facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLJ: Nowohuckie derby dla Progresu (foto)

MLJ: Nowohuckie derby dla Progresu (foto)

Małopolska Liga Juniorów, 08.04.2017
Hutnik Kraków - Progres II Kraków 1:2 (0:1)
Słuszniak 73 - Wojtaczka 41, ??

Hutnik: 
Leszczyński -  Skrzyński, Lejda, Zysek, Dudek, Antolak, Wiśniewski D, Wiśniewski M, Serafin, Kaczor, Słuszniak oraz Tracz, Lyktei, Dymek, Pilch, Zdebski.
Progres II: Sroka - Salamon, Wojtaczka, Najda, Jurczak, Florczak, Hajduk, Wnęk, Bętkowski, Oleksy, Bogusławski oraz Frasik, Stąpała, Pająk, Król

Nie było niespodzianki w derbowym meczu Hutnika z Progresem, mimo ambitnej postawy gospodarze nie sprostali liderowi zza miedzy ulegając 1-2. Fatalne boisko nie sprzyjało zawiązywaniu koronkowych akcji, stąd gra była dość chaotyczna i  płynnych akcji było jak na lekarstwo. W tych warunkach lepiej odnalazł się Hutnik i to on miał początkowo optyczną przewagę, jednak to Progres w 41 min, a konkretnie Wojtaczka zdobył bramkę, przytomnie zachowując się w polu karnym. Po przerwie goście dorzucili jeszcze jedną bramkę głową po rzucie rożnym,  na co Hutnik odpowiedział w 73 min.honorowym trafieniem Słuszniaka, który wbił piłkę do bramki po strzale Dudka, na więcej, mimo ambitnej postawy, nie było już gospodarzy stać.

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2017-04-10 20:10:42


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Hutnik  AS Progres 

Komentarze