facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7-12 kwietnia

Futmal w delegacji: 7-12 kwietnia

Lotto Ekstraklasa:
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław, pt.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)
 
I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Gdovia Gdów - Górnik Wieliczka, sb.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto) 

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Kmita Zabierzów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)
 
Centralna Liga Juniorów:
Wisła Kraków - Resovia Rzeszów, sb.12:00
reporter: Wojciech Tracz (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Prokocim Kraków - Podgórze Kraków, sb.12:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - Limanovia Limanowa, sb.15:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Grębałowianka Kraków - Przebój Wolbrom, sb.16:00
reporter: Adam Murzański (foto/video) 

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Skawinka Skawina, sb.17:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (foto/video)
 
I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - AP21 II Kraków, nd.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Bolesław Bukowno, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Iskra Radwanowice, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

III liga kobiet:
Podgórze Kraków - Prądniczanka Kraków, nd.17:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Kraków I):
Słomniczanka Słomniki - LKS Niedźwiedź, nd.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Krakowska Liga Futsalu:
CK Browar - Lex Kancelaria, pn.21:30 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - Górnik Libiąż, śr.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-06 11:19:48


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
1:4
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
3:0
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

AZS UP Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
2:7
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
5:6
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
2:8
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
4:1
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50