facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

4L: Bardzo ważne punkty Pcimianki

4L: Bardzo ważne punkty Pcimianki

W przeciągu 90 minut można powiedzieć, że mecz był wyrównany. Długo utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Dopiero w 40. minucie gospodarze dopięli swego. Wtedy to długą piłką za linię obrony zagrał Arkadiusz Duda, obrońcom gości urwał się Kacper Sołtys i na raty z ostrego kąta otworzył wynik spotkania. Trzy minuty później było już 2:0. Piłkę na połowie przeciwnika odzyskał Mateusz Dąbrowa i świetnie zagrał prostopadłe do Kamila Szlachty. Ten mając przed sobą tylko golkipera Orła pewnie posłał piłkę obok jego nogi i skierował piłkę do sitaki.
 
Początek drugiej połowy to przewaga przyjezdnych. Pcimianka została zepchnięta do defensywy i miała olbrzymie problemy z wyjściem z własnej połowy. Orzeł w końcu znalazł sposób na defensywę rywali i zdobył kontaktową bramkę w 60. minucie. Od tego momentu mecz się wyrównał. Pcimianka otrząsnęła się po niemrawym początku i też zaczęła odważniej atakować. Do końca meczu obydwie drużyny stworzyły jeszcze po kilka okazji, jednak bramki już nie padły i drużynie z Pcimia udało dowieźć się do końca korzystny rezultat.
 
Dla podopiecznych Grzegorza Staszewskiego to bardzo ważne trzy punkty. Orzeł jest bezpośrednim rywalem Pcimianki w walce o utrzymanie w IV lidze. Duży krok w tym kierunku zrobił dziś beniaminek ligi, a Orzeł będzie musiał szukać punktów w następnych meczach. 
 
IV liga (Kraków-Wadowice): 15.04.2017 r. - Pcim
Pcimianka Pcim - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2:1 (2:0)
Kacper Sołtys 40, Kamil Szlachta 43 - Wojciech Wilczek 61
 
Żółte kartki: Kubik - Chodźko, Uwakwe, Zborowski.
Czerwona kartka: Michał Zborowski (90, za dwie żółte).
 
Pcimianka: Kozłowski - Dąbrowa, Duda, Gnyla (90 Kordys), Grygorus, Kubik, Muniak, Nowak, Olszanicki (78 Bajak), Sołtys, Szlachta (88 Śliwa).
Orzeł: Wiśniewski - Bułat, Chodźko, Kapera (61 Wajda), Niedźwiedź (35 Śliski), Petho, Sadowski, Uwakwe, Wilczek, Zborowski, Zdun (70 Studnicki).
 

 

 

Źródło: kspcimianka.futbolowo.pl / własne

Dodano: 2017-04-17 12:27:10


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie  IV liga  Pcimianka Pcim 

Komentarze