facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapowiedź międzynarodowych turniejów w Nowym Targu, Starym Sączu i Zakopanem

W czerwcu rozegrany zostanie cykl międzynarodowych turniejów piłkarskich dla roczników 2004, 2007 i 2008. Obsada wszystkich zapowiada niesłychane piłkarskie emocje.

Wśród patronów medialnych turniejów jest portal Futbol-Małopolska.


1. I Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. 08-11.06.2017. Rocznik 2004.

Zagrają: Dynamo Kijów - Ukraina, MVV Maastricht (Holandia),  Roda Kerkrade - Holandia,  FC Tatran Presov Słowacja , Karpaty Lwów - Ukraina , Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, AP 21, Zagłębie Lubin, WKS Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Escola Varsovia, FC Wrocław Academy i  gospodarze Akademia Piłkarska Podhale.

 

2. II Międzynarodowy Turniej Termy Gorący Potok Cup w Zakopanem. 19-21.05.2017. Rocznik 2008.

Zagrają: Viktoria 1889 Berlin Nemcy ,  SFK Dresden Niemcy, Karpaty Lwów Ukraina, Tampa Brasov Rumunia, Banik Ostrava Czechy, AS Trencin Słowacja, FC Tatran Presov Słowacja, Legia Warszawa, Wisła Kraków, Zagłebie Lubin, Lech Poznań, Escola Varsovia, Śląsk Wrocław, Gwiazda Kijów, Dunajec Nowy Sącz, AP Podhala Nowy Targ.

 

  

 

3. VII Międzynarodowy Turniej Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu.  17-18.06.2017. Rocznik 2007.

Zagrają: Feyenoord Rotterdam, AS Roma, FC Liverpool, Hertha BSC Berlin, Dinamo Zagreb, Dynamo Kijów, Karpaty Lwów, Bate Borysov, AC Sparta Praha, Viktoria 1889 Berlin, Banik Ostrava, AS Trencin, Czernomorec Odessa, CSFA Malacky, ES Lambres,  Lech Poznań, Escola Varsovia, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Luibin, Górnik Zabrze, Sandecja Nowy Sącz, Sokoliki Stary Sącz, Juventus Bydgoszcz, Olympic Wrocław, Borek Kraków, AS Progres, RAP Radomsko, Mineralni Krynica.


 

 

Źródło: tp

Dodano: 2017-04-24 23:54:13


Komentarze


Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30

Klasa B (Myślenice II)

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny