facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Wieliczanka kończyła mecz w 8-kę!

KO: Wieliczanka kończyła mecz w 8-kę!

Klasa Okregowa (Kraków III) 16.04.2017 - Ochojno
Pasternik Ochojno - Wieliczanka Wieliczka 5:1 (1:0)
Mróz 45+1, Wrona 62 (k), Grudzień 78, Bijak 84, Wrona 88 - Tatara 55

Sędziowali: Mateusz Gądek - Bartosz Ostrowski, Paweł Gołpyś (KS Kraków)
Żółte kartki: Wrona, Leżoż - Dudek, Fiałek 2x, Morydz, Rudek
Czerwone kartki: Trześniewski, Fiałek, Bieda
Widzów: 120
Pasternik: Sarga - Wrona, Stypuła, Mistarz, Kurleto(54 Czeremcha) - Woderski(82 A.Świątko), Mróz, Grudzień, J.Guzik - J.Świątko (82 Bijak), Mus(75 M.Leżoń)
Wieliczanka: Trześniewski - Dudek, Fiałek, Bieda, B.Morydz(66 Rudek) - Gawlik(66 Żurek), Szymański, Juras, Łęcki(77 Pawlikowski) - Ciupek(46 Bzukała, Tatara

W pierwszej połowie gra toczona w środku pola, obie ekipy miały swoje okazje lecz ich nie wykorzystały, w 45 minucie w zamieszaniu pod bramką Wieliczanki najprzytomniej zachował sie Mróz i wbił bramkę gościom do szatni. Druga połowa okazała się bardziej ciekawa, najpierw wyrównał Tatara, a po chwili z rzutu karnego nie pomylil się strzelec dwóch bramek w tym meczu, obronca Pasternika Wrona. W 66 minucie za akcję ratunkową (zagranie piłki ręką poza polem karnym) czerwoną kartkę zobaczył Trześniewski. Osłabieni goście odpierali ataki do 78 minuty kiedy to za drugą zółtą kartkę wyleciał z boiska Fiałek, a z rzutu wolnego bramkę zdobył Grudzień. W samej koncówce meczu bramki dołożyli Bijak i ponownie Wrona, a tuż po tej ostatniej bramce, za obrażanie sędziego asystenta wyleciał Bieda. Drużyna Wieliczanki kończyła mecz w 8-kę i z bagażem 5 bramek.

 

 

Źródło: mg/własne/dp

Dodano: 2017-04-19 14:11:21


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wieliczanka  Pasternik 

Komentarze