facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Finał Pucharu Polski – przełożony!

Finał Pucharu Polski – przełożony!

Komisja Gier PPN Kraków informuje, że zawody finałowe Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r. g.17:30 na boisku klubu Wieczysta Kraków.

Zaplanowany na dziś pojedynek pomiędzy Wieczystą Kraków a Michałowianką Michałowice został przełożony na wniosek klubów z powodu warunków atmosferycznych.

 

 

Źródło: ppnk.mzpnkrakow.pl

Dodano: 2017-04-19 09:55:29


Komentarze


Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2017
18:00
Zagłębie Lubin
1:1
Śląsk Wrocław
22.04.2017
18:00
Górnik Łęczna
3:1
Wisła Kraków
22.04.2017
18:00
Arka Gdynia
1:1
Wisła Płock
22.04.2017
18:00
Lech Poznań
3:0
Ruch Chorzów
22.04.2017
18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Lechia Gdańsk
22.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
22.04.2017
18:00

I liga polska

Olimpia Grudziądz
3:1
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2017
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Bytovia Bytów
22.04.2017
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Chrobry Głogów
22.04.2017
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Chojniczanka Chojnice
22.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Stomil Olsztyn
22.04.2017
18:00
Stal Mielec
3:3
GKS Katowice
22.04.2017
17:45
Wisła Puławy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.04.2017
20:00

II liga polska

Olimpia Zambrów
6:2
Stal Stalowa Wola
22.04.2017
17:00
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Kotwica Kołobrzeg
22.04.2017
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Raków Częstochowa
22.04.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Polonia Bytom
22.04.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Polonia Warszawa
22.04.2017
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Warta Poznań
22.04.2017
17:00
Gryf Wejherowo
4:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00

III liga (grupa IV)

Karpaty K.
3:1
Unia Tarnów
22.04.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
22.04.2017
15:00
Avia Świdnik
1:1
Resovia Rzeszów
22.04.2017
16:00
Podhale Nowy Targ
0:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
2:1
Cosmos Nowotaniec
22.04.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
22.04.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Spartakus Daleszyce
22.04.2017
11:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
3:2
Skawinka Skawina
22.04.2017
16:00
Hutnik Kraków
5:0
Beskid Andrychów
22.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Michałowianka Michałowice
22.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
2:1
Cracovia II Kraków
22.04.2017
17:00
Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.04.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Poprad Rytro
22.04.2017
11:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Watra Białka Tatrzańska
22.04.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
0:2
Piliczanka Pilica
22.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
3:0
Przebój Wolbrom
22.04.2017
14:30
Pogoń Miechów
2:2
Prądniczanka Kraków
22.04.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Błękitni Modlnica
22.04.2017
12:00
Spójnia Osiek
0:4
Bolesław Bukowno
22.04.2017
11:00
KS Olkusz
2:1
Sokół Kocmyrzów
22.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
22.04.2017
15:30
Podgórze Kraków
1:2
Tęcza Piekary
22.04.2017
11:00
Bronowianka Kraków
3:0
Piast Wołowice
22.04.2017
17:00
Prokocim Kraków
5:0
Iskra Radwanowice
22.04.2017
17:00
Borek Kraków
1:0
Wisła Jeziorzany
22.04.2017
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
22.04.2017
18:00
Czarni Staniątki
4:1
Pasternik Ochojno
22.04.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Raba Dobczyce
22.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
LKS Rudnik
22.04.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Wolni Kłaj
22.04.2017
11:00
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:4
Górnik Libiąż
22.04.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
22.04.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Cedron Brody
22.04.2017
16:00
Victoria Zalas
0:5
LKS Jawiszowice
22.04.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Halniak Maków Podhalański
22.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
LKS Żarki
22.04.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec M.
1:4
MLKS Żabno
22.04.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
2:2
Orzeł Dębno
22.04.2017
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Okocimski Brzesko
22.04.2017
16:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:1
LKS Nowa Jastrząbka
22.04.2017
17:00
Tuchovia Tuchów
10:0
Ikar Odporyszów
22.04.2017
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
22.04.2017
17:00
Helena Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
22.04.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
1:4
Sandecja II Nowy Sącz
22.04.2017
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
22.04.2017
16:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
22.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Wiślanie II Jaśkowice
22.04.2017
16:00
Bieżanowianka Kraków
4:2
Strażak Rączna
22.04.2017
17:30
Tramwaj Kraków
1:0
Radziszowianka
22.04.2017
15:00
Iskra Krzęcin
1:0
Iskra Czułów
22.04.2017
17:00
Gajowianka Gaj
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
22.04.2017
17:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.04.2017
16:00
Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
1:1
Lubomir Wiśniowa
22.04.2017
19:00
Wróblowianka Wróblowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
22.04.2017
17:30
Clavia Świątniki Górne
0:0
Iskra Głogoczów
22.04.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
4:1
Ospel Wierbka
22.04.2017
17:00
Legion Bydlin
2:4
Centuria Chechło
22.04.2017
11:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
22.04.2017
17:00
Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
2:2
Orzeł Balin
22.04.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:0
Wolanka Wola Filipowska
22.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Unia Kwaczała
22.04.2017
16:30
Wisła Jankowice
2:2
Błyskawica Maślachowice
22.04.2017
16:30
MKS Alwernia
5:2
Promyk Bolęcin
22.04.2017
16:00
Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
7:1
Trątnowianka Trątnowice
22.04.2017
17:00
Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Wanda Nowa Huta
22.04.2017
17:00
Potok Więckowice
0:0
Tyniec Kraków
22.04.2017
15:00
Orlęta Rudawa
1:1
Wawel Kraków
22.04.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Promos Polonia Nowa Huta
22.04.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
0:2
Gdovia II Gdów
22.04.2017
17:00
Start Brzezie
3:1
Orzeł II Piaski Wielkie
22.04.2017
17:00
Sokół Chorągwica
5:3
Rożnowa
22.04.2017
17:00
Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
1:2
Jawor Jawornik
22.04.2017
17:00
Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Myślenice II)

Orzeł II Myślenice
0:0
Gościbia II Sułkowice
22.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
0:5
Orzeł II Bębło
22.04.2017
17:00
Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Wisła II Jeziorzany
5:0
Topór Aleksandrowice
22.04.2017
17:30
Tęcza II Piekary
2:0
Sankowia Sanka
22.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
:
Czarni II Staniątki
22.04.2017
 
Promień Zakrzowiec
3:1
Czarnochowice II
22.04.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Korona Kielce
5:0
Neptun Końskie
22.04.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:1
AS Progres Kraków
22.04.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
22.04.2017
12:00
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
22.04.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00
Jagiellonia
1:1
SMS Łódź
22.04.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Sokół Słopnice
8:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
11:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Nowa Proszowianka
22.04.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:3
MKS Trzebinia
22.04.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Gdovia Gdów
2:0
Borek Kraków
22.04.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Gościbia Sułkowice
22.04.2017
09:00
Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Karpaty Krosno
0:1
Korona Kielce
22.04.2017
13:00
AP 21 Kraków
0:1
Motor Lublin
22.04.2017
14:30
Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. mistrzowska)

Unia Tarnów
2:3
AS Progres Kraków
22.04.2017
10:00
Hutnik Kraków
0:2
Wisła Kraków
22.04.2017
13:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Wisła II Kraków
22.04.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

SMS Kraków
1:2
Garbarnia Kraków
22.04.2017
10:30
BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Fablok Chrzanów
2:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
10:00
Progres II
3:2
Profi Zielonki
22.04.2017
13:00
Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Kmita Zabierzów
1:5
Jadwiga Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

PUKS Karol Wadowice
1:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
11:00
Unia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Limanovia
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
22.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:4
Cracovia Kraków
22.04.2017
10:00
Górnik Libiąż
0:12
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Wawel Kraków
0:3 v.o.
Wisła II Kraków
22.04.2017
 
Fablok Chrzanów
1:4
Glinik
22.04.2017
14:00
Cracovia II
0:0
Krakus II Nowa Huta
22.04.2017
11:00
AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Unia Tarnów
22.04.2017
13:00
MUKS TAP Tarnów
0:5
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Euromaster Głogów
3:2
Red Devils Chojnice
22.04.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
6:2
Red Dragons Pniewy
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
6:2
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:1
FC Toruń
22.04.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2017
18:00

Futsal I Liga, gr. południowa

Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
22.04.2017
11:30
SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Czwórka Radom
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
22.04.2017
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:0
Resovia Rzeszów
22.04.2017
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
:
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
:
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
:
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
:
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
:
Vamos
24.04.2017
21:30

Futmal Liga Typera (A)

Przemek Witkowski
5:2
Leszek Ochojna
22.04.2017
 
Michał Bartyzel**
3:4
Eryk Chuchro
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (B)

Marek Matoga
4:2
Damian Kuźma
22.04.2017
 
Bartłomiej Zasadni
4:4
Mateusz Matoga
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (C)

Grażyna Renia Nowak
5:2
Staszek Nowak
22.04.2017
 
Kamil Sikora*
4:0
Kamil Kaczor
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (D)

Konrad Kęcki
4:4
Anna D-Nowak
22.04.2017
 
Maria Lizoń***
3:5
Marcin Nowak
22.04.2017
 

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

GKS Góra
1:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
22.04.2017
11:15
Husaria Kraków
2:0
Gloria Varsovia
22.04.2017
12:15
Anpfif Hoffenheim
0:2
Kuloodporni Bielsko-Biała
22.04.2017
14:00
GKS Góra
3:2
Husaria Kraków
22.04.2017
15:30
Anpfif Hoffenheim
0:3
Gloria Varsovia
22.04.2017
16:30
Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny