facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera - 1.kolejka, wyniki

Futmal Liga Typera - 1.kolejka, wyniki

Za nami pierwsza kolejka zmagań w wiosennej edycji Futmal Ligi Typera 2017. Na inaugurację rozgrywek z pewnością na pierwszy plan wysuwa się druzgocąca porażka wicemistrza FLT - Michała Bartyzela w grupie A. Faworyt tego spotkania trafił ledwie jedno rozstrzygniecie to to stawiane z podpórką (atut gracza rozstawionego II stopnia). O wiele skuteczniejszy był za to Przemek Witkowski, który "gole" strzelał typując zwycięstwa gospodarzy. Ze skutecznością na bakier i to u siebie był na inaugurację Leszek Ochojna, który także mocno liczył w typowanych przez niego meczach na zespoły gości. Na indolencji strzeleckiej Ochojny, skorzystał Eryk Chuchro. Ustrzelił dwa typy, a mógł i trzeci ale popełnił prosty błąd (prawdopodobnie myląc Hutnika z Górnikiem) typując jeden mecz niezgodnie z regulaminem. Za tydzień, pojedynki między sobą zagrają zwycięzcy oraz przegrali z pierwszej kolejki. Będą to zatem niezwykle ważne dla walki o awans spotkania.

 
W grupie B ciekawie zapowiada się derbowa walka o awans pomiędzy Mateuszem i Markiem Matogą. Obaj gracze stawią sobie czoła w drugiej serii gier. Na inaugurację tymczasem punkty i to u siebie stracił Marek, który tracąc aż trzy gole znacznie utrudnił sobie możliwość wywalczenia kompletu punktów z Bartłomiejem Zasadni. Więcej, a w zasadzie sporo szczęścia miał za to Mateusz, który trafił ledwie dwa pojedynki ale wystarczyło to do wywalczenia zwycięstwa. Losy tego pojedynku ułożyły się bardzo niefortunnie. Zarówno Mateusz Matoga jak i Damian Kuźma typowali mecz Sandecji (Mateusz zwycięstwo, a Damian porażkę nowosądeczan), który ostatecznie rozegrany został jednak w piątek. W związku z tym, że za ważne - uznawane są typy meczów rozgrywanych tylko w soboty i niedziele, musieliśmy ten mecz uznać za przełożony i obaj gracze skorzystali z listy meczów rezerwowych. Damian miał pecha, bo gdyby jednak zaliczyć mecz Sandecji, to zgarnąłby jeden punkt, a tak oboje skorzystać musieli z listy rezerwowej i oboje w meczu rezerwowym pudłowali. O wygranej Mateusza zadecydowało więc o jedno więcej trafnie wytypowane spotkanie nie licząc meczu Sandecji. 
 
W grupie C było dziwnie i ciekawie zarazem. Na pierwszy ogień warto odnotować zacięty bój debiutanta - Grażyny Renia Nowak z brązowym medalistą poprzedniej edycji - Kamilem Sikorą. Walka była zacięta ale ostatecznie faworyt nie zawiódł i przywiózł z delegacji trzy punkty po zwycięstwie 4:3. Nietypowy przebieg miał pojedynek Staszka Nowaka z Kamilem Kaczorem. Ten drugi nie bacząc na prawo pierwszeństwa w typowaniu dla Staszka Nowaka do 30 marca g.16:00 postawił swoje mecze znacznie wcześniej i w efekcie trafiły mu się aż 4 mecze zdublowane. Mimo dramatycznej sytuacji, Kamil zdołał Staszkowi urwać dwa punkty i w sumie dość sensacyjnie i to na wyjeździe zremisował 1:1.
 
I na koniec grupa D. Tu urzęduje obrończni mistrzostwa FLT - Maria Lizoń. Maria w pełni skorzystała ze swoich przywilejów mistrza i nie pozwoliła debiutantowi - Konradowi Kęckiemu na choćby punkcik na własnym terenie. Remisem zakończyły się derby Nowaków w drugim pojedynku. Remis 3:3 zwiastuje nie lada emocje w dalszej części rywalizacji w tej grupie.


Futmal Liga Typera (A)

Przemek Witkowski
4:1
Michał Bartyzel**
01.04.2017
 
 
 
 
Leszek Ochojna
0:2
Eryk Chuchro
01.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (B)

Marek Matoga
3:3
Bartłomiej Zasadni
01.04.2017
 
 
 
 
Mateusz Matoga
2:1
Damian Kuźma
01.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (C)

Grażyna Renia Nowak
3:4
Kamil Sikora*
01.04.2017
 
 
 
 
Staszek Nowak
1:1
Kamil Kaczor
01.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (D)

Konrad Kęcki
2:3
Maria Lizoń***
01.04.2017
 
 
 
 
Anna D-Nowak
3:3
Marcin Nowak
01.04.2017
 


 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2016 
MECZE DO TYPOWANIA:
1. Wisła Płock - Cracovia (E) 4:1
2. Olimpia - Sandecja (1L) przeł.
3. Olimpia Z. - Puszcza (2L) 1:2
4. Motor - Garbarnia (3L) 2:0
5. Orlęta - Trzebinia (3L) 2:1
6. Skawinka - Pcimianka (4L) 2:4
7. Dalin - Sosnowianka (4L) 3:1
8. Hutnik - Wiślanie (4L) 1:0
9. Watra - Barciczanka (4L) 0:2
10. Lubań - Poprad M. (4L) 0:0
11. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 1:1
12. Błękitni - Orzeł (KO1) 3:1
13. Prądniczanka - Olkusz (KO1) 3:1
14. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1:3
15. Iskra - Garbarnia (KO2) 1:0
16. Karpaty - Tempo (KO3) 3:0
17. Chełmek - Garbarz (KO Wad) 2:0
18. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 1:1
19. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2:2
20. Dąbski - Wieczysta (A2) 0:0
21. Krakus - Zelków (A2) 2:3
22. Sportowiec - Zwierzyniecki (A2) 0:4
23. Sygneczów - Węgrzcanka (A Wiel) 0:4
24. Cracovia - Jagiellonia (CLJ) 0:1
25. Progres - Wisła (CLJ) 1:0
26. Profi - Limanovia (MLJ) 3:1
27. KKP Korona - AP21 (MakroLJM) 0:2
28. Hutnik - Sandecja (MLJM) 1:6
29. Nieciecza - Garbarnia (MLJM) 1:1
30. Tarnovia - Progres (MLT) 2:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (GRUPA A) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
PRZMEK WITKOWSKI
1. Wisła Płock - Cracovia (E) 1
2. Dalin - Sosnowianka 1 
3. Hutnik - Wiślanie (4L) 1
4. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
5. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
6. Progres - Wisła 1

7. Sportowiec - Zwierzyniecki 2
8. Karpaty - Tempo (KO3) 1 
9.
10.

30 marca o 14:53
vs  MICHAŁ BARTYZEL**
1. Iskra - Garbarnia (KO2) 2
2. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
3. Dąbski - Wieczysta (A2) X2
4. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2
5. Tarnovia - Progres (MLT) 2
6. Skawinka - Pcimianka (4L) 1

7. Sygneczów - Węgrzcanka (A Wiel) 2
8. Prądniczanka - Olkusz (KO1) 2 
9.
10.

31 marca o 17:28
4:1 
LESZEK OCHOJNA 
1. Motor - Garbarnia (3L) 2
2. Nieciecza - Garbarnia (MLJM) 2
3. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
4. Dąbski - Wieczysta (A2) typ 2 
5. Skawinka - Pcimianka (4L) 1
6. Tarnovia - Progres (MLT) 2

7. Olimpia - Sandecja (1L) 2
8. Watra - Barciczanka (4L) 2
9. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 1
10. Orlęta - Trzebinia (3L) 2

30 marca o 17:50
vs  ERYK CHUCHRO 
1. Wisła Płock - Cracovia 2
2. Olimpia - Sandecja 2
3. Górnik - Wislanie 1
4. Sportowiec - Zwierzyniecki 2
5. Dalin - Sosnowianka 1
6. Krakus - Zelków X

7. Sokół - Kolejorz 2
8.
9.
10.

31 marca o 07:43
0:2 
FLT (GRUPA B) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ  
MAREK MATOGA 
1. Olimpia Z. - Puszcza (2L) typ 2
2. Prądniczanka - Olkusz (KO1) typ 2
3. Kmita - Nadwiślan (KO2) typ 2
4. Iskra - Garbarnia (KO2) typ 2
5. Dąbski - Wieczysta (A2) typ 2
6. Cracovia - Jagiellonia (CLJ) typ 2

7. Hutnik - Wiślanie (4L) typ 2
8. Watra - Barciczanka (4L) typ 2
9. Motor - Garbarnia (3L) typ 2
10. Skawinka - Pcimianka (4L) typ 2

30 marca o 00:14
vs  BARTŁOMIEJ ZASADNI 
1. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
2. Karpaty - Tempo (KO3) 1
3. Orlęta - Trzebinia - 1
4. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
5. Dalin - Sosnowianka - 1
6. Lubań - Poprad M. (4L) 1

7. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
8. Sportowiec - Zwierzyniecki (A2) 1
9. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2
10. Hutnik - Wiślanie - 1

31 marca o 13:20
3:3 
MATEUSZ MATOGA 
1. Olimpia - Sandecja (1L) typ 2
2. Olimpia Z. - Puszcza (2L) typ 2
3. Kmita - Nadwiślan (KO2) typ X
4. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) typ 1
5. Dąbski - Wieczysta (A2) typ 1
6. Cracovia - Jagiellonia (CLJ) typ 2

7. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) typ 2
8. Iskra - Garbarnia (KO2) typ 2
9. Dalin - Sosnowianka (4L) typ 1
10.

29 marca o 22:43
vs  DAMIAN KUŹMA 
1. Olimpia - Sandecja (1L) 1
2. Dąbski - Wieczysta (A2) 2
3. Błękitni - Orzeł (KO1) 1
4. Tarnovia - Progres (MLT) 2
5. Watra - Barciczanka (4L) 1
6. Wisła P - Cracovia (E) 2

7. Motor - Garbarnia (3L) X
8. Hutnik - Wiślanie (4L) X
9. Orlęta - Trzebinia (3L) 2
10. Krakus - Zelków (A2) 1

29 marca o 23:54
2:1 
FLT (GRUPA C) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
GRAŻYNA RENIA NOWAK 
1. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
2. Karpaty - Tempo (KO3) 1
3. Lubań - Poprad M. (4L) 1
4. Chełmek - Garbarz (KO Wad) 1
5. Sportowiec - Zwierzyniecki (A2) 1
6. Błękitni - Orzeł (KO1) 1

7. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
8. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
9. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2
10. KKP Korona - AP21 (MakroLJM) 2

29 marca o 22:29
vs  KAMIL SIKORA* 
1. Hutnik - Wislanie 1
2. Progres - Wisła 1 
3. Orleta - Trzebinia 1 
4. Dalin - Sosnowianka 1 
5. Sygneczow - Węgrzcanka X
6. Olimpia - Sandecja 2

7. Cracovia - Jagiellonia 1 
8. Sportowiec - Zwierzyniecki X
9.
10.

30 marca o 13:09
3:4 
STASZEK NOWAK 
1. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
2. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2
3. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
4. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
5. Karpaty - Tempo (KO3) 1
6. Lubań - Poprad M. (4L) 1

7. Skawinka - Pcimianka (4L) 1
8. Błękitni - Orzeł (KO1) 1
9. Chełmek - Garbarz (KO Wad) 1
10. Olimpia - Puszcza (2L) 2

30 marca o 12:52 · Edytowany
vs  KAMIL KACZOR 
1. Chelmek-Garbarz (typ1)
2. Orleta-Trzebinia (typ1)
3. Skawina-pcimianka (typ1)
4. Blekitni-orzel(typ1)
5. Cracovia-jagiellonia(typ1)
6. Olimpia-Puszcza(typ2)

7. wisla-cracovia (typx)
8.
9.
10.

30 marca o 02:11
1:1 
FLT (GRUPA D) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
KONRAD KĘCKI 
1. Motor - Garbarnia (3L) 2
2. Orlęta - Trzebinia (3L) 2
3. Skawinka - Pcimianka (4L) 1
4. Dalin - Sosnowianka (4L) 1
5. Hutnik - Wiślanie (4L) 1
6. Watra - Barciczanka (4L) x

7. Olimpia - Sandecja (1L) 2
8. Iskra - Garbarnia (KO2) 2
9. Krakus - Zelków (A2) 1
10. Sygneczów - Węgrzcanka (A Wiel) x

29 marca o 22:33
vs  MARIA LIZOŃ*** 
1. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
2. Karpaty - Tempo (KO3) 1
3. Błękitni - Orzeł (KO1) 1X
4. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
5. Chełmek - Garbarz (KO Wad) 1X
6. Lubań - Poprad M. (4L) 1

7. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
8. Sportowiec - Zwierzyniecki (A2) 1
9. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2
10. Nieciecza - Garbarnia (MLJM) 2

30 marca o 21:24 · Edytowany
2:3
ANNA D-NOWAK 
1. Kmita - Nadwiślan (KO2) 1
2. Hutnik - Wiślanie (4L) 1
3. Prądniczanka - Olkusz (KO1) 1
4. Karpaty - Tempo (KO3) 1
5. Olimpia K. - Okocimski (KO Tar1) 2
6. Sokół - Kolejarz (KO Sącz) 2

7. Błękitni - Orzeł (KO1) 1
8. Bolesław - Zieleńczanka (KO1) 2
9. Dalin - Sosnowianka (4L) 1
10. Sportowiec - Zwierzyniecki (A2) 2

31 marca o 20:59 · Edytowany
vs MARCIN NOWAK 
1. Lubań - Poprad M. (4L) 1
2. Chełmek - Garbarz (KO Wad) 1
3. KKP Korona - AP21 (MakroLJM) 2
4. Nieciecza - Garbarnia (MLJM) 2
5. Olimpia Z. - Puszcza (2L) 2
6. Skawinka - Pcimianka (4L) 1

7. Motor - Garbarnia (3L) 2
8. Orlęta - Trzebinia (3L) 2
9. Profi - Limanovia (MLJ) 1
10. Krakus - Zelków (A2) 1

30 marca o 21:29
3:3 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-02 23:11:41


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


Ekstraklasa

Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
2:0
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Ruch Chorzów
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
23.08.2017
 

II liga polska

Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00
Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

III liga (gr. IV)

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
1:3
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
2:0
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
2:2
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
4:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:2
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
3:0
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
6:2
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
0:3 v.o.
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
0:4
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
6:1
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:6
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
1:2
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
1:0
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
3:3
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
0:7
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
4:4
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:1
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
3:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Łukovia Łukowa
3:3
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
2:2
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:2
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
1:2
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
0:6
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
1:6
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:1
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
2:4
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
6:1
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
2:1
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
7:2
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
7:3
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
4:0
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
5:1
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
5:1
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
3:4
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
2:2
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
4:5
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
3:1
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:10
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30
Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
 
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
 
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
 
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
5:3
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:2
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
4:1
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
3:0
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
4:1
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
5:2
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
1:5
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:1
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
0:4
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
0:0
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
3:3
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
2:0
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
2:0
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
5:1
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
5:2
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Staw Polanka
3:2
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
2:1
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
6:2
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
3:5
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:6
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
4:1
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
23.08.2017
 
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
 
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
 
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
 
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
 
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
 
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
2:7
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
4:1
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2017
17:30
Start II Brzezie
1:5
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:5
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
6:1
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
4:0
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
3:1
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
5:0
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
3:1
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
3:6
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
12:0
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
9:0
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
0:3
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:2
SMS Łódź
19.08.2017
15:00