facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Regulamin Futmal Ligi Typera - Wiosna 2017

1. LEGENDA
 
ORGANIZATOR - redakcja Futbol-Małopolska
ROZGRYWKA - liga typera organizowana przez Futbol-Małopolska
ZDARZENIE - spotkanie piłkarskie wyznaczone przez ORGANIZATORA
ZDARZENIE REZERWOWE - spotkanie piłkarskie, które brane jest pod uwagę w przypadku, gdy jedno ze ZDARZEŃ nie odbędzie się (odwołany mecz, brak gości, gospodarzy, etc).
KOLEJKA/RUNDA - zestaw par UCZESTNIKÓW w ramach danego weekendu w ramach danej ligi/grupy
MECZ - rywalizacja dwóch UCZESTNIKÓW w ramach danej KOLEJKI
PRZECIWNIK - rywal UCZESTNIKA 
ROZSTRZYGNIĘCIE - wytypowanie rozstrzygnięcia ZDARZENIA (np. 1 - zwycięstwo gospodarzy, 2 - zwycięstwo gości, X - remis)
PUDŁO - wytypowanie wyniku ZDARZENIA nie spełniającego kryterium ROZSTRZYGNIĘCIE.
GOL - wytypowanie prawidłowo 1 ROZSTRZYGNIĘCIA ZDARZENIA.
 
2. WSTĘP
 
a) UCZESTNIKIEM zabawy polegającej na typowaniu wyników meczów piłkarskich jest każdy, kto w wyznaczonym przez organizatora terminie zgłosi swój akces w formie przez organizatora przedstawionej
b) Uczestnictwo w rozgrywce „Futmal Ligi Typera” oznacza zgodę uczestnika na publikowanie na stronach serwisu internetowego Futbol-Małopolska (futmal.pl) oraz na profilu Facebook: Futbol-Małopolska oraz Futmal Premium swojego imienia i nazwiska (nazwy użytkownika) używanego w portalu społecznościowym Facebook.
c) Uczestnictwo w ROZGRYWCE jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne. Każdy UCZESTNIK bez żadnych konsekwencji (poza brakiem możliwości kontynuowania zabawy) i w każdej chwili może zrezygnować z udziału W ROZGRYWCE. 
 
3. ROZGRYWKA
 
a) rozgrywki podzielone są na KOLEJKI (faza grupowa) i RUNDY (faza pucharowa)
b) w każdej KOLEJCE, każdy UCZESTNIK rywalizuje z innym PRZECIWNIKIEM (innym uczestnikiem), rywalizacja zwana w dalszej części regulaminu MECZ
c) w MECZU udział bierze dwóch UCZESTNIKÓW, każdy z nich ma za zadanie wytypować ROZSTRZYGNIĘCIE nie więcej niż dziesięciu ZDARZEŃ spośród wyznaczonych przez ORGANIZATORA przed każdą KOLEJKĄ/RUNDĄ
d) za zwycięstwo w MECZU w fazie grupowej, UCZESTNIK wygrany otrzymuje do tabeli 3 punkty oraz ilość zdobytych i straconych GOLI, które (punkty i bramki) sumowane są w każdej KOLEJCE tworząc tabelę; za remis otrzymuje 1 punkt, a za porażkę 0 punktów. Za zwycięstwo w DWUMECZU w fazie pucharowej, UCZESTNIK wygrany uzyskuje awans do następnej RUNDY.
f) o kolejności w tabeli w pierwszym rzędzie deycyduje ilość zdobytych przez UCZESTNIKA punktów; przy równej ilości punktów o kolejności decydują kolejno:
  1) bilans zdobytych punktów w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  2) bilans GOLI w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  3) ogólny bilans bramkowy z wszystkich rozegranych MECZÓW, przy dalszej równości
  4) większa ilość zdobytych GOLI w tabeli, przy dalszej równości
  5) MECZ barażowy w formie ustalonej przez organizatora
g) MECZE rozgrywane są w systemie "mecz i rewanż" (u siebie i na wyjeździe) za wyjątkiem meczu finałowego (jeden MECZ)
h) w fazie pucharowej, awans do kolejnej rundy uzyskuje ten UCZESTNIK, który w dwumeczu z danym PRZECIWNIKIEM zdobędzie więcej punktów. W przypadku równej ilości punktów w dwumeczu pomiędzy UCZESTNIKAMI, o awansie zadecyduje większa ilość goli zdobytych na wyjeździe, przy dalszej równości, w meczu rewanżowym zarządzona zostanie dogrywka. W dogrywce, awans uzyska ten UCZESTNIK, który zdobędzie więcej goli korzystając ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH wytypowanych w MECZU rewanżowym. W dogrywce brany pod uwagę będzie mecz nr 7 z listy obu UCZESTNIKÓW. Jeśli to nie przyniesie rozstrzygnięcia, brane pod uwagę będą mecze nr 8, itd. Dwumecz barażowy wygrywa ten, kto WYGRA dogrywkę (w dogrywce nie mają znaczenia gole zdobyte na wyjeździe). W przypadku, gdy np gracz A skorzysta z meczu nr. 7 już wcześniej (bo nie odbędzie się któryś z meczów z listy głównej, wówczas w dogrywce bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności mecz nr. 8 gracza A i mecz nr 7 gracza B (potem mecze nr. 9 i 8, 10 i 9). Gdy i dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, baraże zostaną rozstrzygnięte w dodatkowej rundzie, która odbędzie się w późniejszym terminie. 
 
5. TYPOWANIE
 
a) każdy UCZESTNIK zobowiązany jest swoje typy zgłosić w formie komentarza w poście/wiadomości przynależnym danej lidze/grupie, w której UCZESTNIK bierze udział (np. post: FLT, grupa 4 - typowanie; UCZESTNICY tej ligi podają typy w komentarzu do tego posta, typy podane gdzie indziej zostaną uznane za nieważne)
b) UCZESTNIK ma obowiązek zgłosić typy w jednym komentarzu grupowo (dziesięć typów w jednym komentarzu, który można edytować dowolną ilość razy najpóźniej w przeddzień danej kolejki do g.23:59, edytowane po tym terminie komentarze z typami będą w komplecie - wszystkie dziesięć - uznane za nieważne nawet jeśli wytypowane ZDARZENIA jeszcze się nie rozpoczęły)
c) każdy UCZESTNIK w ramach swojego MECZU zobowiązany jest do wytypowania 10 lub mniej ZDARZEŃ; w przypadku wytypowania większej ilości niż 10 ZDARZEŃ, za ważne uznaje się pierwsze 10 ZDARZEŃ z regulaminowo wyznaczonymi typami, wg kolejności podanej w komentarzu.
d) spośród dziecięciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ pierwsze sześć bierze udział w grze w danej kolejce, a pozostałe cztery stanowią listę ZDARZEŃ REZERWOWYCH. 
e) w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu, do końca danej kolejki, nie będzie znany końcowy wynik jednego lub więcej z sześciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ głównych, w jego miejsce do gry włączane są ZDARZENIA REZERWOWE według kolejności zgłoszenia (najpierw mecz nr.7, potem 8 itd) 
 
Przykład:
1. Juvenia - Górnik / typ 1
2. Sparta - Wilga / typ X
3. Hutnik - Wisła / typ 2
4. Gród - Batory / 2
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X
6. Halniak - Tramwaj / typ X 
 
7. Stal - Widzew / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
8. Motor - Cracovia / typ 1 (ZDARZENIE REZERWOWE)
9. Jutrzenka - Garbarnia / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
10. Polonia - Wierna / typ 2 (ZDARZENIE REZERWOWE)
 
Mecz nr 1 - odwołany, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7
Mecz nr 1 i 4 odwołane, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7 i 8, itd
 
 
f) UCZESTNIK, który w trakcie fazy grupowej zaniecha typowania w danej kolejce, otrzymuje ostrzeżenie w formie "żółtej kartki". Otrzymanie dwóch "żółtych kartek" eliminuje UCZESTNIKA z dalszego uczestnictwa w FLT ("czerwona kartka"). Jeśli po ostatniej kolejce fazy grupowej, miejsce premiowane awansem do baraży lub fazy pucharowej zajmie UCZESTNIK z "czerwoną kartką", jego miejsce zajmie kolejny nie ukarany "czerwoną kartką" UCZESTNIK z danej grupy. Jeśli ten zabieg nie wyłoni niezdyskwalifikowanego UCZESTNIKA uprawnionego do awansu, awans uzyska UCZESTNIK ZDYSKWALIFIKOWANY bez prawa do typowania w fazie pucharowej. UWAGA: W miejsce zdyskwalifikowanego UCZESTNIKA, ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo do  uzupełnienia stawki UCZESTNIKÓW o nowego gracza, który dokończy sezon startując z dorobkiem punktowym i bramkowym, jaki wypracował zdyskwalifikowany uczestnik. Zabieg ten ORGANIZATOR ma prawo zastosować najpóźniej do 4.kolejki fazy grupowej. UWAGA: UCZESTNIK zdyskwalifikowany nadal bierze udział w MECZACH ale nie ma możliwości typowania. W praktyce, w FLT nie ma walkowerów! UCZESTNIK zdyskwalifikowany zdobywa w MECZU tyle samo punktów i goli do tabeli co UCZESTNIK grający ale błędnie typujący wszystkie ZDARZENIA.
 
Przykład:
UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B (zdyskwalifikowany)
 
UCZESTNIK A trafia 0 (zero) typów, UCZESTNIK B także 0 (zero) bo nie ma prawa typowania. MECZ kończy się zatem 0:0 i podziałem punktów.
 
f1) "Żółte kartki" po zakończeniu fazy grupowej zostają anulowane. Dotyczy to UCZESTNIKÓW nie zdyskwalifikowanych (mających jedną żółtą kartkę na koncie). W fazie pucharowej ostrzeżeń w postaci "żółtych kartek" nie stosuje się.
 
g) UCZESTNIK w ramach MECZU za każde wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE otrzymuje GOLA (1 GOL to 1 prawidłowo wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE)
 
Przykład:
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B -:- (-:-)
 
UCZESTNIK A
1. Juvenia - Górnik / typ 1; wynik 2:1 (TRAFIONY)
2. Sparta - Wilga / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
3. Hutnik - Wisła / typ 2; wynik 3:3 (PUDŁO)
4. Gród - Batory / typ 2; wynik 0:1 (TRAFIONY)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
6. Halniak - Tramwaj / typ X; wynik 4:4 (TRAFIONY)
 
PODSUMOWANIE:
TRAFIONE - 5 (5 goli)
PUDŁA - 1 (0 goli)
-----
WYNIK: 5 gole
 
UCZESTNIK B
1. Stal - Widzew / typ X, wynik 0:0 (TRAFIONY)
2. Motor - Cracovia / typ 1, nie odbył się (ODWOŁANY)
3. Jutrzenka - Garbarnia / typ X, wynik 0:1 (PUDŁO)
4. Polonia - Wierna / typ 2, 1:1 (PUDŁO)
5. Wanda - Warta / typ 1, 2:1 (TRAFIONY)
6. Sosnowianka - Wiślanie / typ 2, 0:1 (TRAFIONY)
 
7. Rybitwy - Dąbski / typ 2, 0:1 (TRAFIONY) - mecz rezerwowy za mecz nr 2 (odwołany)
 
PODSUMOWANIE:
ROZSTRZYGNIĘCIA - 4 (4 gole)
PUDŁA - 2 (0 goli)
-----
WYNIK: 4 gole
 
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B 5:4
 
Do tabeli:
UCZESTNIK A  / 1 mecz; 3 punkty; 5-3 bramki
UCZESTNIK B / 1 mecz; 0 punktów; 3-5 bramki
 
 
h) zabronione jest wytypowanie zbieżnego rozstrzygnięcia w jakimkolwiek ZDARZENIU które wytypowane zostało już przez PRZECIWNIKA w ramach danego MECZU. Jeśli rywal wytypuje w danym meczu rozstrzygnięcie 1 lub 1X, możesz postawić jedynie 2.
i) UCZESTNIK typuje dokładne rozstrzygnięcie dowolnych dziesięciu ZDARZEŃ, różnych od PRZECIWNIKA, choć każdy UCZESTNIK ma prawo do wytypowania tych samych ZDARZEŃ co przeciwnik z zastrzeżeniem  sytuacji opisanej w pkt 5h.
 
Przykład:
 
UCZESTNIK A (typowanie 12.11.2015, g.23:24)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (OK)
2. Sparta - Wilga / typ X (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (OK)
4. Gród - Batory / typ 2 (OK)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X (OK)
6. Halniak - Tramwaj / typ X (OK)
 
UCZESTNIK B (typowanie 12.11.2015, g.23:45)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (BŁĄD, pierwszy zdublowany mecz)
2. Sparta - Wilga / typ 2 (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (BŁĄD, drugi zdublowany mecz)
4. Gród - Batory / typ 2 (BŁĄD, trzeci zdublowany mecz)
5. Sosnowianka - Wiślanie / typ 1 (OK)
6. Wanda - Warta / typ 2 (OK)
 
Jeśli UCZESTNIK B (typował później niż UCZESTNIK A) zdubluje jedno ze ZDARZEŃ razem z rozstrzygnięciem to bez względu na wynik ZDARZENIA, typ uznaje się za nieważny bez możliwości zastąpienia go ZDARZENIEM REZERWOWYM. 

UWAGA: Rozstrzygnięcie 1 i 1X oraz 2 i X2 uznaje się za zdublowane! 
 
j) zabronione jest typowanie rozstrzygnięć z tzw podpórkami (TYP 1X lub X2 - zabroniony, TYP 1 lub TYP X lub TYP 2 dozwolony), z wyjątkiem UCZESTNIKA ROZSTAWIONEGO.
k) UCZESTNIK mianowany jako ROZSTAWIONY PIERWSZEGO, DRUGIEGO LUB TRZECIEGO STOPNIA zyskuje w fazie grupowej sezonu wiosna 2017 Futmal Ligi Typera następujące przywileje: 
- ROZSTAWIONY TRZECIEGO STOPNIA (***) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania dwóch ZDARZEŃ z tzw. podpórką w każdym MECZU w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.
- ROZSTAWIONY DRUGIEGO STOPNIA (**) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017. 
- ROZSTAWIONY PIERWSZEGO STOPNIA (*) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym MECZU DOMOWYM w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.

Lista graczy ROZSTAWIONYCH TRZECIEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Maria Lizoń
Lista graczy ROZSTAWIONYCH DRUGIEGO (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Michał Bartyzel
Lista graczy ROZSTAWIONYCH PIERWSZEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Kamil Sikora.

l)
każda KOLEJKA/RUNDA rozgrywana jest w terminach wyznaczonych przez ORGANIZATORA
m) typowanie ZDARZEŃ odbywa się w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki do g.23:59) wyznaczonym przez ORGANIZATORA; 
   - wszystkie typy zgłoszone przez UCZESTNIKA w terminie późniejszym niż podany w pkt 5l i 5m) będą uznane za nieważne i oznaczać będą wytypowanie 0 (zero) ZDARZEŃ w danym MECZU
   - wytypowanie spotkania nie spełniającego kryterium ZDARZENIA (np mecz spoza listy meczów wyznaczonych do typowania lub meczu już rozpoczętego bądź rozegranego) zostanie uznane za nieważne (brak możliwości skorzystania ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH, ważne będą tylko wytypowane zgodnie z regulaminem ZDARZENIA)
   - wszelkie zmiany w typowanych ZDARZENIACH należy wprowadzić poprzez edycję komentarza, w którym UCZESTNIK zgłosił swoje typy w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki g.23:59)
n) za wynik ZDARZENIA uznaje się rezultat wytypowanego spotkania uzyskany na boisku; nie uwzględnia ew. weryfikacji (zmiany wyniku lub uznania wyniku za walkower po jego zakończeniu)
o) forma prezentowania typów:
 
Nr porządkowy, kto z kim (liga), rozstrzygnięcie
1. Lyon - PSG 2 (zwycięstwo PSG nawet gdyby okazało się że PSG pełnił rolę gospodarza, TYP 1 oznacza zwycięstwo drużyny, która na LIŚCIE DO TYPOWANIA zapisana jest jako pierwsza, TYP 2 wygrana drużyny zapisanej w ZDARZENIU jako druga, TYP X - remis)
p) UCZESTNIK pełniący w danym meczu fazy grupowej lub pucharowej rolę gospodarza, ma prawo pierwszeństwa w typowaniu przez 18 godzin od daty opublikowania przez organizatora zdarzeń do typowania. Oznacza to, że PRZECIWNIK musi dostosować typy do gospodarza nawet jeśli typował wcześniej od niego. Po upływie wspomnianych 18 godzin, gospodarz oraz PRZECIWNIK typują na standardowych zasadach: ten kto typuje drugi, musi dostosować typy do gracza typującego wcześniej.
 
6. AWANSE/SPADKI
 
Awanse i spadki w sezonie wiosna 2017 w FLT.
 
a) UCZESTNIK (nie zdyskwalifikowany) który zajmie na koniec fazy grupowej 1.i 2.miejsce w tabeli każdej grupy zapewni sobie awans do 1/4 finału FLT, z wyjatkiem sytuacji opisanych w pkt 5f Regulaminu.
 
b) Zestaw par fazy pucharowej będzie ustalany wg poniższego klucza:


1/4 finału
mecz nr 1: 2B vs 1A

mecz nr 2: 2D vs 1C
mecz nr 3: 2A vs 1B
mecz nr 4: 2C vs 1D

1/2 finału
mecz nr 5:  zwycięzca meczu nr 1 i nr 2

mecz nr 6: zwycięzca meczu nr 3 i nr 4

finał
mecz nr 7: zwycięzca meczu nr 5 i nr 6


c) ORGANIZATOR, w razie potrzeby zastrzega sobie prawo do zarządzenia meczu/meczów o 3, 5, 7 itd miejsce.
 
7. Sytuacje nie opisane w niniejszym regulaminie rozstrzyga ORGANIZATOR.
 
------ 
 
REGULAMIN - ŚCIĄGA:
- typujemy w formie ligi, uczestnicy podzieleni są na grupy i grają ze sobą pojedynki/mecze w ramach danej ligi (mecz i rewanż), awans do fazy pucharowej uzyskują UCZESTNICY z miejsc 1 i 2. 
- po zakończeniu fazy grupowej, gramy fazę pucharową (mecz i rewanż, z wyjątkiem finału)
- typujemy 10 różnych ZDARZEŃ (1 lub X lub 2), wyjątek UCZESTNICY ROZSTAWIENI, pkt 5k Regulaminu
- pierwsze 6 ZDARZEŃ bierze udział w grze
- pozostałe 4 ZDARZENIA pełnią rolę rezerwowych
- można typować te same ZDARZENIA co PRZECIWNIK ale nie wolno typować takich samych rozstrzygnięć w ani jednym ZDARZENIU (jeśli Twój rywal wytypował wcześniej od Ciebie - patrz data i godzina publikacji/ostatniej edycji komentarza - Ty musisz dostosować typy do typów rywala)
- jeśli UCZESTNIK ROZSTAWIONY wytypował ZDARZENIE A jako 1X, PRZECIWNIK chcąc typować to samo ZDARZENIE, może postawić jedynie 2
- typujemy tylko w formie komentarza w postach/wiadomościach do tego wyznaczonych
- typujemy w jednym komentarzu; 10 typów w jednym komentarzu, ew. zmiany tylko poprzez edycję komentarza; edytowanie komentarza dozwolone najpóźniej w przeddzień kolejki do g.23:59
- wytypujesz prawidłowo wyniki 3 ZDARZEŃ, Twój przeciwnik trafi 2 ZDARZENIA - wygrywasz mecz 3:2 i wygrywasz MECZ
- uczestnik zdyskwalifikowany bierze udział w grze, w każdym jego MECZU zdobywa 0 GOLI (brak prawa do typowania), aby wygrać z nim MECZ trzeba zdobyć co najmniej 1 GOL w MECZU
- za brak typów w danej kolejce, otrzymujesz żółtą kartkę, dwie żółte kartki oznaczają dyskwalifikację, w fazie pucharowej nie stosuje się żółtych kartek.
 
 

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-29 13:25:50


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
21.05.2017
18:00
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
21.05.2017
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Korona Kielce
22.05.2017
18:00

I liga polska

Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
1:1
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00
GKS Tychy
:
Wisła Puławy
25.05.2017
18:00

II liga polska

Polonia Warszawa
2:1
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

III liga (grupa IV)

Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
:
Nowa Proszowianka
24.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Przemsza Klucze
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
2:5
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik S.
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
MLKS Żabno
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
GLKS Gromnik
21.05.2017
12:30
Łukovia Łukowa
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
21.05.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Ikar Odporyszów
21.05.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
5:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
21.05.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta
21.05.2017
17:00
LKS Szaflary
:
KS Zakopane
24.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
24.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
Sęp Droginia
:
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
0:4
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gryf Wiatowice
21.05.2017
18:00
Błyskawica Wyciąże
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Tempo II Rzeszotary
3:0
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
2:2
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
Czarnochowice II
21.05.2017
14:00
Contra II
1:2
Ledniczanka
21.05.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Nowa Proszowianka
4:1
MKS Trzebinia
21.05.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00
SMS Kraków
:
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
Nowa Proszowianka
:
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
11:00
Pcimianka
6:1
Kmita Zabierzów
21.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
1:2
Górnik Wieliczka
21.05.2017
14:00
Tramwaj Kraków
:
Górnik Wieliczka
24.05.2017
18:00
Jadwiga Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
2:0
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30
Bronowianka
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

Euromaster Głogów
5:7
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
9:1
SMS Łódź
21.05.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
21.05.2017
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
21.05.2017
13:00
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
21.05.2017
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSIRki Piaseczno
21.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
21.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:1
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
3:2
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
6:0
Strzelcy
22.05.2017
18:00
Dąbski
8:2
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Anpfif Hoffenheim
0:4
Gloria Varsovia
21.05.2017
08:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Husaria Kraków
21.05.2017
09:00
Anpfif Hoffenheim
1:2
GKS Góra
21.05.2017
10:30
Gloria Varsovia
0:0
Husaria Kraków
21.05.2017
12:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:0
GKS Góra
21.05.2017
13:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny