facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera - 2.kolejka, wyniki

Futmal Liga Typera - 2.kolejka, wyniki

Za nami 2.kolejka zmagań w Futmal Lidze Typera. Kolejka jak się okazuje obfitująca w skuteczne typowanie. Aż sześciu graczy trafiło komplet sześciu meczów, co jest bez wątpienia rekordem Futmal Ligi Typera. 
 
Nie zabrakło przy tym oczywiście nie lada emocji. W grupie A samodzielnym liderem został Przemek Witkowski. Jego wysoka skuteczność w ofensywie powoduje, że z 9 trafieniami na koncie przewodzi stawce i jeśli za tydzień ogra outsidera Leszka Ochojnę, będzie jedną nogą w ćwierćfinałach. Po ubiegłotygodniowej porażce 1:4, podniósł się w wielkim stylu rozstawiony Michał Bartyzel i to mimo, że rywal nastrzelał mu aż cztery gole. Efektowne zwycięstwo 6:4 pozwala wrócić Bartyzelowi do gry o awans. Wspomniany Leszek Ochojna podniósł skuteczność ofensywną z pierwszej kolejki ale na pierwsze punkty jeszcze najwyraźniej jest za wcześnie. Bardzo ważny w kontekście walki o awans będzie pojedynek Eryka Chuchro z Michałem Bartyzelem.
 
Wydarzeniem drugiej kolejki w grupie B były derby pomiędzy Markiem i Mateuszem Matoga. Znakomita skuteczność tego pierwszego zapewniło mu efektowne zwycięstwo 6:2 i póki co awans do fotel lidera tabeli (lepszym bilansem bramkowym wyprzedza Bartłomieja Zasadni). W drugim pojedynku po niezwykle emocjonującym pojedynku Damian Kuźma jedną bramką Bartłomiejowi Zasadni. Dla Kuźmy to druga tak minimalna porażka. Kluczowym dla Kuźmy będzie przyszłotygodniowy mecz z Markiem Matogą.
 
W grupie C kolejka należała do Nowaków. Staszek odniósł niezwykle cenne wyjazdowe zwycięstwo z rozstawionym Kamilem Sikorą. Efektowne bo okraszone aż sześcioma trafieniami! Staszek Nowak awansował tym samym na fotel lidera tabeli. Goni go Grażyna Renia Nowak, która po ubiegłotygodniowej, minimalnej porażce z Kamilem Sikorą, tym razem efektownie pokonała Kamila Kaczora. W grupie C Kamilowie póki co oglądają plecy Nowaków :-)
 
Spośród rozstawionych, bez zarzutu póki co spisuje się obrończyni tytułu - Maria Lizoń. Odpiera ataki bardzo groźnych rywali. Tydzień temu wygrała 3:2 na wyjeździe z Konradem Kęcki, a tym razem walczyła jak lew Anna D-Nowak ale pięć goli nie wystarczyło, aby z Marią sięgnąć choćby po remis! Kapitalne widowisko stworzyli także Konrad Kęcki i Marcin Nowak. Wynik 5:4 wskazuje na to, że w tej grupie walka o awans będzie niezwykle zacięta.


Futmal Liga Typera (A)

Michał Bartyzel**
6:4
Leszek Ochojna
08.04.2017
 
 
 
 
Przemek Witkowski
5:2
Eryk Chuchro
08.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (B)

Bartłomiej Zasadni
5:4
Damian Kuźma
08.04.2017
 
 
 
 
Marek Matoga
6:2
Mateusz Matoga
08.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (C)

Kamil Sikora*
3:6
Staszek Nowak
08.04.2017
 
 
 
 
Grażyna Renia Nowak
6:2
Kamil Kaczor
08.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (D)

Maria Lizoń***
6:5
Anna D-Nowak
08.04.2017
 
 
 
 
Konrad Kęcki
5:4
Marcin Nowak
08.04.2017
 

 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2016 

MECZE DO TYPOWANIA:

1. Nieciecza - Wisła (E) 2:3
2. Avia - Unia (3L) 0:0
3. Trzebinia - Resovia (3L) 0:1
4. Wiślanie - Jutrzenka (4L) 1:0
5. Iskra KD - Michałowianka (4L) 0:5
6. Węgrzce - Pcimianka (4L) 3:0
7. Proszowianka - Beskid (4L) 2:0
8. Wiślanka - Dalin (4L) 4:1
9. Sosnowianka - Cracovia II (4L) 0:8
10. Limanovia - Barciczanka (4L) 2:1
11. Drwinia - Glinik (4L) 2:0
12. Tymbark - Watra (4L) 1:1
13. Tarnovia - Wolania (4L) 0:2
14. Borek - Piast (KO2) 1:0
15. Tempo - Pasternik (KO3) 4:3
16. Gdovia - Wolni (KO3) 2:2
17. Victoria - Zagórzanka (KO Wad) 2:1
18. Jawiszowice - Tempo (KO Wad) 5:3
19. Strażak - Żabno (KO Tar1) 0:1
20. Dąbrovia - Gromnik (KO Tar2) 2:3
21. Tuchovia - Nowa Jastrząbka (KO Tar2) 7:0
22. Śmigno - Wisła Sz. (KO Tar2) 1:2
23. Zalesianka - Płomień (KO Sącz) 3:2
24. Orawa - Zakopane (KO Sącz) przełożony
25. Łosoś - Jarmuta (KO Sącz) 0:1
26. Słomniczanka - Niedźwiedź (A1) 0:0
27. Strażak - Skała (A1) 2:0
28. Iskra - Strażak (A3) 2:5
29. Beskid - Dziecanovia (A Myś) 2:4
30. Progres - Sandecja (MLT) 0:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (GRUPA A) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
MICHAŁ BARTYZEL**
1.Limanovia - Barciczanka 1
2.Węgrzce - Pcimianka 1
3.Słomniczanka - Niedźwiedź 1X
4.Beskid - Dziecanovia 2
5.Dąbrovia - Gromnik 2
6.Łosoś - Jarmuta 2

7.Avia - Unia 1
8.Trzebinia - Resovia 2
9.Wiślanka - Dalin 1
10.

7 kwietnia o 11:04
vs  LESZEK OCHOJNA
1. Nieciecza - Wisła (E) 2
2. Iskra KD - Michałowianka (4L) 1
3. Sosnowianka - Cracovia II 2 
4. Wiślanie - Jutrzenka (4L) 1
5. Jawiszowice - Tempo (KO Wad) 2
6. Iskra - Strażak (A3) 1

7. Borek - Piast (KO2) 1
8. Orawa - Zakopane (KO Sącz) typ 2
9. Tempo - Pasternik 1
10. Progres - Sandecja (MLT) 2

6 kwietnia o 23:04
6:4 
PRZEMEK WITKOWSKI
1. Nieciecza - Wisła (E) 2
2. Wiślanie - Jutrzenka (4L) 1
3. Borek - Piast (KO2) 1
4. Victoria - Zagórzanka (KO Wad) 1
5. Progres - Sandecja (MLT) 2
6. Słomniczanka - Niedźwiedź (A1) 1

7. Avia - Unia (3L) 1
8. Trzebinia - Resovia (3L) 2
9. Tymbark - Watra (4L) 2
10. Sosnowianka - Cracovia II (4L) 2

6 kwietnia o 14:59
vs  ERYK CHUCHRO 
1.Nieciecza-Wisła 2
2.Wiślanie-Jutrzenka X
3.Limanovia-Barciczanka 1
4.Sosnowianka-Cracovia II-2
5.Tempo-Pasternink 1
6.Wiślanka-Dalin 2

7.Gdovia-Wolni 1
8.
9.
10.

6 kwietnia o 04:34
5:2 
FLT (GRUPA B) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ  
BARTŁOMIEJ ZASADNI 
1. Trzebinia - Resovia (3L) typ 2
2. Wiślanie - Jutrzenka (4L) typ 1
3. Sosnowianka - Cracovia II (4L) typ 2
4. Słomniczanka - Niedzwiedz - 1
5. Węgrzce- Pcimianka - 1
6. Limanowia - Barciczanka - 1

7. Iskra - Michałowianka - 2
8. Beskid - Dziecanovia (A Myś) typ 2
9. Avia - Unia - 1
10. Nieciecza - Wisła - 2

6 kwietnia o 14:44
vs  DAMIAN KUŹMA
1. Tarnovia - Wolania (4L) 1
2. Tuchovia - N.Jastrząbka (KO Tar2) 1
3. Borek - Piast (KO2) 1
4. Tempo - Pasternik (KO3) 1
5. Gdovia - Wolni (KO3) 1
6. Strażak - Skała (A1) 1

7. Progres - Sandecja (MLT) 1
8. Drwinia - Glinik (4L) X
9. Łosoś - Jarmuta (KO Sącz) X
10. Tymbark - Warta (4L) X

6 kwietnia o 21:28 · Edytowany
5:4 
MAREK MATOGA 
1. Trzebinia - Resovia (3L) typ 2
2. Wiślanie - Jutrzenka (4L KW) typ 1
3. Sosnowianka - Cracovia II (4L KW) typ 2
4. Strażak - Żabno (KO Tar1) typ 2
5. Łosoś - Jarmuta (KO Sącz) typ 2
6. Progres - Sandecja (MLT) typ 2

7. Borek - Piast (KO2) typ 1
8. Beskid - Dziecanovia (A Myś) typ 2
9. Tymbark - Watra (4L TN) typ 2
10. Orawa - Zakopane (KO Sącz) typ 2

5 kwietnia o 23:20 · Edytowany
vs  MATEUSZ MATOGA
1. Węgrzce - Pcimianka (4L) 2
2. Proszowianka - Beskid (4L) 2
3. Drwinia - Glinik (4L) 1
4. Victoria - Zagórzanka (KO Wad) 2
5. Jawiszowice - Tempo (KO Wad) 1
6. Zalesianka - Płomień (KO Sącz) 2

7. Dąbrovia - Gromnik (KO Tar2) 2
8. Wiślanie - Jutrzenka (4L) 2
9. Strażak - Żabno (KO Tar1) X
10.

6 kwietnia o 20:15
6:2 
FLT (GRUPA C) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
KAMIL SIKORA*
1. Slomniczanka - Niedźwiedź 1 
2. Beskid - Dziecanovia 1 
3. Jawiszowice - Tempo 1X
4. Tempo - Pasternik 1
5. Wislanie - Jutrzenka 1 
6. Iskra KD - Michalowianka 1 

7. Tymbark - Watra 2 
8. Strażak - Zabno 2 
9. Avia - Unia 1 
10. Borek - Piast 1

6 kwietnia o 11:27
vs  STASZEK NOWAK
1.Sosnowianka - Cracovia II 2
2.Strażak - Skała 1
3.Orawa - Zakopane 1
4.Progres - Sandecja 2
5.Victoria - Zagórzanka 1
6.Dąbrovia - Gromnik 2

7.Zalesianka - Płomień 1
8.Tarnovia - Wolania 1
9.Drwinia - Glinik 1
10.Nieciecza - Wisła 2

6 kwietnia o 21:34
3:6 
GRAŻYNA RENIA NOWAK
1.Borek - Piast (KO2) 1
2.Wiślanie - Jutrzenka (4L) 1
3.Victoria - Zagórzanka (KO Wad) 1
4.Strażak - Skała (A1) 1
5.Beskid - Dziecanovia (A Myś) 2
6.Sosnowianka - Cracovia II (4L) 2

7.Nieciecza - Wisła (E) 2
8.Avia - Unia (3L) 1
9.Progres - Sandecja (MLT) 2
10.Zalesianka - Płomień (KO Sącz) 1

5 kwietnia o 22:29
vs  KAMIL KACZOR 
1.Trzebinia-Resovia 2 
2.Iskra-Michalowianka 1
3.Tempo-Pasternik 1
4.Łosos-Jarmuta 1
5.Iskra-Strazak 1
6.Slomniczanka-niedzwiedz 1

7.Orawa-Zakopane X
8.Jawiszowice-tempo x
9.
10.

6 kwietnia o 12:16
6:2
FLT (GRUPA D) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
MARIA LIZOŃ***
1.Wiślanie - Jutrzenka (4L) 1
2.Borek - Piast (KO2) 1
3.Victoria - Zagórzanka (KO Wad) 1X
4.Łosoś - Jarmuta (KO Sącz) x2
5.Sosnowianka - Cracovia II (4L) 2
6.Strażak - Skała (A1) 1

7.Avia - Unia (3L) 1
8.Tarnovia - Wolania (4L) 1
9.Orawa - Zakopane (KO Sącz) 1
10.Dąbrovia - Gromnik (KO Tar2) 2

5 kwietnia o 22:26
vs  ANNA D-NOWAK
1 Nieciecza - Wisła 2
2 Trzebinia - Resovia 1
3 Drwinia - Glinik 1
4 Zalesianka - Płomień 1
5 Beskid - Dziecanovia 2
6 Progres - Sandecja 2

7 Węgrzce - Pcimianka 1
8 Wiślanka - Dalin 1
9 Słomniczanka - Niedźwiedź 1
10 Tempo - Pasternik 1

6 kwietnia o 21:30
6:5 
KONRAD KĘCKI
1.Węgrzce - Pcimianka (4L) 1
2.Wiślanka - Dalin (4L) 1
3.Proszowianka - Beskid (4L) 1
4.Tymbark - Watra (4L) X
5.Strażak - Żabno (KO Tar1) 2
6.Iskra - Strażak (A3) X

7.Tempo - Pasternik (KO3) 1
8.Jawiszowice - Tempo (KO Wad) X
9.Limanovia - Barciczanka (4L) X
10.Słomniczanka - Niedźwiedź (A1) 1

5 kwietnia o 22:32
vs MARCIN NOWAK 
1.Wiślanie - Jutrzenka 1
2.Borek - Piast 1
3.Avia - Unia 1
4.Sosnowianka - Cracovia II 2
5.Strażak - Skała 1
6.Tarnovia - Wolania 1

7.Victoria - Zagórzanka 1
8.Progres - Sandecja 2
9.Drwinia - Glinik 1
10.Orawa - Zakopane 1

6 kwietnia o 21:25
5:4 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-10 09:55:48


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

Futmal Liga Typera  FLT 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00