facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

4L: Węgrzce - Pcimianka 3:0

4L: Węgrzce - Pcimianka 3:0

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.04.2017
TS Węgrzce - Pcimianka Pcim 3:0 (3:0)
Poniedziałek 5 (s), Witko 25, Korcala 30
 
Węgrzce: Wałach - Chuchro, Czernecki, Gagat (86 Butkiewicz), Gala (79 Wcisło), Górski, Korcala, Łucarz, Tyrka, Witko (69 Kowalczyk), Zdziński (89 Zasadni)
Pcimianka: Kozłowski - Bajak, Dąbrowa, Duda, Gnyla (62 Burkat), Grygorus (75 Olszanicki), Muniak, Nowak, Poniedziałek, Sołtys, Szlachta.
 
Niezwykle cenne w perspektywie walki i pozostanie w IV lidze zwycięstwo bo z bespośrednim rywalem - Pcimianką w sobotę odnieśli piłkarze TS Węgrzce prowadzeni przez Michała Wiącka. Mecz dla gospodarzy ułożył się o tyle po ich myśli, że już w 5 minucie Bartosz Poniedziałek niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki ułatwiając drogę miejscowych do zwycięstwa. Skończyło się ostatecznie na efektownym 3:0 i Węgrzce znacząco zbliżyły się do 12-tej w tabeli Pcimianki.
 
Na uwagę w tym meczu zasługuje fakt kolejnego etapu unowocześniania obiektu TS Węgrzce. Kameralny stadion zyskał właśnie profesjonalny elektroniczny zegar boiskowy oraz panią spiker, która informowała zebranych kibiców o bieżących wydarzeniach na murawie.

 

 

Źródło: mm

Dodano: 2017-04-12 22:14:37


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka  Węgrzce 

Komentarze