facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

1L: Sandecja liderem tabeli!

1L: Sandecja liderem tabeli!

W zaległym spotkaniu 18. kolejki I ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała 1:0 (0:0) na własnym stadionie Stal Mielec. Jedyną bramkę meczu zdobył w 66. minucie Grzegorz Baran. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Radosława Mroczkowskiego wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli i jest to wyraźny sygnał, że w Nowym Sączu walczą o Lotto Ekstraklasę!

Sytuacja w górnej części ligowego zestawienia jest bardzo zacięta. O awans, tak na dobrą sprawę, może liczyć nawet dziewięć zespołów. Strata dziewiątego Podbeskidzia do premiowanej lokaty wynosi siedem punktów. Dystans spory, ale przy tak wyrównanej stawce, jest do nadrobienia. 

Do końca ligowych zmagań zostało osiem meczów. Sandecję czekają cztery ciężkie wyjazdy. Gracze z Nowego Sącza zagrają jeszcze m.in. w Chojnicach, Katowicach, Bielsku-Białej i Legnicy. 
 
I liga: 19.04.2017 r. - Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 1:0 (0:0)
Grzegorz Baran 66
 
Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Żółte kartki: Kubań, Piszczek, Słaby - Milekić, Zalepa.
 
Sandecja: Radliński - Kubáň, Szufryn, Piter-Bučko, Słaby - Dudzic (77 Wdowiak), Gałecki, Baran, Trochim (84 Trafford), Małkowski - Korzym (63 Piszczek). 
Stal: Kozioł - Sulewski, Zalepa, Kiercz, Milekić - Drzazga, Lech, Głowacki (86 Urbaniak), Panajotow, Radulj (62 Marciniec) - Buczek (70 Sadzawicki). 

 

 

Źródło: własne / sandecja.com

Dodano: 2017-04-20 09:48:43


Zobacz też: I liga polska

I liga  Sandecja 

Komentarze