facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 15-19 kwietnia

Futmal w delegacji: 15-19 kwietnia

Klasa Okręgowa (Kraków II)
Kmita Zabierzów - Garbarnia Kraków, sb.11:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice)
Jutrzenka Giebułtów - Hutnik Kraków, sb.11:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I)
Sokół Kocmyrzów - Orzeł Iwanowice, sb.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II)
Clepardia Kraków - Nadwiślan Kraków, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Chrzanów)
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, sb.13:00 futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II)
Wisła Jeziorzany - Kaszowianka Kaszów, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III)
LKS Mogilany - Górnik Wieliczka, sb.15:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, pn.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska)
Gościbia Sułkowice - Górnik Wieliczka, wt.15:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów młd (Kraków-mistrzowska)
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-13 14:12:23


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
1:4
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
3:0
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

AZS UP Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
2:7
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
5:6
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
2:8
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
4:1
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50