facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Wisła - Kaszowianka 1:3 (foto/video)

KO: Wisła - Kaszowianka 1:3 (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 15.04.2017  17 kolejka
Wisła Jeziorzany – Kaszowianka Kaszów 1:3 (1:2)
Fudali 20 - Pamuła 9, 44, T.Grzesiak 48

Wisła: Gruca – Fudali (55 Nowak), Galos, Kapusta (76 Jankowicz), D.Korcel, K.Korcel, Musiał, Skowronek, Steczko, Strojek (76 Stawowski), Tyrała.
Kaszowianka:  Murzański – Biegun (71 Pojedyniec), Enmanov, Goczał (68 Bujak), P.Grzesiak, Klima, Nosek (80 Radziak), Pachacz, Pamuła (75 Gorzkowski), Zawora.

-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

-[FOTOGALERIA AGATY MURZAŃSKIEJ


 

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2017-04-17 21:47:33


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany  Kaszowianka 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00