facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rusza Akademia Piłkarska Hutnik Kraków!

Rusza Akademia Piłkarska Hutnik Kraków!

Rusza długo wyczekiwana przez kibiców i rodziców

Akademia Piłkarska Hutnik Kraków!

Nowe sztuczne boisko Hutnika Kraków, które ma zostać oddane do użytku jeszcze w pierwszej połowie tego roku będzie służyło nie tylko obecnym drużynom HKS ale i młodym adeptom futbolu z Nowej Huty i okolic!

Najwyższy więc czas ogłosić nabór do Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców już teraz do zapisywania się telefonicznego u trenerów roczników.

Od przyszłego tygodnia w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach 19-19:30 będzie można również zapisywać się osobiście w pawilonie na stadionie Hutnika Kraków przy ul.Ptaszyckiego.
 
Nabór dotyczy dzieci z roczników 2006 - 2012:
- rocznik 2006 trener Przemysław Antoniak (tel.504 059 235)
- rocznik 2007 trener Mateusz Kotwica (tel.604 267 001)
- rocznik 2008 trener Krzysztof Świątek (tel.693 718 092) i trener Michał Guja (tel.791 416 222)
- rocznik 2009 trener Konrad Tyrpuła (tel.512 939 296) i trener Mariusz Bienias (tel.668 373 932)
- rocznik 2010 trener Kamil Sobala (tel.693 282 777) i trener Paweł Byrski (tel.698 562 795)
- rocznik 2011 trener Mateusz Król (tel.660 547 727)
- rocznik 2012 trener Michał Guja (tel.791 416 222)

Koordynatorem Akademii będzie trener Michał Guja.
 
Dołącz do Biało-Błękitno-Niebieskiej Rodziny piłkarskiej! Serdecznie zapraszamy!


 

 

Źródło: nh2010.pl

Dodano: 2017-05-10 10:35:03


Galeria zdjęć

 

Hutnik  Akademia Piłkarska Hutnik  AP Hutnik 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00