facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nowy nabytek Wisły leci do Krakowa

Nowy nabytek Wisły leci do Krakowa

Wisła Kraków potrzebuje lewoskrzydłowego. Wiele wskazuje na to, że poszukiwania właśnie dobiegły końca. Jeśli i tym razem informatorzy Futbol-Małopolska się nie mylą, dziś w Krakowie lotem z Nicei z międzylądowaniem w Warszawie, zamelduje się nowy nabytek krakowskiego klubu - Hugo Videmont. Według naszych, nieoficjalnych informacji, warunki transferu zawodnika zostały już ustalone, a do jego finalizacji potrzebne są jeszcze pozytywne wyniki testów medycznych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, piłkarz jeszcze dziś odbędzie pierwsze badania. Hugo Videmont to 23-letni, prawonożny, lewoskrzysłowy pomocnik występujący we francuskim AJ Ajaccio (aktualnie 15.miejsce w Ligue 2). Jesienią zaliczył 13 występów i zanotował 1 asystę. Zazwyczaj występuje na pozycji lewoskrzydłowego ale może grać także po prawej stronie boiska. 

Pojawiają się liczne dywagacje na temat pozyskania chorwackiego obrońcy Matija Spicicia. Za kulisami mówi się, że piłkarz nie zyskał aprobaty sztabu szkoleniowego Wisły i już przed ostatnim meczu podczas zgrupowania w Turcji wyrażano brak zainteresowania usługami tego gracza.

Co ciekawe, wciąż w obiegu medialnym ale i oficjalnym ze strony klubu krążą wieści o zainteresowaniu Everem Valencią. Według doniesień informatorów Futmal.pl, Wisła jak najbardziej chciałaby pozyskać tego zawodnika i nawet doszła do porozumienia z jego obecnym pracodawcą, kolumbijskim Independiente Medellin, ale nieoficjalnie mówi się, że sam piłkarz zupełnie nie jest zainteresowany przenosinami do ligi polskiej. Według naszej wiedzy, władze Wisły zabiegają o transfer w myśl maksymy: "Nigdy nie mów nigdy". Osobną kwestią pozostaje informacja transfermarkt, że Valencia od stycznia 2017 roku został nowym piłkarzem innego klubu występującego w kolumbijskiej ekstraklasie - Atlético Bucaramanga.

Już za tydzień inauguracja wiosny w Lotto Ekstraklasie. Wisła Kraków zmierzy się z Koroną Kielce. Pod wielkim znakiem zapytania, a w zasadzie niemal przesądzone jest, że do gry nie będzie zdolny Maciej Sadlok, którego kontuzja ma wykluczyć z gry na co najmniej kilkanaście najbliższych dni.

 

 

Źródło: własne/nieoficjalne

Dodano: 2017-02-03 12:17:15


Zobacz też: Ekstraklasa

Wisła Kraków 

Komentarze