Górki Myślenice - Sokół Borzęta 3:1 (2:1)

Sędziował: Marcin Krawczyk (KS Myślenice)
Widzów: 80
Górki: Kubiczek - Skawski, Plewa, Bujas - Łętocha (80 Krawczyk), Szlachetka, Hudaszek (75 J.Ulman), Obierzyński (11 M.Ulman), Biela - Zięba, Ł.Zając
Sokół: Pilch - Budzowski (70 S.Kępa), Gruchacz,  Gajca (80 Suder), G.Kępa, Cichoń, Żądło, Przęczek (46 Kasperek), Serafin (65 Zięba), Urbanik, Bałucki

W sobotnie popołudnie w Myślenicach na boisku przy ul. Solidarności 6 odbył się mecz ligowy osiemnastej kolejki, w którym naprzeciw siebie stanęły trzecie w tabeli Górki oraz czwarty Sokół Borzęta. Pojedynek stał na wysokim poziomie i ostatecznie zakończył się triumfem gospodarzy 3:1.

Pierwsza połowa sobotniego meczu należała dla gości, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji ofensywnych. Myśleniczanie zmieniając styl gry w porównaniu z ostatnimi spotkaniami nastawili się na kontrataki i to właśnie oni otworzyli wynik pojedynku. W 30. min. Sokół doprowadził do wyrównania, jednak Górki odpowiedziały golem do szatni, autorstwa Mateusza Bieli.

Po przerwie myśleniczanie podwyższyli prowadzenie za sprawą Łukasza Zająca, jednak musieli radzić sobie z ciągle atakującą drużyną gości. Zespół przyjezdny spisał się naprawdę nieźle, jednak ekipa nie mogła zdobyć bramki z powodu dobrych interwencji bramkarza gospodarzy. Po 60. min. to podopieczni trenera Zająca przejęli inicjatywę i pewnie utrzymali prowadzenie do samego końca.

Zwycięstwo Górek jest czwartą wygraną tego zespołu w wiosennej rywalizacji, a ekipa reprezentująca Górne Przedmieście miasta Myślenice jako jedyna w stawce jest niepokonana w rundzie rewanżowej. Ponadto myśleniczanie są niepokonani w lidze od siedmiu spotkań i dzięki temu bilansowi awansowali na drugie miejsce w tabeli B-klasy. Sokół bez zmian plasuje się na czwartym miejscu.