facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Snajper Wisły bohaterem Stali Mielec

Snajper Wisły bohaterem Stali Mielec

Zawodnik krakowskiej Wisły Krzysztof Drzazga od rundy wiosennej przebywa na wypożyczeniu w Stali Mielec. Ostatnie tygodnie dla 21-letniego napastnika były bardzo udane. Wychowanek Zamętu Przemków w poprzednich dwóch meczach zapewniał beniaminkowi I ligi komplet punktów. 
 
Drzazga swoje pierwsze trafienie na zapleczu Lotto Ekstraklasy zaliczył w 23. kolejce. W pojedynku z Wigrami Suwałki dwukrotnie pokonał bramkarza rywali, a jego zespół wygrał na własnym stadionie 2:1. Tydzień później znów pokazał swój kunszt piłkarski dając Stali trzy punkty w wyjazdowym meczu z Chrobrym Głogów (1:0). 21-latek swoją bardzo dobrą postawą zapewne na stałe wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce mieleckiego klubu, a odnotujmy, że Drzazga trzech pierwszych ligowych starciach dwukrotnego Mistrza Polski wchodził na plac gry z ławki rezerwowych. Piłkarz z Wisły jest wypożyczony do klubu z Podkarpacia do końca obecnego sezonu.
 
Aktualnie Stal Mielec plasuje się na dziesiątym miejscu w I lidze i nad strefą spadkową ma już dziesięć punktów przewagi. 

 

 

Dodano: 2017-04-01 07:52:57


Zobacz też: I liga polska

Wisła Kraków  Stal Mielec 

Komentarze