facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nowe grono absolwentów SMS Kraków

Nowe grono absolwentów SMS Kraków

W Szkole Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana, odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich liceum. Tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa ukończenia szkoły i tym samym dołączyli do grona znakomitych absolwentów SMS-u. Przypomnijmy, iż wśród nich są miedzy innymi: Jakub Błaszczykowski, Mateusz Klich, Patryk Małecki, Paweł Jaroszyński, Maciej Palczewski, Piotr i Paweł Brożkowie, Michał Chrapek, Adam Kokoszka i wielu innych znakomitych sportowców.

 

Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, sporcie oraz swoją postawą uczniowską, otrzymali nagrody od dyrektora szkoły. Wśród absolwentów szkoły znaleźli się reprezentanci wielu klubów, miedzy innymi: Cracovii, Wisły Kraków, MKS SMS Kraków, RKS Garbarnia, KS Prądniczanka, KS Zwierzyniecki i wielu innych oraz zawodnicy hokeja na lodzie drużyny juniorów Comarch Cracovia.

 

Niektórzy z tegorocznych absolwentów, mają już za sobą pierwsze występy w ekstraklasie lub treningi z pierwszymi drużynami Cracovii i Wisły (Mateusz Jarzynka – Cracovia, Przemek Porębski, Bartek Purcha, Jakub Ptak - Wisła Kraków) oraz grę w Centralnej Lidze Juniorów.

 

Wszystkim należą się wielkie brawa za ciężką pracę zarówno na arenie sportowej oraz w ławce szkolnej. Współczesny sport jest niezwykle wymagający. Sportowcy muszą być ludźmi otwartymi, potrafiącymi odnaleźć się w różnych sytuacjach. Wiedza jest jednym z elementów, które są niezbędne młodemu sportowcowi aby poradził sobie z wyzwaniami jakie na niego czekają.  

 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego powstała w tym celu aby pomóc młodym sportowcom pogodzić naukę z uprawianiem sportu. W SMS taryfy ulgowej nie ma dla nikogo, jednak szkoła stara się stworzyć warunki, które umożliwią ukończenie szkoły i jak najlepsze przygotowanie do matury. W szkole wiedzą jak to robić. Doświadczenie od 1996 roku oraz wyśmienite grono absolwentów, są wystarczającymi dowodami wysokiej jakości pracy, jaka z młodymi sportowcami prowadzona jest w SMS Kraków.  

 

 

Teraz przed uczniami SMS Kraków kolejne wyzwanie – matura. Trzymamy kciuki.

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2017-04-28 22:12:51


Galeria zdjęć

 

SMS 

Komentarze


I liga polska

Wigry Suwałki
:
Puszcza Niepołomice
23.03.2018
17:00
Chrobry Głogów
:
Pogoń Siedlce
23.03.2018
18:30

Klasa A (Wieliczka)

Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
21.03.2018
13:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Nadwiślan II Rusocice
21.03.2018
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.03.2018
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
21.03.2018
15:00

Futsal Ekstraklasa

AZS UŚ Katowice
2:5
Gatta Zduńska Wola
19.03.2018
20:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny