facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KLF: Strzelecka kanonada Lex Kancelarii (foto)

KLF: Strzelecka kanonada Lex Kancelarii (foto)

Krakowska Liga Futsalu, 10.04.2017
Lex Kancelaria Słomniki - CK Browar 9:1 (6:1)
Wędzony 3, Leszczak 8, Klim 10, 11, 20, 29, Porębski 13, Podobiński 24, 30 - Gąsior 19
 
Sędziowali: Łukasz Szymczyk i Łukasz Chowaniec
Lex Kancelaria: Machlowski, Zachariasz - Przeniosło, Czech, Wędzony, Korzeniowski, Podobiński, Nocoń, Leszczak, Porębski, Ząbek, Klim.
CK Browar: Nawrot - Poroszko, Popowicz, Ławrowski, Gąsior, Baliga, Kuźma, Badoń.
FUTMAL MVP: Adam Wędzony (Lex Kancelaria)
 
To był prawdziwy festiwal strzelecki zmierzającej po mistrzostwo KLF ekipy Lex Kancelarii. Zespół Miłosza Kocota rozegrał koncertowy mecz w którym od początku do końca gospodarze imponowali koronkowymi akcjami. Wiele goli padło w dość podobny sposób po szybkiej akcji skrzydłem i soczystym dośrodkowaniu w okolicę linii bramkowej, gdzie adresaci podań dopełniali formalności. Pierwszoplanową postacią był po raz kolejny Adam Wędzony, którego kocie ruchy wciąż pozostają nieosiągalne dla wielu rywali. Znakomicie odnajdował się na parkiecie także Daniel Klim, który niczym rasowy snajper był aż czterokrotnie tam, gdzie lądowała w okolicach bramki piłka. 
 
Piwosze nie postawili rywalom poprzeczki nader wysoko ale to też pokłosie zarówno uboższej ławki rezerwowych jak i gry bardziej skupionej na indywidualnych akcjach poszczególnych graczy. CK Browar dysponuje akurat teamem, który w niejednym przypadku takim stylem gry potrafi sięgać po punkty. Na Lex Kancelarię taki system zupełnie nie zdawał egzaminu. Trudny do upilnowania był jak zwykle Ławrowski, Gąsior czy Kuźma ale ich zapędy gdzieś w ostatniej chwili były powściągane.
 
Większość goli zdobytych przez Lex Kancelarię rodziło się z bardzo szybkich wymian podań na jeden kontakt dzięki czemu mecz trzymał całkiem wysokie tempo i wbrew wynikowi był dość atrakcyjny dla widza. 
 
Jedyny gol dla Piwoszy padł w końcówce pierwszej połowy po solowej akcji Gąsiora zwieńczonej atomowym uderzeniem z dużego palca. Goście znakomitą okazję mieli jeszcze jedną, w 5 minucie ale po solowej akcji i strzale Popowicza, Ławrowski przesadził z siłą przy dobitce i nie padł gol wyrównujący (na 1:1).
 
Dużym instynktem strzeleckim w ekipie Lexa błysnął wspomniany Klim. Znakomicie ustawiał się w polu karnym i dopełniał formalności. Błyskotliwy miał już początek swojej kanonady bo pierwsze dwa gole zdobył w odstępie niecałych 30 sekund. Oba po asystach pędziwiatra Wędzonego. Trzeci gol to także jedynie dołożenie nogi do znakomicie dogranej przez Czecha piłki z okolic narożnika boiska. Ostatni padł w 29 minucie i przy nim także maczał palce Wędzony - bez wątpienia zawodnik, który zapracował w tym pojedynku na Futmal MVP.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat)

 

 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2017-04-11 20:43:14


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

lex kancelaria  CK Browar 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Lech Poznań
21.10.2017
20:30
Pogoń Szczecin
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Cracovia Kraków
21.10.2017
15:30
Arka Gdynia
4:1
Jagiellonia Białystok
22.10.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.10.2017
18:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
23.10.2017
18:00

I liga polska

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

II liga polska

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty K.
3:2
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia-Siersza
22.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
0:3
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
0:1
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

MLKS Żabno
3:1
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
22.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:4
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
3:1
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
15:00
Skawinka Skawina
1:1
Wieczysta Kraków
21.10.2017
15:00
Borek Kraków
0:3
Błękitni Modlnica
21.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
2:4
Prokocim Kraków
21.10.2017
15:00
Piast Wołowice
4:2
Kmita Zabierzów
22.10.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
0:3
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
7:0
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
21.10.2017
15:00
Olimpia B.
1:2
Sokół Maszkienice
21.10.2017
15:30
Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
21.10.2017
15:00
Olimpia Kąty
3:5
Rylovia Rylowa
22.10.2017
15:00
Orzeł Dębno
2:1
Sokół Borzęcin Górny
22.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
3:3
Tarnavia
22.10.2017
15:00
Radłovia Radłów
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:2
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
6:1
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
0:1
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
1:0
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2017
15:00
MLKS II Żabno
1:2
Olimpia Wojnicz
22.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
7:0
Orzeł Wojnarowa
21.10.2017
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:4
Jarmuta
21.10.2017
15:00
Zalesianka
3:1
LKS Szaflary
21.10.2017
14:30
Sokół Słopnice
4:0
AKS Ujanowice
21.10.2017
15:00
Bobowa
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
22.10.2017
14:00
Huragan Waksmund
2:0
Kolejarz Stróże
22.10.2017
14:30
LKS Rupniów
4:1
Płomień Limanowa
22.10.2017
14:30
Orkan Szczyrzyc
6:1
Gród Podegrodzie
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
1:1
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
3:0 v.o.
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
0:3
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30
Hutnik II Kraków
4:4
LKS Niedźwiedź
22.10.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Strażak Goszcza
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
15:30
Wawel Kraków
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
2:2
Podgórze Kraków
21.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
21.10.2017
15:30
LOT Balice
4:0
Dragon Szczyglice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
1:4
JKS Zelków
22.10.2017
13:00
Sportowiec Modlniczka
4:2
Liszczanka Liszki
22.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków III)

Sokół Rybna
1:3
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
LKS Libertów
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
2:0
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
5:0
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:0
UKS Sygneczów
21.10.2017
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
13:00
Zryw Szarów
1:3
Strażak Kokotów
21.10.2017
15:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Piast Łapanów
21.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
22.10.2017
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2017
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
LKS Śledziejowice
22.10.2017
15:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
16:00
Iskra Głogoczów
2:3
Topór Tenczyn
21.10.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
15:00
Górki Myślenice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
15:00
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
21.10.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Beskid Tokarnia
22.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
7:0
Gościbia II Sułkowice
22.10.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
2:3
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
5:1
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
2:3
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
7:0
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
5:0
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
1:6
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:7
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
1:1
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
6:0
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
0:2
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
3:4
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30
Polonia Wilczkowice
1:3
Kapitol Racławice
22.10.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:5
Agricola Klimontów
22.10.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Płomień Kościelec
22.10.2017
15:00
Novi Narama
5:5
Słomniczanka II Słomniki
22.10.2017
12:00

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
21.10.2017
15:30
Fitball Szklary
3:2
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
15:30
Strzelcy Kraków
1:0
Tyniec Kraków
22.10.2017
13:00
Orzeł II Bębło
1:6
Orlęta Rudawa
22.10.2017
15:30
Błękitni II Modlnica
0:2
Potok Więckowice
22.10.2017
14:30
Bronowicki Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
22.10.2017
13:00

Klasa B (Kraków III)

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
:
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast S.
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
0:0
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
5:3
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
3:0
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
0:8
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
21.10.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
0:5
Raba II Dobczyce
21.10.2017
15:00
Jawor Jawornik
3:2
Sokół Borzęta
21.10.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
1:0
Sęp Droginia
22.10.2017
15:00
Iskra Brzączowice
5:1
Staw Polanka
22.10.2017
15:00
Hejnał Krzyszkowice
10:1
Tempo II Rzeszotary
22.10.2017
11:00
Dukla Bysina
0:3
Cyrhla Krzczonów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
21.10.2017
15:00
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
11:30
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
2:1
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł K.
3:0
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
3:0
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
2:4
Milenium Radziemice
22.10.2017
14:30
LKS Polanowice
3:0
Iskra Pałecznica
22.10.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:1
Albertus Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
1:6
Rybitwy Kraków
21.10.2017
15:30
Clepardia II Kraków
0:0
Pogoń Skotniki
21.10.2017
14:30
Universum Kraków
4:2
Grom Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
6:3
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
9:0
Start II Brzezie
21.10.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
15:00
Wiarusy II
1:1
Ledniczanka
22.10.2017
12:00
Złomex II Branice
5:1
Górnik II Wieliczka
22.10.2017
15:00
Contra II
0:5
Czarnochowice II
22.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia
21.10.2017
12:00
SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
5:2
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
10:00
SMS Kraków
1:3
Soła Oświęcim
21.10.2017
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Sokół Słopnice
21.10.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
22.10.2017
14:30
BKS Bochnia
:
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
10:30
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
10:00
AS Progres II
:
Puszcza Niepołomice
22.10.2017
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
23.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia Kraków
0:0
Juventa
21.10.2017
12:00
BKS Lublin
1:0
AP 21 Kraków
21.10.2017
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.10.2017
14:00
Stal Mielec
:
Korona Kielce
22.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
6:1
Karol Wadowice
21.10.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
0:1
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Profi Zielonki
2:9
AS Progres Kraków
21.10.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
22.10.2017
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
23.10.2017
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
5:0
KKP Korona
21.10.2017
12:00
KSZO
:
SMS Jarosław
22.10.2017
14:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2017
14:00
Stal M.
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
21.10.2017
11:00
Unia Tarnów
1:0
Limanovia
21.10.2017
10:00
Puszcza
4:2
Wolania
21.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
10:00
Karol Wadowice
1:0
AS Progres Kraków
21.10.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
:
AP 21 Kraków
22.10.2017
10:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
22.10.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
24.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Orzeł Myślenice
:
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
25.10.2017
19:30

Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
0:4
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
4:1
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Gatta Zduńska Wola
23.10.2017
20:00
AZS UŚ Katowice
:
Rekord Bielsko Biała
25.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
25.10.2017
 

I liga polska kobiet (Południe)

Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00