facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera: 3.kolejka - wyniki

Futmal Liga Typera: 3.kolejka - wyniki

Faza grupowa Futmal Ligi Typera na półmetku! Wygrał z wszystkimi i wyrósł na faworyta grupy! Przemek Witkowski jako jedyny w tej edycji FLT przebrnął przez pierwszą rundę rozgrywek z kompletem punktów. W rundzie rewanżowej będzie minimalnie trudniej bo Przemek zagra dwa razy na wyjeździe ale do tego czasu może zapewnić już sobie awans do ćwierćfinału. Może stać się to już choćby za tydzień, gdy zrewanżować mu się będzie chciał Leszek Ochojna, dla którego będzie to ostatnia okazja by włączyć się do walki o awans. Po porażce na inaugurację, rozstawiony Michał Bartyzel złapał drugi oddech i drugi z rzędu mecz wygrywa awansując na drugą lokatę w tabeli. Czy Bartyzel, Chuchro i Ochojna podejmą jeszcze pościg za Witkowskim?

 
W grupie B póki co rządzą Matogowie. Mateusz skorzystał nieco na tym, że Bartłomiej Zasadni aż 4 spośród 9 meczów wytypował niezgodnie z regulaminem (zdublowane typy), dzięki czemu trzy trafienia wystarczyły mu na drugie w tym sezonie trzy punkty i przeskoczenie Zasadniego w tabeli. Bartłomiej może jeszcze odwrócić kartę, bo już w kolejny weekend będzie gospodarze rywalizacji Zasadni - Mateusz Matoga. Marek z kolei odniósł efektowne wyjazdowe zwycięstwo z Damianem Kuźmą, który liczył na pierwsze w tym sezonie punkty. Porażka mocno skomplikowała jego sytuację ale jeszcze za tydzień można otworzyć ostatnią furtkę do ćwierćfinałów.
 
W grupie C także robi się ciekawie. Naszpikowana derbowymi pojedynkami grupa C wciąż trzyma w napięciu. Wielkie derby pomiędzy Staszkiem, a Grażyną Renia Nowak zakończyły się minimalną wygraną Grażyny, co oznacza że to ona kosztem Staszka po pierwszej rundzie znalazła się w fotelu lidera. W "małych derbach Kamilów" - rozstawiony Sikora dość gładko uległ Kaczorowi 2:5 co znacznie zacieśniło tabelę. Za tydzień rewanże więc emocji na pewno nie zabraknie. 
 
I na koniec grupa D. W niej pada mnóstwo goli i wszystkie mecze są niezwykle wyrównane. Tak też było i tym razem. Jeden z ostatnich kroków do zapewnienia awansu do 1/4 finału miała w weekend wykonać obrończyni tytułu - Maria Lizoń ale dość nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z Marcinem Nowakiem 3:5 i Marcin wskoczył na drugie miejsce w tabeli, a Maria musi mieć się na baczności, bo każda kolejna porażka może ją zepchnąć w otchłań grupowej tabeli. Mało brakowało, a do ogromnego ścisku w klasyfikacji doprowadziłaby Anna D-Nowak ale ambitna walka Konrada Kęckiego pozwoliła mu wyrwać jej dwa punkty i utrzymać lekką nad Anną przewagę w tabeli.

Futmal Liga Typera (A)

Eryk Chuchro
2:3
Michał Bartyzel**
15.04.2017
 
 
 
 
Leszek Ochojna
2:4
Przemek Witkowski
15.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (B)

Mateusz Matoga
3:1
Bartłomiej Zasadni
15.04.2017
 
 
 
 
Damian Kuźma
3:5
Marek Matoga
15.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (C)

Kamil Kaczor
5:2
Kamil Sikora*
15.04.2017
 
 
 
 
Staszek Nowak
3:4
Grażyna Renia Nowak
15.04.2017
 
 
 
 

Futmal Liga Typera (D)

Marcin Nowak
5:3
Maria Lizoń***
15.04.2017
 
 
 
 
Anna D-Nowak
3:3
Konrad Kęcki
15.04.2017

 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2016 

MECZE DO TYPOWANIA:

1. Wigry - Sandecja (1L) 0:1
2. Raków - Puszcza (2L) 2:1
3. Jarosław - Garbarnia (3L) 0:2
4. Unia - KSZO (3L) 1:1
5. Skawinka - Węgrzce (4L) 1:1
6. Pcimianka - Orzeł (4L) 2:1
7. Unia - Sosnowianka (4L) 4:0
8. Michałowianka - Proszowianka (4L) 2:0
9. Jutrzenka - Hutnik (4L) 2:0
10. Jadowniczanka - Orkan (4L) nie odbył się
11. Lubań - Limanovia (4L) 0:3
12. Zieleńczanka - Leśnik (KO1) 0:1
13. Sokół - Orzeł (KO1) 1:1
14. Prądniczanka - Grębałowianka (KO1) 0:1
15. Piliczanka - Przemsza (KO1) 1:1
16. Clepardia - Nadwiślan (KO2) 5:1
17. Kmita - Garbarnia II (KO2) 2:3
18. Wisła - Kaszowianka (KO2) 1:3
19. Świt - Tęcza (KO2) 4:0
20. Mogilany - Górnik (KO3) 0:1
21. Orzeł - Tempo (KO3) 1:0
22. Karpaty - Czarni (KO3) 0:1
23. Żarki - Niwa (KO Wad) 1:4
24. Halniak - Garbarz (KO Wad) 1:0
25. Olimpia K. - Radłovia (KO Tar1) 2:2
26. Ciężkowianka - Tuchovia (KO Tar2) 1:4
27. Gromnik - Wisła (KO Tar2) 4:0
28. Szaflary - Kolejarz (KO Sącz) 4:2
29. Partyzant - Pogoń (A1) 7:0
30. Radziszowianka - Iskra (A3) 1:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (GRUPA A) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ    
ERYK CHUCHRO
1. Radziszowianka - Iskra 1
2. Skawinka - Wegrzce 2
3. Raków - Puszcza 2
4. Jarosław - Garbarnia 2
5. Clepardia - Nadwislan 1
6. Wigry - Sandecja 1

7.
8.
9.
10.

14 kwietnia o 18:14 · Edytowany
vs  MICHAŁ BARTYZEL**
1.Jutrzenka - Hutnik 2
2.Unia - Sosnowianka 1
3.Michalowianka - Proszowianka 1
4.Zielenczanka - Leśnik 1
5.Kmita - Garbarnia 1
6.Lubań - Limanovia X2

7.Wisła - Kaszowianka 2
8.Świt - Tecza 1
9.
10.

14 kwietnia o 18:30 · Edytowany
2:3 
LESZEK OCHOJNA
1. Radziszowianka - Iskra (A3) 1
2. Raków - Puszcza (2L) 2
3. Skawinka - Węgrzce (4L) 2
4. Unia - Sosnowianka (4L) 1
5. Lubań - Limanovia (4L) 2
6. Zieleńczanka - Leśnik (KO1) 1 

7. Halniak - Garbarz (KO Wad) 1
8. Jadowniczanka - Orkan (4L) 1
9.Gromnik - Wisła (KO Tar2) 2
10. Olimpia K. - Radłovia (KO Tar1) 1

13 kwietnia o 20:48
vs  PRZEMEK WITKOWSKI
1. Wigry - Sandecja (1L) 1
2. Jarosław - Garbarnia (3L) 2
3. Michałowianka - Proszowianka (4L) 1
4. Kmita - Garbarnia II (KO2) 1
5. Clepardia - Nadwiślan (KO2) 1
6. Wisła - Kaszowianka (KO2) 2 

7. Halniak - Garbarz (KO Wad) 2
8. Radziszowianka - Iskra (A3) 1
9. Zieleńczanka - Leśnik (KO1) 1
10.

13 kwietnia o 16:05 · Edytowany
2:4 
FLT (GRUPA B) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ  
MATEUSZ MATOGA
1. Jarosław - Garbarnia (3L) 2
2. Unia - KSZO (3L) 2
3. Skawinka - Węgrzce (4L) 2
4. Jutrzenka - Hutnik (4L) 2
5. Lubań - Limanovia (4L) 2
6. Clepardia - Nadwiślan (KO2) 1

7. Michałowianka - Proszowianka (4L) 1
8. Wisła - Kaszowianka (KO2) 2
9. Żarki - Niwa (KO Wad) 2
10. Halniak - Garbarz (KO Wad) 2

13 kwietnia o 15:38
vs  BARTŁOMIEJ ZASADNI
1. Unia - Sosnowianka - 1
2. Zieleńczanka - Leśnik - 1
3. Michałowianka - Proszowianka (4L) 1
4. Sokół - Orzeł - 1
5. Clepardia - Nadwiślan (KO2) 1
6. Radziszowianka - Iskra - 1

7. Lubań - Limanovia - 2
8. Wisła - Kaszowianka - 2
9. Partyzant - Pogoń - 1
10.

14 kwietnia o 00:46
3:1 
DAMIAN KUŹMA
1. Skawinka - Węgrzce (4L) 2
2. Szaflary - Kolejarz (KO Sącz) 2
3. Sokół - Orzeł (KO1) 1
4. Świt - Tęcza (KO2) 1
5. Jarosław - Garbarnia (3L) 2
6. Ciężkowianka - Tuchovia (KO Tar2) 2

7. Jutrzenka - Hutnik (4L) X
8. Unia - Kszo (3L) X
9. Wigry - Sandecja (1L) X
10. Żarki - Niwa (KO Wad) 2

12 kwietnia o 23:04 · 
vs  MAREK MATOGA
1. Unia - KSZO (3L) 2
2. Michałowianka - Proszowianka (4L) 1
3. Lubań - Limanovia (4L) 2
4. Clepardia - Nadwiślan (KO2) 1
5. Kmita - Garbarnia II (KO2) 2
6. Wisła - Kaszowianka (KO2) 2

7. Halniak - Garbarz (KO Wad) 2
8. Jutrzenka - Hutnik (4L) 2
9.
10.

13 kwietnia o 19:38
3:5 
FLT (GRUPA C) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ        
KAMIL KACZOR
1.Unia-sosnowianka 1
2.Rakow-puszcza 
3.Zarki-niwa 2
4.Halniak-garbarz 1
5.Orzel-tempo 1
6.Wigry-Sandecja 2

7.Luban-limanowa 2
8.
9.
10.

13 kwietnia o 09:21 · Edytowany
vs  KAMIL SIKORA*
1. Wigry - Sandecja 1 
2. Michalowianka - Proszowianka 1 
3. Wisła - Kaszowianka 2 
4. Zieleńczanka - Leśnik 1
5. Sokól - Orzeł 1 
6. Radziszowianka - Iskra 1 

7. Pradniczanka - Grebalowianka X 
8. Jutrzenka - Hutnik 2 
9. Mogilany - Górnik 1 
10. Piliczanka - Przemsza X

13 kwietnia o 21:44
5:2 
STASZEK NOWAK
1.Zieleńczanka – Leśnik 1
2.Radziszowianka – Iskra 1
3.Pcimianka – Orzeł 1
4.Prądniczanka – Grębałowianka 1
5.Jarosław – Garbarnia 2
6.Świt – Tęcza 1

7.Olimpia K. – Radłovia 1
8.Jadowniczanka – Orkan 1
9.Skawinka – Węgrzce 2
10.Kmita - Garbarnia II 1

12 kwietnia o 22:39
vs  GRAŻYNA RENIA NOWAK
1.Partyzant – Pogoń 1
2.Sokół – Orzeł 1
3.Michałowianka – Proszowianka 1
4.Unia – Sosnowianka 1
5.Ciężkowianka – Tuchovia 2
6.Piliczanka – Przemsza 1

7.Mogilany – Górnik 1
8.Lubań – Limanovia 2
9.Karpaty – Czarni 1
10.Mogilany – Górnik 1

13 kwietnia o 21:11
3:4 
FLT (GRUPA D) - AKTUALNA TABELA - KLIKNIJ      
MARCIN NOWAK
1.Pcimianka - Orzeł 1
2.Unia - Sosnowianka 1
3.Jarosław - Garbarnia 2
4.Sokół - Orzeł 1
5.Świt - Tęcza 1
6.Lubań - Limanovia 2

7.Jadowniczanka - Orkan 1
8.Piliczanka - Przemsza 1
9.Karpaty - Czarni 1
10.Kmita - Garbarnia II 1

12 kwietnia o 22:32 · Edytowany
vs  MARIA LIZOŃ***
1.Zieleńczanka – Leśnik 1
2.Partyzant – Pogoń 1
3.Radziszowianka – Iskra 1
4.Michałowianka – Proszowianka 1
5.Prądniczanka – Grębałowianka 1X
6.Ciężkowianka – Tuchovia X2

7.Olimpia K. – Radłovia 1
8.Mogilany – Górnik 1
9.Wisła – Kaszowianka 2
10.Clepardia – Nadwiślan 1

13 kwietnia o 21:09
5:3 
ANNA D-NOWAK
1.Zieleńczanka - Leśnik 1
2.Partyzant - Pogoń 1
3.Radziszowianka - Iskra 1
4.Świt - Tęcza 1
5.Michałowianka - Proszowianka 1
6.Sokół - Orzeł 1

7.Pcimianka - Orzeł 1
8.Unia - Sosnowianka 1
9.Ciężkowianka - Tuchovia 2
10.Prądniczanka - Grębałowianka 1

12 kwietnia o 22:46
vs KONRAD KĘCKI
1.Wigry - Sandecja 2
2.Raków - Puszcza 2
3.Orzeł - Tempo X
4.Żarki - Niwa X
5.Halniak - Garbarz 1
6.Szaflary - Kolejarz 1

7.Gromnik - Wisła X
8.Jarosław - Garbarnia 1
9.
10.

13 kwietnia o 22:01
3:3 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-17 14:26:07


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Okocimski Brzesko
4:2
Sokół Maszkienice
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Rupniów
0:9
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
6:1
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
1:3
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
5:2
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:0
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
4:6
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
3:4
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
6:4
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
7:2
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
5:6
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
3:2
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
6:4
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Pcimianka
19.11.2017
13:50