facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 25-27 marca

Futmal w delegacji: 25-27 marca

I liga juniorów (Kraków - gr.mistrzowska):
Prądniczanka Kraków - Górnik Wieliczka, sb.09:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Iskra Radwanowice, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Podgórze Kraków - Kaszowianka Kaszów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (video)
 
Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - Orzeł Myślenice, sb.15:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Grębałowianka Kraków - Przemsza Klucze, sb.15:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)
 
Klasa B (Kraków I):
Ekler Baranówka - Zawisza Sulechów, sb.15:30
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)
 
Centralna Liga Juniorów:
Wisła Kraków - Neptun Końskie, sb.12:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)
 
Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec, sb.15:30 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Prądniczanka Kraków, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)
 
IV liga (Kraków-Wadowice):
Proszowianka Proszowice - Hutnik Kraków, nd.16:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)
 
Krakowska Liga Futsalu:
Probud - Lex Kancelaria Słomniki, pn.21:30 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-23 10:56:15


Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
20.01.2018
18:00
AZS UP Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
:
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
:
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
:
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
:
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
9:2
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00