facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 31.03-05.04

Futmal w delegacji: 31.03-05.04

Lotto Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Lech Poznań, pt.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk, Dariusz Grochal (foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
MOSiR Bochnia - Cracovia Kraków, sb.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Wisła Jeziorzany, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - PWSZ Wałbrzych, sb.11:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Centralna Liga Juniorów:
Progres Kraków - Wisła Kraków, sb.12:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Prądniczanka Kraków - KS Olkusz, sb.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów):
Start Kamień - Wisła Jankowice, sb.16:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

I liga polska kobiet:
Wanda Kraków - AZS Wrocław, sb.16:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Błękitni Modlnica - Orzeł Iwanowice, sb.16:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa A (Wieliczka):
UKS Sygneczów - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.16:30
reporter: Mariusz Mielcarz (tekst)

I liga polska futsalu:
Lex Kancelaria Słomniki - Heiro Rzeszów, sb.19:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów, nd.16:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice, nd.17:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)

Krakowska Liga Futsalu:
Lex Kancelaria Słomniki - Unihut, pn.20:45 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Prokocim Kraków, śr.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-03-30 22:39:02


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30

Klasa B (Myślenice II)

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny