facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Regulamin Futmal Ligi Typera - Wiosna 2017

1. LEGENDA
 
ORGANIZATOR - redakcja Futbol-Małopolska
ROZGRYWKA - liga typera organizowana przez Futbol-Małopolska
ZDARZENIE - spotkanie piłkarskie wyznaczone przez ORGANIZATORA
ZDARZENIE REZERWOWE - spotkanie piłkarskie, które brane jest pod uwagę w przypadku, gdy jedno ze ZDARZEŃ nie odbędzie się (odwołany mecz, brak gości, gospodarzy, etc).
KOLEJKA/RUNDA - zestaw par UCZESTNIKÓW w ramach danego weekendu w ramach danej ligi/grupy
MECZ - rywalizacja dwóch UCZESTNIKÓW w ramach danej KOLEJKI
PRZECIWNIK - rywal UCZESTNIKA 
ROZSTRZYGNIĘCIE - wytypowanie rozstrzygnięcia ZDARZENIA (np. 1 - zwycięstwo gospodarzy, 2 - zwycięstwo gości, X - remis)
PUDŁO - wytypowanie wyniku ZDARZENIA nie spełniającego kryterium ROZSTRZYGNIĘCIE.
GOL - wytypowanie prawidłowo 1 ROZSTRZYGNIĘCIA ZDARZENIA.
 
2. WSTĘP
 
a) UCZESTNIKIEM zabawy polegającej na typowaniu wyników meczów piłkarskich jest każdy, kto w wyznaczonym przez organizatora terminie zgłosi swój akces w formie przez organizatora przedstawionej
b) Uczestnictwo w rozgrywce „Futmal Ligi Typera” oznacza zgodę uczestnika na publikowanie na stronach serwisu internetowego Futbol-Małopolska (futmal.pl) oraz na profilu Facebook: Futbol-Małopolska oraz Futmal Premium swojego imienia i nazwiska (nazwy użytkownika) używanego w portalu społecznościowym Facebook.
c) Uczestnictwo w ROZGRYWCE jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne. Każdy UCZESTNIK bez żadnych konsekwencji (poza brakiem możliwości kontynuowania zabawy) i w każdej chwili może zrezygnować z udziału W ROZGRYWCE. 
 
3. ROZGRYWKA
 
a) rozgrywki podzielone są na KOLEJKI (faza grupowa) i RUNDY (faza pucharowa)
b) w każdej KOLEJCE, każdy UCZESTNIK rywalizuje z innym PRZECIWNIKIEM (innym uczestnikiem), rywalizacja zwana w dalszej części regulaminu MECZ
c) w MECZU udział bierze dwóch UCZESTNIKÓW, każdy z nich ma za zadanie wytypować ROZSTRZYGNIĘCIE nie więcej niż dziesięciu ZDARZEŃ spośród wyznaczonych przez ORGANIZATORA przed każdą KOLEJKĄ/RUNDĄ
d) za zwycięstwo w MECZU w fazie grupowej, UCZESTNIK wygrany otrzymuje do tabeli 3 punkty oraz ilość zdobytych i straconych GOLI, które (punkty i bramki) sumowane są w każdej KOLEJCE tworząc tabelę; za remis otrzymuje 1 punkt, a za porażkę 0 punktów. Za zwycięstwo w DWUMECZU w fazie pucharowej, UCZESTNIK wygrany uzyskuje awans do następnej RUNDY.
f) o kolejności w tabeli w pierwszym rzędzie deycyduje ilość zdobytych przez UCZESTNIKA punktów; przy równej ilości punktów o kolejności decydują kolejno:
  1) bilans zdobytych punktów w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  2) bilans GOLI w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  3) ogólny bilans bramkowy z wszystkich rozegranych MECZÓW, przy dalszej równości
  4) większa ilość zdobytych GOLI w tabeli, przy dalszej równości
  5) MECZ barażowy w formie ustalonej przez organizatora
g) MECZE rozgrywane są w systemie "mecz i rewanż" (u siebie i na wyjeździe) za wyjątkiem meczu finałowego (jeden MECZ)
h) w fazie pucharowej, awans do kolejnej rundy uzyskuje ten UCZESTNIK, który w dwumeczu z danym PRZECIWNIKIEM zdobędzie więcej punktów. W przypadku równej ilości punktów w dwumeczu pomiędzy UCZESTNIKAMI, o awansie zadecyduje większa ilość goli zdobytych na wyjeździe, przy dalszej równości, w meczu rewanżowym zarządzona zostanie dogrywka. W dogrywce, awans uzyska ten UCZESTNIK, który zdobędzie więcej goli korzystając ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH wytypowanych w MECZU rewanżowym. W dogrywce brany pod uwagę będzie mecz nr 7 z listy obu UCZESTNIKÓW. Jeśli to nie przyniesie rozstrzygnięcia, brane pod uwagę będą mecze nr 8, itd. Dwumecz barażowy wygrywa ten, kto WYGRA dogrywkę (w dogrywce nie mają znaczenia gole zdobyte na wyjeździe). W przypadku, gdy np gracz A skorzysta z meczu nr. 7 już wcześniej (bo nie odbędzie się któryś z meczów z listy głównej, wówczas w dogrywce bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności mecz nr. 8 gracza A i mecz nr 7 gracza B (potem mecze nr. 9 i 8, 10 i 9). Gdy i dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, baraże zostaną rozstrzygnięte w dodatkowej rundzie, która odbędzie się w późniejszym terminie. 
 
5. TYPOWANIE
 
a) każdy UCZESTNIK zobowiązany jest swoje typy zgłosić w formie komentarza w poście/wiadomości przynależnym danej lidze/grupie, w której UCZESTNIK bierze udział (np. post: FLT, grupa 4 - typowanie; UCZESTNICY tej ligi podają typy w komentarzu do tego posta, typy podane gdzie indziej zostaną uznane za nieważne)
b) UCZESTNIK ma obowiązek zgłosić typy w jednym komentarzu grupowo (dziesięć typów w jednym komentarzu, który można edytować dowolną ilość razy najpóźniej w przeddzień danej kolejki do g.23:59, edytowane po tym terminie komentarze z typami będą w komplecie - wszystkie dziesięć - uznane za nieważne nawet jeśli wytypowane ZDARZENIA jeszcze się nie rozpoczęły)
c) każdy UCZESTNIK w ramach swojego MECZU zobowiązany jest do wytypowania 10 lub mniej ZDARZEŃ; w przypadku wytypowania większej ilości niż 10 ZDARZEŃ, za ważne uznaje się pierwsze 10 ZDARZEŃ z regulaminowo wyznaczonymi typami, wg kolejności podanej w komentarzu.
d) spośród dziecięciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ pierwsze sześć bierze udział w grze w danej kolejce, a pozostałe cztery stanowią listę ZDARZEŃ REZERWOWYCH. 
e) w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu, do końca danej kolejki, nie będzie znany końcowy wynik jednego lub więcej z sześciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ głównych, w jego miejsce do gry włączane są ZDARZENIA REZERWOWE według kolejności zgłoszenia (najpierw mecz nr.7, potem 8 itd) 
 
Przykład:
1. Juvenia - Górnik / typ 1
2. Sparta - Wilga / typ X
3. Hutnik - Wisła / typ 2
4. Gród - Batory / 2
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X
6. Halniak - Tramwaj / typ X 
 
7. Stal - Widzew / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
8. Motor - Cracovia / typ 1 (ZDARZENIE REZERWOWE)
9. Jutrzenka - Garbarnia / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
10. Polonia - Wierna / typ 2 (ZDARZENIE REZERWOWE)
 
Mecz nr 1 - odwołany, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7
Mecz nr 1 i 4 odwołane, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7 i 8, itd
 
 
f) UCZESTNIK, który w trakcie fazy grupowej zaniecha typowania w danej kolejce, otrzymuje ostrzeżenie w formie "żółtej kartki". Otrzymanie dwóch "żółtych kartek" eliminuje UCZESTNIKA z dalszego uczestnictwa w FLT ("czerwona kartka"). Jeśli po ostatniej kolejce fazy grupowej, miejsce premiowane awansem do baraży lub fazy pucharowej zajmie UCZESTNIK z "czerwoną kartką", jego miejsce zajmie kolejny nie ukarany "czerwoną kartką" UCZESTNIK z danej grupy. Jeśli ten zabieg nie wyłoni niezdyskwalifikowanego UCZESTNIKA uprawnionego do awansu, awans uzyska UCZESTNIK ZDYSKWALIFIKOWANY bez prawa do typowania w fazie pucharowej. UWAGA: W miejsce zdyskwalifikowanego UCZESTNIKA, ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo do  uzupełnienia stawki UCZESTNIKÓW o nowego gracza, który dokończy sezon startując z dorobkiem punktowym i bramkowym, jaki wypracował zdyskwalifikowany uczestnik. Zabieg ten ORGANIZATOR ma prawo zastosować najpóźniej do 4.kolejki fazy grupowej. UWAGA: UCZESTNIK zdyskwalifikowany nadal bierze udział w MECZACH ale nie ma możliwości typowania. W praktyce, w FLT nie ma walkowerów! UCZESTNIK zdyskwalifikowany zdobywa w MECZU tyle samo punktów i goli do tabeli co UCZESTNIK grający ale błędnie typujący wszystkie ZDARZENIA.
 
Przykład:
UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B (zdyskwalifikowany)
 
UCZESTNIK A trafia 0 (zero) typów, UCZESTNIK B także 0 (zero) bo nie ma prawa typowania. MECZ kończy się zatem 0:0 i podziałem punktów.
 
f1) "Żółte kartki" po zakończeniu fazy grupowej zostają anulowane. Dotyczy to UCZESTNIKÓW nie zdyskwalifikowanych (mających jedną żółtą kartkę na koncie). W fazie pucharowej ostrzeżeń w postaci "żółtych kartek" nie stosuje się.
 
g) UCZESTNIK w ramach MECZU za każde wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE otrzymuje GOLA (1 GOL to 1 prawidłowo wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE)
 
Przykład:
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B -:- (-:-)
 
UCZESTNIK A
1. Juvenia - Górnik / typ 1; wynik 2:1 (TRAFIONY)
2. Sparta - Wilga / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
3. Hutnik - Wisła / typ 2; wynik 3:3 (PUDŁO)
4. Gród - Batory / typ 2; wynik 0:1 (TRAFIONY)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
6. Halniak - Tramwaj / typ X; wynik 4:4 (TRAFIONY)
 
PODSUMOWANIE:
TRAFIONE - 5 (5 goli)
PUDŁA - 1 (0 goli)
-----
WYNIK: 5 gole
 
UCZESTNIK B
1. Stal - Widzew / typ X, wynik 0:0 (TRAFIONY)
2. Motor - Cracovia / typ 1, nie odbył się (ODWOŁANY)
3. Jutrzenka - Garbarnia / typ X, wynik 0:1 (PUDŁO)
4. Polonia - Wierna / typ 2, 1:1 (PUDŁO)
5. Wanda - Warta / typ 1, 2:1 (TRAFIONY)
6. Sosnowianka - Wiślanie / typ 2, 0:1 (TRAFIONY)
 
7. Rybitwy - Dąbski / typ 2, 0:1 (TRAFIONY) - mecz rezerwowy za mecz nr 2 (odwołany)
 
PODSUMOWANIE:
ROZSTRZYGNIĘCIA - 4 (4 gole)
PUDŁA - 2 (0 goli)
-----
WYNIK: 4 gole
 
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B 5:4
 
Do tabeli:
UCZESTNIK A  / 1 mecz; 3 punkty; 5-3 bramki
UCZESTNIK B / 1 mecz; 0 punktów; 3-5 bramki
 
 
h) zabronione jest wytypowanie zbieżnego rozstrzygnięcia w jakimkolwiek ZDARZENIU które wytypowane zostało już przez PRZECIWNIKA w ramach danego MECZU. Jeśli rywal wytypuje w danym meczu rozstrzygnięcie 1 lub 1X, możesz postawić jedynie 2.
i) UCZESTNIK typuje dokładne rozstrzygnięcie dowolnych dziesięciu ZDARZEŃ, różnych od PRZECIWNIKA, choć każdy UCZESTNIK ma prawo do wytypowania tych samych ZDARZEŃ co przeciwnik z zastrzeżeniem  sytuacji opisanej w pkt 5h.
 
Przykład:
 
UCZESTNIK A (typowanie 12.11.2015, g.23:24)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (OK)
2. Sparta - Wilga / typ X (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (OK)
4. Gród - Batory / typ 2 (OK)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X (OK)
6. Halniak - Tramwaj / typ X (OK)
 
UCZESTNIK B (typowanie 12.11.2015, g.23:45)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (BŁĄD, pierwszy zdublowany mecz)
2. Sparta - Wilga / typ 2 (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (BŁĄD, drugi zdublowany mecz)
4. Gród - Batory / typ 2 (BŁĄD, trzeci zdublowany mecz)
5. Sosnowianka - Wiślanie / typ 1 (OK)
6. Wanda - Warta / typ 2 (OK)
 
Jeśli UCZESTNIK B (typował później niż UCZESTNIK A) zdubluje jedno ze ZDARZEŃ razem z rozstrzygnięciem to bez względu na wynik ZDARZENIA, typ uznaje się za nieważny bez możliwości zastąpienia go ZDARZENIEM REZERWOWYM. 

UWAGA: Rozstrzygnięcie 1 i 1X oraz 2 i X2 uznaje się za zdublowane! 
 
j) zabronione jest typowanie rozstrzygnięć z tzw podpórkami (TYP 1X lub X2 - zabroniony, TYP 1 lub TYP X lub TYP 2 dozwolony), z wyjątkiem UCZESTNIKA ROZSTAWIONEGO.
k) UCZESTNIK mianowany jako ROZSTAWIONY PIERWSZEGO, DRUGIEGO LUB TRZECIEGO STOPNIA zyskuje w fazie grupowej sezonu wiosna 2017 Futmal Ligi Typera następujące przywileje: 
- ROZSTAWIONY TRZECIEGO STOPNIA (***) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania dwóch ZDARZEŃ z tzw. podpórką w każdym MECZU w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.
- ROZSTAWIONY DRUGIEGO STOPNIA (**) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017. 
- ROZSTAWIONY PIERWSZEGO STOPNIA (*) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym MECZU DOMOWYM w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.

Lista graczy ROZSTAWIONYCH TRZECIEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Maria Lizoń
Lista graczy ROZSTAWIONYCH DRUGIEGO (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Michał Bartyzel
Lista graczy ROZSTAWIONYCH PIERWSZEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Kamil Sikora.

l)
każda KOLEJKA/RUNDA rozgrywana jest w terminach wyznaczonych przez ORGANIZATORA
m) typowanie ZDARZEŃ odbywa się w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki do g.23:59) wyznaczonym przez ORGANIZATORA; 
   - wszystkie typy zgłoszone przez UCZESTNIKA w terminie późniejszym niż podany w pkt 5l i 5m) będą uznane za nieważne i oznaczać będą wytypowanie 0 (zero) ZDARZEŃ w danym MECZU
   - wytypowanie spotkania nie spełniającego kryterium ZDARZENIA (np mecz spoza listy meczów wyznaczonych do typowania lub meczu już rozpoczętego bądź rozegranego) zostanie uznane za nieważne (brak możliwości skorzystania ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH, ważne będą tylko wytypowane zgodnie z regulaminem ZDARZENIA)
   - wszelkie zmiany w typowanych ZDARZENIACH należy wprowadzić poprzez edycję komentarza, w którym UCZESTNIK zgłosił swoje typy w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki g.23:59)
n) za wynik ZDARZENIA uznaje się rezultat wytypowanego spotkania uzyskany na boisku; nie uwzględnia ew. weryfikacji (zmiany wyniku lub uznania wyniku za walkower po jego zakończeniu)
o) forma prezentowania typów:
 
Nr porządkowy, kto z kim (liga), rozstrzygnięcie
1. Lyon - PSG 2 (zwycięstwo PSG nawet gdyby okazało się że PSG pełnił rolę gospodarza, TYP 1 oznacza zwycięstwo drużyny, która na LIŚCIE DO TYPOWANIA zapisana jest jako pierwsza, TYP 2 wygrana drużyny zapisanej w ZDARZENIU jako druga, TYP X - remis)
p) UCZESTNIK pełniący w danym meczu fazy grupowej lub pucharowej rolę gospodarza, ma prawo pierwszeństwa w typowaniu przez 18 godzin od daty opublikowania przez organizatora zdarzeń do typowania. Oznacza to, że PRZECIWNIK musi dostosować typy do gospodarza nawet jeśli typował wcześniej od niego. Po upływie wspomnianych 18 godzin, gospodarz oraz PRZECIWNIK typują na standardowych zasadach: ten kto typuje drugi, musi dostosować typy do gracza typującego wcześniej.
 
6. AWANSE/SPADKI
 
Awanse i spadki w sezonie wiosna 2017 w FLT.
 
a) UCZESTNIK (nie zdyskwalifikowany) który zajmie na koniec fazy grupowej 1.i 2.miejsce w tabeli każdej grupy zapewni sobie awans do 1/4 finału FLT, z wyjatkiem sytuacji opisanych w pkt 5f Regulaminu.
 
b) Zestaw par fazy pucharowej będzie ustalany wg poniższego klucza:


1/4 finału
mecz nr 1: 2B vs 1A

mecz nr 2: 2D vs 1C
mecz nr 3: 2A vs 1B
mecz nr 4: 2C vs 1D

1/2 finału
mecz nr 5:  zwycięzca meczu nr 1 i nr 2

mecz nr 6: zwycięzca meczu nr 3 i nr 4

finał
mecz nr 7: zwycięzca meczu nr 5 i nr 6


c) ORGANIZATOR, w razie potrzeby zastrzega sobie prawo do zarządzenia meczu/meczów o 3, 5, 7 itd miejsce.
 
7. Sytuacje nie opisane w niniejszym regulaminie rozstrzyga ORGANIZATOR.
 
------ 
 
REGULAMIN - ŚCIĄGA:
- typujemy w formie ligi, uczestnicy podzieleni są na grupy i grają ze sobą pojedynki/mecze w ramach danej ligi (mecz i rewanż), awans do fazy pucharowej uzyskują UCZESTNICY z miejsc 1 i 2. 
- po zakończeniu fazy grupowej, gramy fazę pucharową (mecz i rewanż, z wyjątkiem finału)
- typujemy 10 różnych ZDARZEŃ (1 lub X lub 2), wyjątek UCZESTNICY ROZSTAWIENI, pkt 5k Regulaminu
- pierwsze 6 ZDARZEŃ bierze udział w grze
- pozostałe 4 ZDARZENIA pełnią rolę rezerwowych
- można typować te same ZDARZENIA co PRZECIWNIK ale nie wolno typować takich samych rozstrzygnięć w ani jednym ZDARZENIU (jeśli Twój rywal wytypował wcześniej od Ciebie - patrz data i godzina publikacji/ostatniej edycji komentarza - Ty musisz dostosować typy do typów rywala)
- jeśli UCZESTNIK ROZSTAWIONY wytypował ZDARZENIE A jako 1X, PRZECIWNIK chcąc typować to samo ZDARZENIE, może postawić jedynie 2
- typujemy tylko w formie komentarza w postach/wiadomościach do tego wyznaczonych
- typujemy w jednym komentarzu; 10 typów w jednym komentarzu, ew. zmiany tylko poprzez edycję komentarza; edytowanie komentarza dozwolone najpóźniej w przeddzień kolejki do g.23:59
- wytypujesz prawidłowo wyniki 3 ZDARZEŃ, Twój przeciwnik trafi 2 ZDARZENIA - wygrywasz mecz 3:2 i wygrywasz MECZ
- uczestnik zdyskwalifikowany bierze udział w grze, w każdym jego MECZU zdobywa 0 GOLI (brak prawa do typowania), aby wygrać z nim MECZ trzeba zdobyć co najmniej 1 GOL w MECZU
- za brak typów w danej kolejce, otrzymujesz żółtą kartkę, dwie żółte kartki oznaczają dyskwalifikację, w fazie pucharowej nie stosuje się żółtych kartek.
 
 

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-29 13:25:50


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
18.08.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2017
18:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

III liga (gr. IV)

Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
:
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
:
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
:
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
:
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
:
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Nowa Jastrząbka
20.08.2017
16:00
Łukovia Łukowa
:
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
:
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
:
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00
LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
20.08.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
:
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
:
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
20.08.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
1:0
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
:
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
:
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
:
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
:
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
:
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
:
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
:
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2017
10:00
Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00