facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Badania sportowe do karty zdrowia zawodnika!

Badania sportowe do karty zdrowia zawodnika!

Kończy Ci się ważność karty zdrowia zawodnika? Uprawiasz aktywnie sport i chcesz sprawdzić swój stan zdrowia oraz wydolność? 
 
Sztab medyczny HSM zaprasza na kolejną serię badań sportowych w najbliższą sobotę 13 maja. 
 
W skład  badań wchodzi:

- konsultacja lekarza sportowego
- konsultacja kardiologa z próbą wysiłkową/EKG spoczynkowym
- konsultacja laryngologa
- konsultacja okulisty z badaniem dna oka
- badania laboratoryjne - morfologia, glukoza, OB, mocz ogólny
- przegląd stomatologiczny
 
Komplet badań przeprowadzany przez zespół lekarzy HSM w trakcie jednej wizyty (około 1,5 godziny). Ilość miejsc ograniczona.
 
Badania odbywają się w Centrum Medycznym przy ul. Walerego Sławka 3a w Krakowie.

Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 792 660 985.
 
Link do wydarzenia na facebooku:

 

 

Źródło: hsm.com.pl

Dodano: 2017-05-08 21:08:44


HSM 

Komentarze


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Wisła Kraków
4:0
Pogoń Szczecin
20.05.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
21.05.2017
18:00
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
21.05.2017
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
22.05.2017
18:00

Ekstraklasa - grupa spadkowa

Wisła Płock
1:2
Zagłębie Lubin
20.05.2017
15:30
Piast Gliwice
2:1
Górnik Łęczna
20.05.2017
18:00

I liga polska

Miedź Legnica
3:2
GKS Tychy
20.05.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
15:00
GKS Katowice
2:3
MKS Kluczbork
20.05.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
:
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00

II liga polska

Stal Stalowa Wola
2:0
ROW Rybnik
20.05.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:0
Siarka Tarnobrzeg
20.05.2017
18:00
Gryf Wejherowo
3:3
Radomiak Radom
20.05.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Puszcza Niepołomice
20.05.2017
17:00
Warta Poznań
0:0
Rozwój Katowice
20.05.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
20.05.2017
17:00
Odra Opole
1:2
Kotwica Kołobrzeg
20.05.2017
17:00
Polonia Warszawa
:
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

III liga (grupa IV)

JKS Jarosław
0:5
Stal Rzeszów
20.05.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:4
MKS Trzebinia-Siersza
20.05.2017
13:00
Wierna Małogoszcz
1:3
Podhale Nowy Targ
20.05.2017
17:00
Garbarnia Kraków
3:1
Avia Świdnik
20.05.2017
15:00
Motor Lublin
3:1
Karpaty K.
20.05.2017
16:30
Soła Oświęcim
2:1
Unia Tarnów
20.05.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
20.05.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Skawinka Skawina
0:3
Wiślanka Grabie
20.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Nowa Proszowianka
20.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
8:2
Pcimianka Pcim
20.05.2017
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2017
11:00
Cracovia II Kraków
3:1
Beskid Andrychów
20.05.2017
16:00
Dalin Myślenice
4:2
Michałowianka Michałowice
20.05.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
:
Nowa Proszowianka
24.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
20.05.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:2
GKS Drwinia
20.05.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Muszyna
20.05.2017
17:00
KS Tymbark
1:1
Orkan Szczyrzyc
20.05.2017
17:00
BKS Bochnia
4:2
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
0:2
Prądniczanka Kraków
20.05.2017
17:00
Piliczanka Pilica
6:1
Bolesław Bukowno
20.05.2017
12:00
Przemsza Klucze
1:2
Sokół Kocmyrzów
20.05.2017
18:00
Pogoń Miechów
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
1:1
Orzeł Iwanowice
20.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
1:2
KS Olkusz
20.05.2017
17:00
Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Przemsza Klucze
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:1
Piast Wołowice
20.05.2017
17:00
Podgórze Kraków
2:3
Iskra Radwanowice
20.05.2017
12:00
Tęcza Piekary
0:3
Kmita Zabierzów
20.05.2017
17:00
Bronowianka Kraków
0:2
Clepardia Kraków
20.05.2017
18:00
Prokocim Kraków
4:0
Garbarnia II Kraków
20.05.2017
15:00
Borek Kraków
0:2
Kaszowianka Kaszów
20.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
0:3
Orzeł Myślenice
20.05.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
20.05.2017
11:00
Czarni Staniątki
6:1
LKS Rudnik
20.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:4
Górnik Wieliczka
20.05.2017
18:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Targowianka Targowisko
20.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
2:5
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Górnik Libiąż
1:0
Orzeł Ryczów
20.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
4:3
Niwa Nowa Wieś
20.05.2017
17:00
Victoria Zalas
1:7
Nadwiślanin Gromiec
20.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
6:2
Garbarz Zembrzyce
20.05.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.05.2017
17:00
Cedron Brody
0:0
Halniak Maków Podhalański
20.05.2017
17:00
LKS Żarki
1:0
Brzezina Osiek
20.05.2017
17:00
Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec M.
1:3
Orzeł Dębno
20.05.2017
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Dunajec Zakliczyn
20.05.2017
18:00
MLKS Żabno
4:1
Olimpia Kąty
20.05.2017
17:00
Rylovia Rylowa
3:5
Olimpia B.
20.05.2017
18:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Okocimski Brzesko
20.05.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik S.
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
3:1
Victoria Koszyce Małe
20.05.2017
17:00
LKS Wietrzychowice
3:0
LKS Nowa Jastrząbka
20.05.2017
18:00
Wisła Szczucin
0:5
Tuchovia Tuchów
20.05.2017
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
GLKS Gromnik
21.05.2017
12:30
Łukovia Łukowa
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
21.05.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Ikar Odporyszów
21.05.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
5:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
21.05.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Olimpia Pisarzowa
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.05.2017
17:00
Płomień Limanowa
0:6
LKS Szaflary
20.05.2017
18:00
Gród Podegrodzie
8:1
KS Zakopane
20.05.2017
17:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0 v.o.
Orawa Jabłonka
20.05.2017
17:30
Helena Nowy Sącz
0:4
Orkan Raba Wyżna
20.05.2017
17:00
Zalesianka
3:0
Kolejarz Stróże
20.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
6:1
AKS Ujanowice
20.05.2017
18:00
Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta
21.05.2017
17:00
LKS Szaflary
:
KS Zakopane
24.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
24.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
0:1
LKS Niedźwiedź
20.05.2017
18:00
Partyzant Dojazdów
6:3
Juvenia Prandocin
20.05.2017
16:00
Pogoń Wronin
0:5
Szreniawa Koszyce
20.05.2017
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:3
Galicja Raciborowice
20.05.2017
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:4
Sportowiec Modlniczka
20.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
7:2
Górzanka Nawojowa Góra
20.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
1:4
LOT Balice
20.05.2017
11:00
Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
6:0
Iskra Czułów
20.05.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
3:3
Liszczanka Liszki
20.05.2017
17:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2017
17:30
Iskra Krzęcin
1:2
Gajowianka Gaj
20.05.2017
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
0:7
LKS Śledziejowice
20.05.2017
16:00
Contra Sułków
1:3
Piast Łapanów
20.05.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Piłkarz Podłęże
20.05.2017
18:00
Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:4
Wrzosy Osieczany
20.05.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.05.2017
17:00
Sęp Droginia
1:3
Beskid Tokarnia
20.05.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.05.2017
16:00
LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
Sęp Droginia
:
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Ospel Wierbka
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2017
11:00
Laskowianka Laski
1:5
Olimpia Łobzów
20.05.2017
16:00
Promień Przeginia
6:4
Przebój II Wolbrom
20.05.2017
17:00
Centuria Chechło
5:1
Strumyk Zarzecze
20.05.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
17:00
Korona Lgota
0:3
Błyskawica Maślachowice
20.05.2017
17:30
MKS Alwernia
4:1
Start Kamień
20.05.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:2
Kapitol Racławice
20.05.2017
17:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:4
Orzeł II Iwanowice
20.05.2017
17:00
Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Wawel Kraków
7:0
Bronowicki Kraków
20.05.2017
16:00
Potok Więckowice
0:2
Wisła Rząska
20.05.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
2:1
Orlęta Rudawa
20.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:1
Promos Polonia Nowa Huta
20.05.2017
18:00
Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
0:4
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00

Klasa B (Kraków III)

Sokół Rybna
2:0
Orzeł 2012 Sidzina
20.05.2017
18:00
Piast S.
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30
Błękitni Czułówek
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.05.2017
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
0:3
Zieloni Niegowić
20.05.2017
18:00
Czarnochowice
3:1
Gwiazda Brzegi
20.05.2017
17:00
Batory Wola Batorska
:
Rożnowa
20.05.2017
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0
Sokół Chorągwica
20.05.2017
18:00
Gdovia II Gdów
0:3
Zieloni Niegowić
20.05.2017
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gryf Wiatowice
21.05.2017
18:00
Błyskawica Wyciąże
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
3:2
Iskra Brzączowice
20.05.2017
17:00
Jawor Jawornik
:
Grodzisko Raciechowice
20.05.2017
17:00
Staw Polanka
2:5
Górki Myślenice
20.05.2017
18:00
Sokół Borzęta
1:1
Cyrhla Krzczonów
20.05.2017
17:00
Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
5:1
Orzeł II Myślenice
20.05.2017
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
:
Ospel II Wierbka
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Nidzica Słaboszów
20.05.2017
17:00
Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
2:0
Słomniczanka II Słomniki
20.05.2017
13:00
Albertus Kraków
3:0
Polonia Więcławice
20.05.2017
18:00
LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
:
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
5:1
Nadwiślan II Rusocice
20.05.2017
18:00
Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
5:2
Czarni II Staniątki
20.05.2017
17:00
Wiarusy II
2:4
Promień Zakrzowiec
20.05.2017
18:00
Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
Czarnochowice II
21.05.2017
14:00
Contra II
1:2
Ledniczanka
21.05.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:15
Polonia Warszawa
0:1
SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
0:1
Jagiellonia
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.05.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Dunajec Nowy Sącz
0:3
Garbarnia Kraków
20.05.2017
11:00
Profi Zielonki
4:2
Unia Tarnów
20.05.2017
15:30
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Sokół Słopnice
4:1
Zatorzanka Zator
20.05.2017
10:00
Nowa Proszowianka
4:1
MKS Trzebinia
21.05.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00
SMS Kraków
:
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
Nowa Proszowianka
:
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Gościbia Sułkowice
3:0
UKS Sygneczów
20.05.2017
15:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. mistrzowska)

Unia Tarnów
1:3
Wisła II Kraków
20.05.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

SMS Kraków
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
1:2
BKS Bochnia
20.05.2017
11:00
Garbarnia Kraków
3:2
Dunajec Nowy Sącz
20.05.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki
20.05.2017
11:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Tramwaj Kraków
3:1
Jadwiga Kraków
20.05.2017
10:00
Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
11:00
Pcimianka
6:1
Kmita Zabierzów
21.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
1:2
Górnik Wieliczka
21.05.2017
14:00
Tramwaj Kraków
:
Górnik Wieliczka
24.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Tarnovia Tarnów
2:1
Orzeł Myślenice
20.05.2017
13:30
PUKS Karol Wadowice
2:0
Limanovia
20.05.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Unia II Tarnów
1:1
Glinik
20.05.2017
10:00
AP 21 II Kraków
15:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
09:30
Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia ZSS Tarnów
0:0
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Cracovia Kraków
20.05.2017
10:00
Wisła Kraków
3:1
Bronowianka
20.05.2017
12:30
PUKS Karol Wadowice
4:2
AP Wisła Czarny Dunajec
20.05.2017
15:00
Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30
Bronowianka
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

AZS UŚ Katowice
5:2
Red Devils Chojnice
20.05.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
4:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
20.05.2017
18:00
Euromaster Głogów
:
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
9:1
SMS Łódź
21.05.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
21.05.2017
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
21.05.2017
13:00
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
21.05.2017
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSIRki Piaseczno
21.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
21.05.2017
13:00

I liga Kobiet, gr. południowa

LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
AZS II Wrocław
20.05.2017
13:00
Rolnik Głogówek
0:0
Wanda Nowa Huta
20.05.2017
13:00
Czwórka Radom
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.05.2017
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
2:3
ULKS Bogdańczowice
20.05.2017
13:00
Resovia Rzeszów
1:1
Gol Częstochowa
20.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
:
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
:
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Strzelcy
22.05.2017
18:00
Dąbski
:
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
:
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
:
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Anpfif Hoffenheim
20.05.2017
11:15
Gloria Varsovia
2:0
GKS Góra
20.05.2017
12:15
Husaria Kraków
2:0
Anpfif Hoffenheim
20.05.2017
14:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
1:0
Gloria Varsovia
20.05.2017
15:30
GKS Góra
1:2
Husaria Kraków
20.05.2017
16:30
Anpfif Hoffenheim
0:4
Gloria Varsovia
21.05.2017
08:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Husaria Kraków
21.05.2017
09:00
Anpfif Hoffenheim
1:2
GKS Góra
21.05.2017
10:30
Gloria Varsovia
0:0
Husaria Kraków
21.05.2017
12:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:0
GKS Góra
21.05.2017
13:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny