facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 5-10 maja

Futmal w delegacji: 5-10 maja

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Kopalni Soli w Wieliczce:
Salt Mine Cup w Wieliczce, pt.17, sb.11, nd.16 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III):
Wieliczanka Wieliczka - LKS Mogilany, sb.12:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Garbarnia II Kraków, sb.16:00 
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
KS Olkusz - Orzeł Iwanowice, sb.17:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów młodszych (Kraków):
Górnik Wieliczka - Kmita Zabierzów, nd.10:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Garbarnia Kraków - AP Profi Zielonki, nd.10:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - Sztorm Gdańsk, nd.11:00 (futmal.pl/patronat)
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Cracovia II Kraków - Hutnik Kraków, nd.11:00
reporterzy: Dariusz Grochal (tekst, foto), Wojciech Tracz (video)

Małopolska Liga Juniorów Młodszych:
Garbarnia Kraków - BB Termalica Nieciecza, nd.15:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków):
Grębałowianka Kraków - Borek Kraków, pn.18:00 mecz odwołany
reporter: Adam Murzański (foto, video)


Lotto Ekstraklasa, 08.05.2017
Cracovia Kraków - Arka Gdynia, pn.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Krakowska Liga Futsalu:
Metalodlew - Lex Kancelaria Słomniki, pn.22:15 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Progres Kraków - Cracovia Kraków, wt.17:00 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów, wt.18:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Kraków):
Górnik Wieliczka - Prądniczanka Kraków, śr.17:30 (futmal.pl/patronat)
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-04 15:43:45


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
20.01.2018
18:00
AZS UP Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
:
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
:
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
:
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
:
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
9:2
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00