facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 29.04-03.05

Futmal w delegacji: 29.04-03.05

I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Jadwiga Kraków - Górnik Wieliczka, sb.10 futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów, sb.11 mecz odwołany
(tekst, foto, video)


Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, sb.13 futmal.pl/patronat
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Dybał (foto), Piotr Kwiecień (video)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - Krakus Nowa Huta, sb.15 futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Prądniczanka Kraków - Przemsza Klucze, sb.16:30 - mecz odwołany
(video, foto)

Klasa A (Chrzanów):
Start Kamień - Korona Lgota, sb.17 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kmita Zabierzów - Borek Kraków, sb.17 mecz odwołany
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)


Małopolska LiIga Juniorów:
Garbarnia Kraków - BB Termalica Nieciecza, nd.10
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Borek Kraków - Górnik Wieliczka, nd.10 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Leśnik Gorenice, nd.11
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Garbarnia II Kraków - Nadwiślan Kraków, nd.13
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Prądniczanka Kraków, śr.13 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst/foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - UKS Sygneczów, śr.17 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Dalin Myślenice, śr.17
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-04-27 11:08:52


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00