facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 5-10 maja

Futmal w delegacji: 5-10 maja

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Kopalni Soli w Wieliczce:
Salt Mine Cup w Wieliczce, pt.17, sb.11, nd.16 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III):
Wieliczanka Wieliczka - LKS Mogilany, sb.12:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Garbarnia II Kraków, sb.16:00 
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
KS Olkusz - Orzeł Iwanowice, sb.17:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów młodszych (Kraków):
Górnik Wieliczka - Kmita Zabierzów, nd.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Garbarnia Kraków - AP Profi Zielonki, nd.10:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - Sztorm Gdańsk, nd.11:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Cracovia II Kraków - Hutnik Kraków, nd.11:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)

Małopolska Liga Juniorów Młodszych:
Garbarnia Kraków - BB Termalica Nieciecza, nd.15:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków):
Grębałowianka Kraków - Borek Kraków, pn.18:00 mecz odwołany
reporter: Adam Murzański (foto, video)


Lotto Ekstraklasa, 08.05.2017
Cracovia Kraków - Arka Gdynia, pn.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Krakowska Liga Futsalu:
Metalodlew - Lex Kancelaria Słomniki, pn.22:15 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Progres Kraków - Cracovia Kraków, wt.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów, wt.18:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Kraków):
Górnik Wieliczka - Prądniczanka Kraków, śr.17:30 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-04 15:43:45


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny