facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wisła Kraków bez trenera Ramireza!

Wisła Kraków bez trenera Ramireza!

Kiko Ramirez wprowadził Wisłę Kraków do grupy mistrzowskiej polskiej Ekstraklasy. Biała Gwiazda będzie musiała sobie poradzić bez hiszpańskiego trenera.

 

 

Szkoleniowiec nie zasiądzie na trenerskiej ławce w trakcie sobotniego meczu Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok, które zostanie rozegrane w stolicy Podlasia. Jest to pokłosie sytuacji, które miały miejsce w trakcie ostatniego ligowego meczu rozegranego przy Reymonta 22. Wówczas to przeciwnikiem Wisły była Lechia Gdańsk. Meczowi rozgrywanemu o miejsce premiujące występem w europejskich pucharach towarzyszyły liczne kontrowersje sędziowskie. Arbiter tego spotkania, Paweł Gil z Lublina, nie podyktował m.in. rzutu karnego dla Wisły, a wcześniej wyrzucił z boiska obrońcę Wisły Tomasza Cywkę, pokazując mu dwie zółte kartki w ciągu kilku minut. Pod koniec spotkania na trybuny został odesłany również trener krakowian. Na pomeczowej konferencji Kiko Ramirez tak skomentował tę sytuację:
- Było to bardzo intensywne spotkanie, które dużo szkoleniowca kosztuje. Zdjąłem okrycie, rzuciłem nim, i za to arbiter wyrzucił mnie z ławki trenerskiej. Sędzia nic mi nie powiedział. Wcześniej nie dochodziło do takich sytuacji, chwaliłem sędziów. Była reakcja z ławki Patryka Małeckiego, była moja reakcja i skończyło się usunięciem mnie z ławki trenerskiej. 
Decyzję o dyskwalifikacji trenera Ramireza podjęła we środę Komisja Ligi. Absencja szkoleniowca nie będzie jedynym osłabieniem Wisły Kraków. Krakowianie w starciu z Jagiellonią będą musieli sobie też poradzić bez pauzującego za zółte kartki kapitana Arkadiusza Głowackiego.

Dodano: 2017-05-12 20:04:02


Zobacz też: Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Wisła Kraków 

Komentarze


Ekstraklasa

Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
2:0
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Ruch Chorzów
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
23.08.2017
 

II liga polska

Błękitni Stargard Szczeciński
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00
Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

III liga (gr. IV)

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
1:3
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
2:0
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
2:2
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
4:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:2
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
3:0
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
6:2
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
0:3 v.o.
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
0:4
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
6:1
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:6
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
1:2
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
1:0
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
3:3
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
0:7
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
4:4
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:1
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
3:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Łukovia Łukowa
3:3
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
2:2
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:2
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
1:2
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
0:6
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
1:6
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:1
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
2:4
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
6:1
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
2:1
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
7:2
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
7:3
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
4:0
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
5:1
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
5:1
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
3:4
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
2:2
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
4:5
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
3:1
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:10
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30
Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
 
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
 
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
 
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
5:3
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:2
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
4:1
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
3:0
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
4:1
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
5:2
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
1:5
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:1
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
0:4
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
0:0
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
3:3
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
2:0
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
2:0
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
5:1
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
5:2
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Staw Polanka
3:2
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
2:1
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
6:2
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
3:5
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:6
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
4:1
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
23.08.2017
 
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
 
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
 
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
 
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
 
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
 
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
2:7
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
4:1
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2017
17:30
Start II Brzezie
1:5
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:5
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
6:1
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
4:0
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
3:1
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
5:0
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
3:1
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
3:6
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
12:0
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
9:0
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
0:3
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:2
SMS Łódź
19.08.2017
15:00