KO: Brązowe 12 minut (foto)

Mocno osłabione rezerwy Garbarni przełamały złą passę i po dwóch porażkach z rzędu, zainkasowały pełną zdobycz punktową w wyjazdowym meczu z Kmitą w Zabierzowie. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, bo to gospodarze prowadzili od 26 minuty po wrzutce z wolnego Kuźmy i strzale głową Barczuka, a po zdobyciu bramki niepokoili Wiewiórę Tyrała i Więckowski. Brązowi odpowiedzieli tylko strzałem z dystansu Pabisia, a to stanowczo za mało jak na 45 minut gry.

Początek drugiej odsłony wcale nie wróżył że będzie lepiej, gdyż goście mieli problemy z przedostaniem sie na połowę Kmity, na domiar złego w 59 minucie powinno być 2-0. Skotnicki dośrodkował z prawej strony, a Ławrowski z czterech metrów trafił w Wiewiórę, to była setka dla gospodarzy. Niespełna trzy minuty póżniej było 1-1, ładną akcję przeprowadził Bufnal dograł do Ząbczyka, który z 15 metrów płaskim strzałem zdobył bramkę. Gospodarze jeszcze dobrze nie ochłonęli, a przegrywali już 1-2. Z lewej strony dośrodkował Bem, w zamieszaniu pod bramką niezdecydowanie obrońców wykorzystał Arynin umieszczając głową piłkę w siatce.  W 73 minucie Zygmunt faulował w polu karnym Woźniaka. Strzał z jedenastki Burzyńskiego łapie Wiewióra. Po chwili jest już 1-3, mści się niewykorzystanie setki (podobnie jak przy drugiej bramce), a gola strzela Witaszyk. W 86 minucie pada kuriozalna bramka dla zabierzowian. Stępień wybija piłkę tak niefortunnie, że Wiewióra nie jest w stanie jej utrzymać w rękach i w efekcie  przekracza ona linię bramkową. To wszystko na co stać w tym dniu gospodarzy, mecz kończy się wynikiem 2-3.