Drzazga 47

Wisła: (I połowa) Miśkiewicz - Kujawa, Uryga, Cywka - Bartosz, Popović, Brlek, Małecki, Pietrzak - Boguski - Zachara. (II połowa) Miśkiewicz (73 Zając) - Jović, Uryga, Żemło, Cywka, Mójta - Brlek, Popović - Boguski - Drzazga, Ondrasek.

Źródło: własne / wisla.krakow.pl

Dodano: 2016-07-05 23:52:40