facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapowiedź międzynarodowych turniejów w Nowym Targu, Starym Sączu i Zakopanem

W czerwcu rozegrany zostanie cykl międzynarodowych turniejów piłkarskich dla roczników 2004, 2007 i 2008. Obsada wszystkich zapowiada niesłychane piłkarskie emocje.

Wśród patronów medialnych turniejów jest portal Futbol-Małopolska.


1. I Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. 08-11.06.2017. Rocznik 2004.

Zagrają: Dynamo Kijów - Ukraina, MVV Maastricht (Holandia),  Roda Kerkrade - Holandia,  FC Tatran Presov Słowacja , Karpaty Lwów - Ukraina , Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, AP 21, Zagłębie Lubin, WKS Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Escola Varsovia, FC Wrocław Academy i  gospodarze Akademia Piłkarska Podhale.

 

2. II Międzynarodowy Turniej Termy Gorący Potok Cup w Zakopanem. 19-21.05.2017. Rocznik 2008.

Zagrają: Viktoria 1889 Berlin Nemcy ,  SFK Dresden Niemcy, Karpaty Lwów Ukraina, Tampa Brasov Rumunia, Banik Ostrava Czechy, AS Trencin Słowacja, FC Tatran Presov Słowacja, Legia Warszawa, Wisła Kraków, Zagłebie Lubin, Lech Poznań, Escola Varsovia, Śląsk Wrocław, Gwiazda Kijów, Dunajec Nowy Sącz, AP Podhala Nowy Targ.

 

  

 

3. VII Międzynarodowy Turniej Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu.  17-18.06.2017. Rocznik 2007.

Zagrają: Feyenoord Rotterdam, AS Roma, FC Liverpool, Hertha BSC Berlin, Dinamo Zagreb, Dynamo Kijów, Karpaty Lwów, Bate Borysov, AC Sparta Praha, Viktoria 1889 Berlin, Banik Ostrava, AS Trencin, Czernomorec Odessa, CSFA Malacky, ES Lambres,  Lech Poznań, Escola Varsovia, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Luibin, Górnik Zabrze, Sandecja Nowy Sącz, Sokoliki Stary Sącz, Juventus Bydgoszcz, Olympic Wrocław, Borek Kraków, AS Progres, RAP Radomsko, Mineralni Krynica.


 

 

Źródło: tp

Dodano: 2017-04-24 23:54:13


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00