facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 13-16 maja

Futmal w delegacji: 13-16 maja

I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Tramwaj Kraków, sb.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - GOSiR Piaseczno, sb.11:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Prokocim Kraków, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Prądniczanka Kraków - Przebój Wolbrom, sb.17:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Klasa A (Chrzanów):
Start Kamień - Orzeł Balin, sb.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Hutnik Kraków - Unia Oświęcim, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Progres II Kraków - Hutnik Kraków, sb.17:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Prokocim Kraków - Górnik Wieliczka, nd.10:30 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków, nd.11:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Nadwiślan Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa A (Kraków I):
Szreniawa Koszyce - Wierzbowianka Wierzbno, nd.16:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - AP 21 Kraków, pn.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Gościbia Sułkowice - Górnik Wieliczka, wt.18:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-11 10:26:21


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny