facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 22-26 kwietnia

Futmal w delegacji: 22-26 kwietnia

Małopolska Liga Trampkarzy:
Dalin Myślenice - Cracovia Kraków, sb.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Małopolska Liga Juniorów Młodszych:
SMS Kraków - Garbarnia Kraków, sb.10:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Centralna Liga Juniorów:
Wisła Kraków - Cracovia Kraków, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Podgórze Kraków - Tęcza Piekary, sb.11:00
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)
   
Klasa Okręgowa (Kraków I):
Grębałowianka Kraków - Błękitni Modlnica, sb.12:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Borek Kraków - Wisła Jeziorzany, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Kmita Zabierzów, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Garbarnia II Kraków - Clepardia Kraków, nd.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)
 
I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Prokocim Kraków, nd.13:30 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Kmita Zabierzów, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (video, foto) 

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Zieleńczanka Zielonki, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków, nd.14:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Klasa A (Wieliczka):
Zryw Szarów - Iskra Zakrzów, nd.17:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto) 

Klasa A (Myślenice):
Skalnik Trzemeśnia - Sęp Droginia, nd.17:00
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)


Krakowska Liga Futsalu:
Lex Kancelaria Słomniki - Antrans Bis, pn.22:15 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-20 14:11:50


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00