facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 31.03-05.04

Futmal w delegacji: 31.03-05.04

Lotto Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Lech Poznań, pt.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk, Dariusz Grochal (foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
MOSiR Bochnia - Cracovia Kraków, sb.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Wisła Jeziorzany, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - PWSZ Wałbrzych, sb.11:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Centralna Liga Juniorów:
Progres Kraków - Wisła Kraków, sb.12:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Prądniczanka Kraków - KS Olkusz, sb.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów):
Start Kamień - Wisła Jankowice, sb.16:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

I liga polska kobiet:
Wanda Kraków - AZS Wrocław, sb.16:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Błękitni Modlnica - Orzeł Iwanowice, sb.16:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa A (Wieliczka):
UKS Sygneczów - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.16:30
reporter: Mariusz Mielcarz (tekst)

I liga polska futsalu:
Lex Kancelaria Słomniki - Heiro Rzeszów, sb.19:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów, nd.16:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice, nd.17:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)

Krakowska Liga Futsalu:
Lex Kancelaria Słomniki - Unihut, pn.20:45 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Prokocim Kraków, śr.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-30 22:39:02


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00