facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Regulamin Futmal Ligi Typera - Wiosna 2017

1. LEGENDA
 
ORGANIZATOR - redakcja Futbol-Małopolska
ROZGRYWKA - liga typera organizowana przez Futbol-Małopolska
ZDARZENIE - spotkanie piłkarskie wyznaczone przez ORGANIZATORA
ZDARZENIE REZERWOWE - spotkanie piłkarskie, które brane jest pod uwagę w przypadku, gdy jedno ze ZDARZEŃ nie odbędzie się (odwołany mecz, brak gości, gospodarzy, etc).
KOLEJKA/RUNDA - zestaw par UCZESTNIKÓW w ramach danego weekendu w ramach danej ligi/grupy
MECZ - rywalizacja dwóch UCZESTNIKÓW w ramach danej KOLEJKI
PRZECIWNIK - rywal UCZESTNIKA 
ROZSTRZYGNIĘCIE - wytypowanie rozstrzygnięcia ZDARZENIA (np. 1 - zwycięstwo gospodarzy, 2 - zwycięstwo gości, X - remis)
PUDŁO - wytypowanie wyniku ZDARZENIA nie spełniającego kryterium ROZSTRZYGNIĘCIE.
GOL - wytypowanie prawidłowo 1 ROZSTRZYGNIĘCIA ZDARZENIA.
 
2. WSTĘP
 
a) UCZESTNIKIEM zabawy polegającej na typowaniu wyników meczów piłkarskich jest każdy, kto w wyznaczonym przez organizatora terminie zgłosi swój akces w formie przez organizatora przedstawionej
b) Uczestnictwo w rozgrywce „Futmal Ligi Typera” oznacza zgodę uczestnika na publikowanie na stronach serwisu internetowego Futbol-Małopolska (futmal.pl) oraz na profilu Facebook: Futbol-Małopolska oraz Futmal Premium swojego imienia i nazwiska (nazwy użytkownika) używanego w portalu społecznościowym Facebook.
c) Uczestnictwo w ROZGRYWCE jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne. Każdy UCZESTNIK bez żadnych konsekwencji (poza brakiem możliwości kontynuowania zabawy) i w każdej chwili może zrezygnować z udziału W ROZGRYWCE. 
 
3. ROZGRYWKA
 
a) rozgrywki podzielone są na KOLEJKI (faza grupowa) i RUNDY (faza pucharowa)
b) w każdej KOLEJCE, każdy UCZESTNIK rywalizuje z innym PRZECIWNIKIEM (innym uczestnikiem), rywalizacja zwana w dalszej części regulaminu MECZ
c) w MECZU udział bierze dwóch UCZESTNIKÓW, każdy z nich ma za zadanie wytypować ROZSTRZYGNIĘCIE nie więcej niż dziesięciu ZDARZEŃ spośród wyznaczonych przez ORGANIZATORA przed każdą KOLEJKĄ/RUNDĄ
d) za zwycięstwo w MECZU w fazie grupowej, UCZESTNIK wygrany otrzymuje do tabeli 3 punkty oraz ilość zdobytych i straconych GOLI, które (punkty i bramki) sumowane są w każdej KOLEJCE tworząc tabelę; za remis otrzymuje 1 punkt, a za porażkę 0 punktów. Za zwycięstwo w DWUMECZU w fazie pucharowej, UCZESTNIK wygrany uzyskuje awans do następnej RUNDY.
f) o kolejności w tabeli w pierwszym rzędzie deycyduje ilość zdobytych przez UCZESTNIKA punktów; przy równej ilości punktów o kolejności decydują kolejno:
  1) bilans zdobytych punktów w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  2) bilans GOLI w meczu bezpośrednim / meczach bezpośrednich (mała tabela) pomiędzy zainteresowanymi UCZESTNIKAMI, przy dalszej równości
  3) ogólny bilans bramkowy z wszystkich rozegranych MECZÓW, przy dalszej równości
  4) większa ilość zdobytych GOLI w tabeli, przy dalszej równości
  5) MECZ barażowy w formie ustalonej przez organizatora
g) MECZE rozgrywane są w systemie "mecz i rewanż" (u siebie i na wyjeździe) za wyjątkiem meczu finałowego (jeden MECZ)
h) w fazie pucharowej, awans do kolejnej rundy uzyskuje ten UCZESTNIK, który w dwumeczu z danym PRZECIWNIKIEM zdobędzie więcej punktów. W przypadku równej ilości punktów w dwumeczu pomiędzy UCZESTNIKAMI, o awansie zadecyduje większa ilość goli zdobytych na wyjeździe, przy dalszej równości, w meczu rewanżowym zarządzona zostanie dogrywka. W dogrywce, awans uzyska ten UCZESTNIK, który zdobędzie więcej goli korzystając ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH wytypowanych w MECZU rewanżowym. W dogrywce brany pod uwagę będzie mecz nr 7 z listy obu UCZESTNIKÓW. Jeśli to nie przyniesie rozstrzygnięcia, brane pod uwagę będą mecze nr 8, itd. Dwumecz barażowy wygrywa ten, kto WYGRA dogrywkę (w dogrywce nie mają znaczenia gole zdobyte na wyjeździe). W przypadku, gdy np gracz A skorzysta z meczu nr. 7 już wcześniej (bo nie odbędzie się któryś z meczów z listy głównej, wówczas w dogrywce bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności mecz nr. 8 gracza A i mecz nr 7 gracza B (potem mecze nr. 9 i 8, 10 i 9). Gdy i dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, baraże zostaną rozstrzygnięte w dodatkowej rundzie, która odbędzie się w późniejszym terminie. 
 
5. TYPOWANIE
 
a) każdy UCZESTNIK zobowiązany jest swoje typy zgłosić w formie komentarza w poście/wiadomości przynależnym danej lidze/grupie, w której UCZESTNIK bierze udział (np. post: FLT, grupa 4 - typowanie; UCZESTNICY tej ligi podają typy w komentarzu do tego posta, typy podane gdzie indziej zostaną uznane za nieważne)
b) UCZESTNIK ma obowiązek zgłosić typy w jednym komentarzu grupowo (dziesięć typów w jednym komentarzu, który można edytować dowolną ilość razy najpóźniej w przeddzień danej kolejki do g.23:59, edytowane po tym terminie komentarze z typami będą w komplecie - wszystkie dziesięć - uznane za nieważne nawet jeśli wytypowane ZDARZENIA jeszcze się nie rozpoczęły)
c) każdy UCZESTNIK w ramach swojego MECZU zobowiązany jest do wytypowania 10 lub mniej ZDARZEŃ; w przypadku wytypowania większej ilości niż 10 ZDARZEŃ, za ważne uznaje się pierwsze 10 ZDARZEŃ z regulaminowo wyznaczonymi typami, wg kolejności podanej w komentarzu.
d) spośród dziecięciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ pierwsze sześć bierze udział w grze w danej kolejce, a pozostałe cztery stanowią listę ZDARZEŃ REZERWOWYCH. 
e) w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu, do końca danej kolejki, nie będzie znany końcowy wynik jednego lub więcej z sześciu wytypowanych przez UCZESTNIKA ZDARZEŃ głównych, w jego miejsce do gry włączane są ZDARZENIA REZERWOWE według kolejności zgłoszenia (najpierw mecz nr.7, potem 8 itd) 
 
Przykład:
1. Juvenia - Górnik / typ 1
2. Sparta - Wilga / typ X
3. Hutnik - Wisła / typ 2
4. Gród - Batory / 2
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X
6. Halniak - Tramwaj / typ X 
 
7. Stal - Widzew / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
8. Motor - Cracovia / typ 1 (ZDARZENIE REZERWOWE)
9. Jutrzenka - Garbarnia / typ X (ZDARZENIE REZERWOWE)
10. Polonia - Wierna / typ 2 (ZDARZENIE REZERWOWE)
 
Mecz nr 1 - odwołany, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7
Mecz nr 1 i 4 odwołane, w jego miejsce wstawiany jest mecz nr 7 i 8, itd
 
 
f) UCZESTNIK, który w trakcie fazy grupowej zaniecha typowania w danej kolejce, otrzymuje ostrzeżenie w formie "żółtej kartki". Otrzymanie dwóch "żółtych kartek" eliminuje UCZESTNIKA z dalszego uczestnictwa w FLT ("czerwona kartka"). Jeśli po ostatniej kolejce fazy grupowej, miejsce premiowane awansem do baraży lub fazy pucharowej zajmie UCZESTNIK z "czerwoną kartką", jego miejsce zajmie kolejny nie ukarany "czerwoną kartką" UCZESTNIK z danej grupy. Jeśli ten zabieg nie wyłoni niezdyskwalifikowanego UCZESTNIKA uprawnionego do awansu, awans uzyska UCZESTNIK ZDYSKWALIFIKOWANY bez prawa do typowania w fazie pucharowej. UWAGA: W miejsce zdyskwalifikowanego UCZESTNIKA, ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo do  uzupełnienia stawki UCZESTNIKÓW o nowego gracza, który dokończy sezon startując z dorobkiem punktowym i bramkowym, jaki wypracował zdyskwalifikowany uczestnik. Zabieg ten ORGANIZATOR ma prawo zastosować najpóźniej do 4.kolejki fazy grupowej. UWAGA: UCZESTNIK zdyskwalifikowany nadal bierze udział w MECZACH ale nie ma możliwości typowania. W praktyce, w FLT nie ma walkowerów! UCZESTNIK zdyskwalifikowany zdobywa w MECZU tyle samo punktów i goli do tabeli co UCZESTNIK grający ale błędnie typujący wszystkie ZDARZENIA.
 
Przykład:
UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B (zdyskwalifikowany)
 
UCZESTNIK A trafia 0 (zero) typów, UCZESTNIK B także 0 (zero) bo nie ma prawa typowania. MECZ kończy się zatem 0:0 i podziałem punktów.
 
f1) "Żółte kartki" po zakończeniu fazy grupowej zostają anulowane. Dotyczy to UCZESTNIKÓW nie zdyskwalifikowanych (mających jedną żółtą kartkę na koncie). W fazie pucharowej ostrzeżeń w postaci "żółtych kartek" nie stosuje się.
 
g) UCZESTNIK w ramach MECZU za każde wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE otrzymuje GOLA (1 GOL to 1 prawidłowo wytypowane ROZSTRZYGNIĘCIE)
 
Przykład:
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B -:- (-:-)
 
UCZESTNIK A
1. Juvenia - Górnik / typ 1; wynik 2:1 (TRAFIONY)
2. Sparta - Wilga / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
3. Hutnik - Wisła / typ 2; wynik 3:3 (PUDŁO)
4. Gród - Batory / typ 2; wynik 0:1 (TRAFIONY)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X; wynik 0:0 (TRAFIONY)
6. Halniak - Tramwaj / typ X; wynik 4:4 (TRAFIONY)
 
PODSUMOWANIE:
TRAFIONE - 5 (5 goli)
PUDŁA - 1 (0 goli)
-----
WYNIK: 5 gole
 
UCZESTNIK B
1. Stal - Widzew / typ X, wynik 0:0 (TRAFIONY)
2. Motor - Cracovia / typ 1, nie odbył się (ODWOŁANY)
3. Jutrzenka - Garbarnia / typ X, wynik 0:1 (PUDŁO)
4. Polonia - Wierna / typ 2, 1:1 (PUDŁO)
5. Wanda - Warta / typ 1, 2:1 (TRAFIONY)
6. Sosnowianka - Wiślanie / typ 2, 0:1 (TRAFIONY)
 
7. Rybitwy - Dąbski / typ 2, 0:1 (TRAFIONY) - mecz rezerwowy za mecz nr 2 (odwołany)
 
PODSUMOWANIE:
ROZSTRZYGNIĘCIA - 4 (4 gole)
PUDŁA - 2 (0 goli)
-----
WYNIK: 4 gole
 
MECZ: UCZESTNIK A vs UCZESTNIK B 5:4
 
Do tabeli:
UCZESTNIK A  / 1 mecz; 3 punkty; 5-3 bramki
UCZESTNIK B / 1 mecz; 0 punktów; 3-5 bramki
 
 
h) zabronione jest wytypowanie zbieżnego rozstrzygnięcia w jakimkolwiek ZDARZENIU które wytypowane zostało już przez PRZECIWNIKA w ramach danego MECZU. Jeśli rywal wytypuje w danym meczu rozstrzygnięcie 1 lub 1X, możesz postawić jedynie 2.
i) UCZESTNIK typuje dokładne rozstrzygnięcie dowolnych dziesięciu ZDARZEŃ, różnych od PRZECIWNIKA, choć każdy UCZESTNIK ma prawo do wytypowania tych samych ZDARZEŃ co przeciwnik z zastrzeżeniem  sytuacji opisanej w pkt 5h.
 
Przykład:
 
UCZESTNIK A (typowanie 12.11.2015, g.23:24)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (OK)
2. Sparta - Wilga / typ X (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (OK)
4. Gród - Batory / typ 2 (OK)
5. Nadwiślan - Limanovia / typ X (OK)
6. Halniak - Tramwaj / typ X (OK)
 
UCZESTNIK B (typowanie 12.11.2015, g.23:45)
1. Juvenia - Górnik / typ 1 (BŁĄD, pierwszy zdublowany mecz)
2. Sparta - Wilga / typ 2 (OK)
3. Hutnik - Wisła / typ 2 (BŁĄD, drugi zdublowany mecz)
4. Gród - Batory / typ 2 (BŁĄD, trzeci zdublowany mecz)
5. Sosnowianka - Wiślanie / typ 1 (OK)
6. Wanda - Warta / typ 2 (OK)
 
Jeśli UCZESTNIK B (typował później niż UCZESTNIK A) zdubluje jedno ze ZDARZEŃ razem z rozstrzygnięciem to bez względu na wynik ZDARZENIA, typ uznaje się za nieważny bez możliwości zastąpienia go ZDARZENIEM REZERWOWYM. 

UWAGA: Rozstrzygnięcie 1 i 1X oraz 2 i X2 uznaje się za zdublowane! 
 
j) zabronione jest typowanie rozstrzygnięć z tzw podpórkami (TYP 1X lub X2 - zabroniony, TYP 1 lub TYP X lub TYP 2 dozwolony), z wyjątkiem UCZESTNIKA ROZSTAWIONEGO.
k) UCZESTNIK mianowany jako ROZSTAWIONY PIERWSZEGO, DRUGIEGO LUB TRZECIEGO STOPNIA zyskuje w fazie grupowej sezonu wiosna 2017 Futmal Ligi Typera następujące przywileje: 
- ROZSTAWIONY TRZECIEGO STOPNIA (***) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania dwóch ZDARZEŃ z tzw. podpórką w każdym MECZU w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.
- ROZSTAWIONY DRUGIEGO STOPNIA (**) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017. 
- ROZSTAWIONY PIERWSZEGO STOPNIA (*) - UCZESTNIK, który ma prawo wytypowania jednego ZDARZENIA z tzw. podpórką w każdym MECZU DOMOWYM w fazie grupowej, ćwierćfinale oraz półfinale Futmal Ligi Typera - wiosna 2017.

Lista graczy ROZSTAWIONYCH TRZECIEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Maria Lizoń
Lista graczy ROZSTAWIONYCH DRUGIEGO (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Michał Bartyzel
Lista graczy ROZSTAWIONYCH PIERWSZEGO STOPNIA (o ile zgłoszą się do rozgrywek): Kamil Sikora.

l)
każda KOLEJKA/RUNDA rozgrywana jest w terminach wyznaczonych przez ORGANIZATORA
m) typowanie ZDARZEŃ odbywa się w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki do g.23:59) wyznaczonym przez ORGANIZATORA; 
   - wszystkie typy zgłoszone przez UCZESTNIKA w terminie późniejszym niż podany w pkt 5l i 5m) będą uznane za nieważne i oznaczać będą wytypowanie 0 (zero) ZDARZEŃ w danym MECZU
   - wytypowanie spotkania nie spełniającego kryterium ZDARZENIA (np mecz spoza listy meczów wyznaczonych do typowania lub meczu już rozpoczętego bądź rozegranego) zostanie uznane za nieważne (brak możliwości skorzystania ze ZDARZEŃ REZERWOWYCH, ważne będą tylko wytypowane zgodnie z regulaminem ZDARZENIA)
   - wszelkie zmiany w typowanych ZDARZENIACH należy wprowadzić poprzez edycję komentarza, w którym UCZESTNIK zgłosił swoje typy w nieprzekraczalnym terminie (przeddzień kolejki g.23:59)
n) za wynik ZDARZENIA uznaje się rezultat wytypowanego spotkania uzyskany na boisku; nie uwzględnia ew. weryfikacji (zmiany wyniku lub uznania wyniku za walkower po jego zakończeniu)
o) forma prezentowania typów:
 
Nr porządkowy, kto z kim (liga), rozstrzygnięcie
1. Lyon - PSG 2 (zwycięstwo PSG nawet gdyby okazało się że PSG pełnił rolę gospodarza, TYP 1 oznacza zwycięstwo drużyny, która na LIŚCIE DO TYPOWANIA zapisana jest jako pierwsza, TYP 2 wygrana drużyny zapisanej w ZDARZENIU jako druga, TYP X - remis)
p) UCZESTNIK pełniący w danym meczu fazy grupowej lub pucharowej rolę gospodarza, ma prawo pierwszeństwa w typowaniu przez 18 godzin od daty opublikowania przez organizatora zdarzeń do typowania. Oznacza to, że PRZECIWNIK musi dostosować typy do gospodarza nawet jeśli typował wcześniej od niego. Po upływie wspomnianych 18 godzin, gospodarz oraz PRZECIWNIK typują na standardowych zasadach: ten kto typuje drugi, musi dostosować typy do gracza typującego wcześniej.
 
6. AWANSE/SPADKI
 
Awanse i spadki w sezonie wiosna 2017 w FLT.
 
a) UCZESTNIK (nie zdyskwalifikowany) który zajmie na koniec fazy grupowej 1.i 2.miejsce w tabeli każdej grupy zapewni sobie awans do 1/4 finału FLT, z wyjatkiem sytuacji opisanych w pkt 5f Regulaminu.
 
b) Zestaw par fazy pucharowej będzie ustalany wg poniższego klucza:


1/4 finału
mecz nr 1: 1A vs 2B

mecz nr 2: 1C vs 2D
mecz nr 3: 1B vs 2A
mecz nr 4: 1D vs 2C

1/2 finału
mecz nr 5:  zwycięzca meczu nr 1 i nr 2

mecz nr 6: zwycięzca meczu nr 3 i nr 4

finał
mecz nr 7: zwycięzca meczu nr 5 i nr 6


c) ORGANIZATOR, w razie potrzeby zastrzega sobie prawo do zarządzenia meczu/meczów o 3, 5, 7 itd miejsce.
 
7. Sytuacje nie opisane w niniejszym regulaminie rozstrzyga ORGANIZATOR.
 
------ 
 
REGULAMIN - ŚCIĄGA:
- typujemy w formie ligi, uczestnicy podzieleni są na grupy i grają ze sobą pojedynki/mecze w ramach danej ligi (mecz i rewanż), awans do fazy pucharowej uzyskują UCZESTNICY z miejsc 1 i 2. 
- po zakończeniu fazy grupowej, gramy fazę pucharową (mecz i rewanż, z wyjątkiem finału)
- typujemy 10 różnych ZDARZEŃ (1 lub X lub 2), wyjątek UCZESTNICY ROZSTAWIENI, pkt 5k Regulaminu
- pierwsze 6 ZDARZEŃ bierze udział w grze
- pozostałe 4 ZDARZENIA pełnią rolę rezerwowych
- można typować te same ZDARZENIA co PRZECIWNIK ale nie wolno typować takich samych rozstrzygnięć w ani jednym ZDARZENIU (jeśli Twój rywal wytypował wcześniej od Ciebie - patrz data i godzina publikacji/ostatniej edycji komentarza - Ty musisz dostosować typy do typów rywala)
- jeśli UCZESTNIK ROZSTAWIONY wytypował ZDARZENIE A jako 1X, PRZECIWNIK chcąc typować to samo ZDARZENIE, może postawić jedynie 2
- typujemy tylko w formie komentarza w postach/wiadomościach do tego wyznaczonych
- typujemy w jednym komentarzu; 10 typów w jednym komentarzu, ew. zmiany tylko poprzez edycję komentarza; edytowanie komentarza dozwolone najpóźniej w przeddzień kolejki do g.23:59
- wytypujesz prawidłowo wyniki 3 ZDARZEŃ, Twój przeciwnik trafi 2 ZDARZENIA - wygrywasz mecz 3:2 i wygrywasz MECZ
- uczestnik zdyskwalifikowany bierze udział w grze, w każdym jego MECZU zdobywa 0 GOLI (brak prawa do typowania), aby wygrać z nim MECZ trzeba zdobyć co najmniej 1 GOL w MECZU
- za brak typów w danej kolejce, otrzymujesz żółtą kartkę, dwie żółte kartki oznaczają dyskwalifikację, w fazie pucharowej nie stosuje się żółtych kartek.
 
 

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-29 13:25:50


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


IV liga (Kraków-Wadowice)

Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
0:5
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
2:7
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
5:8
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
3:3
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:5
Vamos
24.04.2017
21:30

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny