facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wyprzedaż rękawic bramkarskich Select!

WIELKA WYPRZEDAŻ RĘKAWIC

BRAMKARSKICH SELECT!

 

 

Źródło: mgsport-select.pl

Dodano: 2017-03-21 22:00:03


MG Sport 

Komentarze


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Lechia Gdańsk
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.04.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Pogoń Szczecin
30.04.2017
15:30
Legia Warszawa
1:1
Wisła Kraków
30.04.2017
18:00

Ekstraklasa - grupa spadkowa

Wisła Płock
1:1
Ruch Chorzów
29.04.2017
15:30
Śląsk Wrocław
0:2
Górnik Łęczna
29.04.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
01.05.2017
18:00

I liga polska

Zagłębie Sosnowiec
3:1
Wisła Puławy
29.04.2017
18:00
GKS Katowice
3:0
GKS Tychy
29.04.2017
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Pogoń Siedlce
29.04.2017
18:30
Chojniczanka Chojnice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
29.04.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:0
MKS Kluczbork
29.04.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:0
Olimpia Grudziądz
29.04.2017
18:00

II liga polska

Stal Stalowa Wola
1:0
Gryf Wejherowo
29.04.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:2
Legionovia Legionowo
29.04.2017
17:00
Warta Poznań
0:1
ROW Rybnik
29.04.2017
16:00
Olimpia Elbląg
3:0
Siarka Tarnobrzeg
29.04.2017
17:00
Odra Opole
1:1
Puszcza Niepołomice
29.04.2017
16:30
Raków Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard Szczeciński
29.04.2017
14:00
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Olimpia Zambrów
29.04.2017
17:00

III liga (grupa IV)

JKS Jarosław
4:1
Wierna Małogoszcz
29.04.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:2
Stal Rzeszów
29.04.2017
13:00
Soła Oświęcim
2:0
Avia Świdnik
29.04.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
29.04.2017
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:2
Podhale Nowy Targ
30.04.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Karpaty K.
30.04.2017
16:00
Unia Tarnów
:
JKS Jarosław
03.05.2017
17:00
Karpaty K.
:
Resovia Rzeszów
03.05.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Soła Oświęcim
03.05.2017
19:00
Avia Świdnik
:
Cosmos Nowotaniec
03.05.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
03.05.2017
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
:
Spartakus Daleszyce
03.05.2017
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
03.05.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wierna Małogoszcz
03.05.2017
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Skawinka Skawina
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.04.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:1
Iskra Klecza Dolna
29.04.2017
17:00
Dalin Myślenice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
29.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:1
Wiślanka Grabie
30.04.2017
16:30
Beskid Andrychów
:
Skawinka Skawina
03.05.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Michałowianka Michałowice
03.05.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dalin Myślenice
03.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
03.05.2017
17:30
Nowa Proszowianka
:
Unia Oświęcim
03.05.2017
17:30
odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Klecza Dolna
:
Pcimianka Pcim
03.05.2017
17:00
Wiślanka Grabie
:
TS Węgrzce
03.05.2017
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Orzeł Piaski Wielkie
03.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
1:0
Tarnovia Tarnów
29.04.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
29.04.2017
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
GKS Drwinia
29.04.2017
16:00
BKS Bochnia
0:3
Poprad Muszyna
29.04.2017
16:00
Glinik Gorlice
1:1
Limanovia Limanowa
29.04.2017
17:00
Poprad Rytro
3:1
Orkan Szczyrzyc
30.04.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Barciczanka Barcice
03.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
03.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
03.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
03.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.05.2017
 
GKS Drwinia
:
Watra Białka Tatrzańska
03.05.2017
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
KS Tymbark
03.05.2017
18:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Tarnovia Tarnów
03.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Sokół Kocmyrzów
4:1
Spójnia Osiek
29.04.2017
11:00
Bolesław Bukowno
2:0
Grębałowianka Kraków
29.04.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
2:0
Leśnik Gorenice
30.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:0
Prokocim Kraków
29.04.2017
17:00
Iskra Radwanowice
0:6
Bronowianka Kraków
29.04.2017
17:00
Podgórze Kraków
2:1
Świt Krzeszowice
29.04.2017
12:00
Garbarnia II Kraków
4:4
Nadwiślan Kraków
30.04.2017
13:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
03.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Rudnik
0:0
Targowianka Targowisko
29.04.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Czarni Staniątki
29.04.2017
15:00
Karpaty Siepraw
1:4
Gościbia Sułkowice
29.04.2017
11:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
2:0
KS Chełmek
29.04.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.04.2017
17:00
Górnik Libiąż
4:2
Victoria Zalas
29.04.2017
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Dąb Paszkówka
30.04.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.04.2017
17:00
LKS Żarki
2:2
Garbarz Zembrzyce
30.04.2017
17:00
Tempo Białka
2:6
Orzeł Ryczów
30.04.2017
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Górnik Libiąż
03.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Brzezina Osiek
03.05.2017
17:00
KS Chełmek
:
LKS Żarki
03.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Cedron Brody
03.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zagórzanka Zagórze
03.05.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Jawiszowice
03.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
Victoria Zalas
03.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Tempo Białka
03.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:0
Radłovia Radłów
29.04.2017
17:00
Olimpia B.
4:0
Górnik S.
29.04.2017
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Rylovia Rylowa
29.04.2017
17:30
Naprzód Sobolów
4:3
Dunajec M.
30.04.2017
16:00
Olimpia Kąty
1:3
Olimpia Wojnicz
30.04.2017
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
Strażak Mokrzyska
30.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tuchovia Tuchów
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
29.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
5:1
Ikar Odporyszów
29.04.2017
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
2:1
Wisła Szczucin
29.04.2017
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
29.04.2017
17:00
KS US Śmigno
3:3
LKS Wietrzychowice
29.04.2017
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
30.04.2017
16:00
GLKS Gromnik
4:2
Łukovia Łukowa
30.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orawa Jabłonka
0:3
Kolejarz Stróże
29.04.2017
15:00
KS Zakopane
2:3
AKS Ujanowice
29.04.2017
16:00
LKS Szaflary
6:1
Orzeł Wojnarowa
29.04.2017
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:0
Zalesianka
29.04.2017
15:00
Sokół Słopnice
1:0
Helena Nowy Sącz
29.04.2017
16:00
Jarmuta
1:3
Orkan Raba Wyżna
30.04.2017
17:00
Olimpia Pisarzowa
3:1
Łosoś Łososina Dolna
30.04.2017
16:00
Płomień Limanowa
:
Jarmuta
03.05.2017
18:00
Sokół Słopnice
:
Łosoś Łososina Dolna
03.05.2017
17:30
Helena Nowy Sącz
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.05.2017
16:00
Zalesianka
:
LKS Szaflary
03.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
KS Zakopane
03.05.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Orawa Jabłonka
03.05.2017
15:00
Kolejarz Stróże
:
Orkan Raba Wyżna
03.05.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
3:3
Tytan Polekarcice
29.04.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
29.04.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
30.04.2017
15:00
Galicja Raciborowice
1:4
Słomniczanka Lex Słomniki
30.04.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Strażak Goszcza
30.04.2017
16:00
MKS Skała 2004
5:3
Pogoń Wronin
30.04.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
Orzeł Bębło
03.05.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
MKS Skała 2004
03.05.2017
17:30

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
8:0
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Bratniak Kraków
30.04.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
3:3
Iskra Krzęcin
30.04.2017
15:00
Radziszowianka
2:0
Bieżanowianka Kraków
30.04.2017
17:30
Liszczanka Liszki
:
Radziszowianka
03.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Zryw Szarów
29.04.2017
16:00
LKS Śledziejowice
2:0
Złomex Branice
29.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:0
Błękitni Bodzanów
29.04.2017
17:00
Strażak Kokotów
4:3
Contra Sułków
29.04.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Wiarusy Igołomia
30.04.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Iskra Zakrzów
30.04.2017
17:00

Klasa A (Myślenice)

Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
03.05.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Lubomir Wiśniowa
03.05.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
:
LKS Rudnik II
03.05.2017
17:00
LKS Trzebunia
:
Sęp Droginia
03.05.2017
17:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Nowa Wieś
03.05.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Rokita Kornatka
03.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
03.05.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
3:3
Unia Jaroszowiec
29.04.2017
17:00
Laskowianka Laski
3:4
Promień Przeginia
29.04.2017
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:2
Piliczanka II Pilica
29.04.2017
17:00
Olimpia Łobzów
5:0
Strumyk Zarzecze
29.04.2017
17:00
Strażak Przybysławice
3:2
Wielmożanka Wielmoża
30.04.2017
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
03.05.2017
17:00
Strumyk Zarzecze
:
Laskowianka Laski
03.05.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Ospel Wierbka
03.05.2017
11:00
Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
03.05.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Unia Jaroszowiec
03.05.2017
16:00
Promień Przeginia
:
Strażak Przybysławice
03.05.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Piliczanka II Pilica
03.05.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Unia Kwaczała
0:7
Victoria Jaworzno
29.04.2017
16:30
Start Kamień
4:1
Korona Lgota
29.04.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
29.04.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisła Jankowice
01.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Ekler Baranówka
2:1
Orzeł II Iwanowice
29.04.2017
14:30
Agricola Klimontów
3:6
Maszycanka Maszyce
30.04.2017
11:00
Spartak Wielkanoc
2:3
Sparta Skrzeszowice
30.04.2017
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Spartak Charsznica
30.04.2017
15:00
Płomień Kościelec
:
Kapitol Racławice
03.05.2017
16:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
03.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
0:4
Tyniec Kraków
29.04.2017
17:00
Wawel Kraków
5:1
Promos Polonia Nowa Huta
29.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł 2012 Sidzina
1:3
Trzebol Wielkie Drogi
29.04.2017
17:30
Płomień Kostrze
2:4
Błękitni Czułówek
29.04.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:1
Piast S.
30.04.2017
17:00
Pozowianka Pozowice
1:0
Sokół Rybna
30.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
8:0
Zieloni Niegowić
29.04.2017
17:00
Rożnowa
5:2
Start Brzezie
29.04.2017
17:00
Gdovia II Gdów
5:3
Błyskawica Wyciąże
29.04.2017
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Czarnochowice
29.04.2017
17:00
Gwiazda Brzegi
0:1
Wilga Instalbud Golkowice
30.04.2017
16:00
Gryf Wiatowice
6:1
Batory Wola Batorska
30.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Górki Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
29.04.2017
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Cyrhla Krzczonów
03.05.2017
17:00
Iskra Brzączowice
:
Sokół Borzęta
03.05.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Staw Polanka
03.05.2017
18:00

Klasa B (Myślenice II)

Karpaty II Siepraw
:
Tempo II Rzeszotary
03.05.2017
18:00
Orzeł II Myślenice
:
Raba II Dobczyce
03.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
1:1
Spójnia II Osiek
29.04.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
29.04.2017
17:00
Zryw Przesławice
3:13
Sokół Gołaczewy
30.04.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Nidzica Słaboszów
30.04.2017
14:00
Orzeł K.
2:2
Cobra Wężerów
30.04.2017
13:00
Victoria Smroków
:
Czaple Male
01.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
:
Victoria Smroków
03.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
03.05.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
6:0
LKS Polanowice
30.04.2017
17:00
Orzeł II Bębło
5:1
Universum Kraków
30.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Nadwiślan II Rusocice
3:1
Gwiazda Ściejowice
30.04.2017
17:30
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
03.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
3:1
Ledniczanka
29.04.2017
17:00
Promień Zakrzowiec
3:2
Wieliczanka II Wieliczka
29.04.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:5
Złomex II Branice
29.04.2017
17:00
Contra II
2:5
Czarni II Staniątki
30.04.2017
17:00
Ledniczanka
:
Wiarusy II
03.05.2017
17:30
Czarni II Staniątki
:
Czarnochowice II
03.05.2017
17:30
Zryw Zręczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
03.05.2017
17:30
Czarni II Staniątki
:
Czarnochowice II
03.05.2017
17:30

Centralna Liga Juniorów - wschód

Jagiellonia
4:2
Korona Kielce
29.04.2017
11:00
SMS Łódź
7:0
TOP 54 Biała Podlaska
29.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Stal Mielec
29.04.2017
15:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
29.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Polonia Warszawa
29.04.2017
13:00
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.04.2017
12:00
AS Progres Kraków
8:1
Neptun Końskie
29.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:2
ŁKS Łódź
30.04.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Unia Tarnów
4:1
Limanovia Limanowa
29.04.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
01.05.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Soła Oświęcim
:
MKS Trzebinia
29.04.2017
11:00
Sokół Słopnice
3:0
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.04.2017
11:00
Zatorzanka Zator
:
Dunajec Zakliczyn
01.05.2017
13:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Borek Kraków
0:2
Górnik Wieliczka
30.04.2017
17:30
UKS Sygneczów
0:6
Gdovia Gdów
30.04.2017
16:00
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
03.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
03.05.2017
17:00
Prokocim Kraków
:
Gościbia Sułkowice
03.05.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Korona Kielce
6:2
AP 21 Kraków
29.04.2017
12:00
Cracovia Kraków
:
KKP Korona Kielce
30.04.2017
12:00
Motor Lublin
:
Górnik Ł.
30.04.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. mistrzowska)

Sandecja Nowy Sącz
0:0
Unia Tarnów
29.04.2017
11:00
Wisła II Kraków
1:2
Hutnik Kraków
29.04.2017
09:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Dunajec Nowy Sącz
29.04.2017
10:00
Dunajec Ostrowsko
2:0
Garbarnia Kraków
29.04.2017
11:00
BKS Bochnia
0:1
SMS Kraków
30.04.2017
12:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
02.05.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Profi Zielonki
1:2
Dalin Myślenice
29.04.2017
11:00
Progres II
1:2
Fablok Chrzanów
30.04.2017
11:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Prokocim Kraków
:
AP 21 II Kraków
01.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka Kraków
03.05.2017
13:00
Pcimianka
:
Prokocim Kraków
03.05.2017
12:30
Kmita Zabierzów
:
Tramwaj Kraków
03.05.2017
15:00
AP 21 II Kraków
:
Jadwiga Kraków
03.05.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Cracovia Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
15:00
Limanovia
4:1
AS Progres Kraków
29.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wisła Kraków
29.04.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
2:0
PUKS Karol Wadowice
29.04.2017
11:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
30.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Górnik Libiąż
30.04.2017
10:00

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Glinik
2:5
Cracovia II
29.04.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
2:4
Unia II Tarnów
29.04.2017
17:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia ZSS Tarnów
:
Pcimianka
29.04.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
MUKS TAP Tarnów
29.04.2017
10:00
Wisła Kraków
6:1
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
09:30
PUKS Karol Wadowice
:
Dunajec Nowy Sącz
29.04.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Cracovia Kraków
29.04.2017
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:2
AS Progres Kraków
29.04.2017
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Unia ZSS Tarnów
03.05.2017
10:00
AS Progres Kraków
:
AP 21 Kraków
03.05.2017
11:00
Bronowianka
:
Tarnovia Tarnów
03.05.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
PUKS Karol Wadowice
03.05.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
03.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Sandecja Nowy Sącz
03.05.2017
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Pcimianka
03.05.2017
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
5:1
AZS PSW Biała Podlaska
29.04.2017
13:00
GOSIRki Piaseczno
:
Olimpia Szczecin
02.05.2017
11:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
03.05.2017
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Czarni Sosnowiec
03.05.2017
11:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
03.05.2017
11:00
Górnik Łęczna
:
SMS Łódź
03.05.2017
11:30
AZS PSW Biała Podlaska
:
Sztorm AWFiS Gdańsk
03.05.2017
12:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
0:1
ULKS Bogdańczowice
29.04.2017
11:00
Resovia Rzeszów
0:0
Czwórka Radom
30.04.2017
12:00
Gol Częstochowa
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
30.04.2017
13:00
LKS Goczałkowice Zdrój
1:2
Rolnik Głogówek
30.04.2017
16:00

Futmal Liga Typera (A)

Eryk Chuchro
:
Przemek Witkowski
29.04.2017
 
Leszek Ochojna
:
Michał Bartyzel**
29.04.2017
 

Futmal Liga Typera (B)

Mateusz Matoga
:
Marek Matoga
29.04.2017
 
Damian Kuźma
:
Bartłomiej Zasadni
29.04.2017
 

Futmal Liga Typera (C)

Kamil Kaczor
:
Grażyna Renia Nowak
29.04.2017
 
Staszek Nowak
:
Kamil Sikora*
29.04.2017
 

Futmal Liga Typera (D)

Marcin Nowak
:
Konrad Kęcki
29.04.2017
 
Anna D-Nowak
:
Maria Lizoń***
29.04.2017
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny