facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Porozumienie SMS Kraków z AWF Kraków

Porozumienie SMS Kraków z AWF Kraków

Szkoła Mistrzostwa Sportowego oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie podpisały porozumienie, którego celem będzie osiągnięcie wzrostu poziomu sportowego uczniów szkoły. AWF Kraków oraz SMS Kraków współpracują ze sobą od początku działalności szkoły. Podpisane porozumienie jest rozwinięciem dotychczasowej współpracy.

Obok dotychczasowego współdziałania, Akademia będzie wspierała Szkołę Mistrzostwa Sportowego w wielu elementach związanych ze szkoleniem sportowym. W ramach porozumienia znalazły się między innymi aspekty obciążeń treningowych zawodników – uczniów, fizjologii sportu, odnowy biologicznej oraz żywienia i suplementacji.

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2017-03-15 22:07:05


SMS 

Komentarze


IV liga (Kraków-Wadowice)

Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
0:5
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
2:7
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
5:8
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
3:3
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:5
Vamos
24.04.2017
21:30

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny