facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

B: Górki nadal niepokonane! (foto)

B: Górki nadal niepokonane! (foto)

B-klasa (Myślenice gr. I) - 13.05.2017
Górki Myślenice - Sokół Borzęta 3:1 (2:1)
Zając 14, 47, Biela 45 - Urbanik 30

Sędziował: Marcin Krawczyk (KS Myślenice)
Widzów: 80
Górki: Kubiczek - Skawski, Plewa, Bujas - Łętocha (80 Krawczyk), Szlachetka, Hudaszek (75 J.Ulman), Obierzyński (11 M.Ulman), Biela - Zięba, Ł.Zając
Sokół: Pilch - Budzowski (70 S.Kępa), Gruchacz,  Gajca (80 Suder), G.Kępa, Cichoń, Żądło, Przęczek (46 Kasperek), Serafin (65 Zięba), Urbanik, Bałucki

W sobotnie popołudnie w Myślenicach na boisku przy ul. Solidarności 6 odbył się mecz ligowy osiemnastej kolejki, w którym naprzeciw siebie stanęły trzecie w tabeli Górki oraz czwarty Sokół Borzęta. Pojedynek stał na wysokim poziomie i ostatecznie zakończył się triumfem gospodarzy 3:1.

Pierwsza połowa sobotniego meczu należała dla gości, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji ofensywnych. Myśleniczanie zmieniając styl gry w porównaniu z ostatnimi spotkaniami nastawili się na kontrataki i to właśnie oni otworzyli wynik pojedynku. W 30. min. Sokół doprowadził do wyrównania, jednak Górki odpowiedziały golem do szatni, autorstwa Mateusza Bieli.

Po przerwie myśleniczanie podwyższyli prowadzenie za sprawą Łukasza Zająca, jednak musieli radzić sobie z ciągle atakującą drużyną gości. Zespół przyjezdny spisał się naprawdę nieźle, jednak ekipa nie mogła zdobyć bramki z powodu dobrych interwencji bramkarza gospodarzy. Po 60. min. to podopieczni trenera Zająca przejęli inicjatywę i pewnie utrzymali prowadzenie do samego końca.

Zwycięstwo Górek jest czwartą wygraną tego zespołu w wiosennej rywalizacji, a ekipa reprezentująca Górne Przedmieście miasta Myślenice jako jedyna w stawce jest niepokonana w rundzie rewanżowej. Ponadto myśleniczanie są niepokonani w lidze od siedmiu spotkań i dzięki temu bilansowi awansowali na drugie miejsce w tabeli B-klasy. Sokół bez zmian plasuje się na czwartym miejscu.

-[ FOTOGALERIA

 

 

Źródło: OB

Dodano: 2017-05-15 09:27:08


Zobacz też: Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta  Górki 

Komentarze


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Wisła Kraków
4:0
Pogoń Szczecin
20.05.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
21.05.2017
18:00
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
21.05.2017
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
22.05.2017
18:00

Ekstraklasa - grupa spadkowa

Wisła Płock
1:2
Zagłębie Lubin
20.05.2017
15:30
Piast Gliwice
2:1
Górnik Łęczna
20.05.2017
18:00

I liga polska

Miedź Legnica
3:2
GKS Tychy
20.05.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
15:00
GKS Katowice
2:3
MKS Kluczbork
20.05.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
:
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00

II liga polska

Stal Stalowa Wola
2:0
ROW Rybnik
20.05.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:0
Siarka Tarnobrzeg
20.05.2017
18:00
Gryf Wejherowo
3:3
Radomiak Radom
20.05.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Puszcza Niepołomice
20.05.2017
17:00
Warta Poznań
0:0
Rozwój Katowice
20.05.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Błękitni Stargard Szczeciński
20.05.2017
17:00
Odra Opole
1:2
Kotwica Kołobrzeg
20.05.2017
17:00
Polonia Warszawa
:
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

III liga (grupa IV)

JKS Jarosław
0:5
Stal Rzeszów
20.05.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:4
MKS Trzebinia-Siersza
20.05.2017
13:00
Wierna Małogoszcz
1:3
Podhale Nowy Targ
20.05.2017
17:00
Garbarnia Kraków
3:1
Avia Świdnik
20.05.2017
15:00
Motor Lublin
3:1
Karpaty K.
20.05.2017
16:30
Soła Oświęcim
2:1
Unia Tarnów
20.05.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
20.05.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Skawinka Skawina
0:3
Wiślanka Grabie
20.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Nowa Proszowianka
20.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
8:2
Pcimianka Pcim
20.05.2017
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2017
11:00
Cracovia II Kraków
3:1
Beskid Andrychów
20.05.2017
16:00
Dalin Myślenice
4:2
Michałowianka Michałowice
20.05.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
:
Nowa Proszowianka
24.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
20.05.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:2
GKS Drwinia
20.05.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Muszyna
20.05.2017
17:00
KS Tymbark
1:1
Orkan Szczyrzyc
20.05.2017
17:00
BKS Bochnia
4:2
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
0:2
Prądniczanka Kraków
20.05.2017
17:00
Piliczanka Pilica
6:1
Bolesław Bukowno
20.05.2017
12:00
Przemsza Klucze
1:2
Sokół Kocmyrzów
20.05.2017
18:00
Pogoń Miechów
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
1:1
Orzeł Iwanowice
20.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
1:2
KS Olkusz
20.05.2017
17:00
Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Przemsza Klucze
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:1
Piast Wołowice
20.05.2017
17:00
Podgórze Kraków
2:3
Iskra Radwanowice
20.05.2017
12:00
Tęcza Piekary
0:3
Kmita Zabierzów
20.05.2017
17:00
Bronowianka Kraków
0:2
Clepardia Kraków
20.05.2017
18:00
Prokocim Kraków
4:0
Garbarnia II Kraków
20.05.2017
15:00
Borek Kraków
0:2
Kaszowianka Kaszów
20.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
0:3
Orzeł Myślenice
20.05.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
20.05.2017
11:00
Czarni Staniątki
6:1
LKS Rudnik
20.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:4
Górnik Wieliczka
20.05.2017
18:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Targowianka Targowisko
20.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
2:5
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Górnik Libiąż
1:0
Orzeł Ryczów
20.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
4:3
Niwa Nowa Wieś
20.05.2017
17:00
Victoria Zalas
1:7
Nadwiślanin Gromiec
20.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
6:2
Garbarz Zembrzyce
20.05.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.05.2017
17:00
Cedron Brody
0:0
Halniak Maków Podhalański
20.05.2017
17:00
LKS Żarki
1:0
Brzezina Osiek
20.05.2017
17:00
Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec M.
1:3
Orzeł Dębno
20.05.2017
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Dunajec Zakliczyn
20.05.2017
18:00
MLKS Żabno
4:1
Olimpia Kąty
20.05.2017
17:00
Rylovia Rylowa
3:5
Olimpia B.
20.05.2017
18:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Okocimski Brzesko
20.05.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik S.
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
3:1
Victoria Koszyce Małe
20.05.2017
17:00
LKS Wietrzychowice
3:0
LKS Nowa Jastrząbka
20.05.2017
18:00
Wisła Szczucin
0:5
Tuchovia Tuchów
20.05.2017
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
GLKS Gromnik
21.05.2017
12:30
Łukovia Łukowa
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
21.05.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Ikar Odporyszów
21.05.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
5:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
21.05.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Olimpia Pisarzowa
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.05.2017
17:00
Płomień Limanowa
0:6
LKS Szaflary
20.05.2017
18:00
Gród Podegrodzie
8:1
KS Zakopane
20.05.2017
17:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0 v.o.
Orawa Jabłonka
20.05.2017
17:30
Helena Nowy Sącz
0:4
Orkan Raba Wyżna
20.05.2017
17:00
Zalesianka
3:0
Kolejarz Stróże
20.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
6:1
AKS Ujanowice
20.05.2017
18:00
Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta
21.05.2017
17:00
LKS Szaflary
:
KS Zakopane
24.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
24.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
0:1
LKS Niedźwiedź
20.05.2017
18:00
Partyzant Dojazdów
6:3
Juvenia Prandocin
20.05.2017
16:00
Pogoń Wronin
0:5
Szreniawa Koszyce
20.05.2017
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:3
Galicja Raciborowice
20.05.2017
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:4
Sportowiec Modlniczka
20.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
7:2
Górzanka Nawojowa Góra
20.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
1:4
LOT Balice
20.05.2017
11:00
Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
6:0
Iskra Czułów
20.05.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
3:3
Liszczanka Liszki
20.05.2017
17:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2017
17:30
Iskra Krzęcin
1:2
Gajowianka Gaj
20.05.2017
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
0:7
LKS Śledziejowice
20.05.2017
16:00
Contra Sułków
1:3
Piast Łapanów
20.05.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Piłkarz Podłęże
20.05.2017
18:00
Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:4
Wrzosy Osieczany
20.05.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.05.2017
17:00
Sęp Droginia
1:3
Beskid Tokarnia
20.05.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.05.2017
16:00
LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
Sęp Droginia
:
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Ospel Wierbka
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2017
11:00
Laskowianka Laski
1:5
Olimpia Łobzów
20.05.2017
16:00
Promień Przeginia
6:4
Przebój II Wolbrom
20.05.2017
17:00
Centuria Chechło
5:1
Strumyk Zarzecze
20.05.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
17:00
Korona Lgota
0:3
Błyskawica Maślachowice
20.05.2017
17:30
MKS Alwernia
4:1
Start Kamień
20.05.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:2
Kapitol Racławice
20.05.2017
17:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:4
Orzeł II Iwanowice
20.05.2017
17:00
Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Wawel Kraków
7:0
Bronowicki Kraków
20.05.2017
16:00
Potok Więckowice
0:2
Wisła Rząska
20.05.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
2:1
Orlęta Rudawa
20.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:1
Promos Polonia Nowa Huta
20.05.2017
18:00
Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
0:4
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00

Klasa B (Kraków III)

Sokół Rybna
2:0
Orzeł 2012 Sidzina
20.05.2017
18:00
Piast S.
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30
Błękitni Czułówek
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.05.2017
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
0:3
Zieloni Niegowić
20.05.2017
18:00
Czarnochowice
3:1
Gwiazda Brzegi
20.05.2017
17:00
Batory Wola Batorska
:
Rożnowa
20.05.2017
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0
Sokół Chorągwica
20.05.2017
18:00
Gdovia II Gdów
0:3
Zieloni Niegowić
20.05.2017
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gryf Wiatowice
21.05.2017
18:00
Błyskawica Wyciąże
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
3:2
Iskra Brzączowice
20.05.2017
17:00
Jawor Jawornik
:
Grodzisko Raciechowice
20.05.2017
17:00
Staw Polanka
2:5
Górki Myślenice
20.05.2017
18:00
Sokół Borzęta
1:1
Cyrhla Krzczonów
20.05.2017
17:00
Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
5:1
Orzeł II Myślenice
20.05.2017
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
:
Ospel II Wierbka
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Nidzica Słaboszów
20.05.2017
17:00
Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
2:0
Słomniczanka II Słomniki
20.05.2017
13:00
Albertus Kraków
3:0
Polonia Więcławice
20.05.2017
18:00
LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
:
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
5:1
Nadwiślan II Rusocice
20.05.2017
18:00
Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
5:2
Czarni II Staniątki
20.05.2017
17:00
Wiarusy II
2:4
Promień Zakrzowiec
20.05.2017
18:00
Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
Czarnochowice II
21.05.2017
14:00
Contra II
1:2
Ledniczanka
21.05.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:15
Polonia Warszawa
0:1
SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
0:1
Jagiellonia
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.05.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Dunajec Nowy Sącz
0:3
Garbarnia Kraków
20.05.2017
11:00
Profi Zielonki
4:2
Unia Tarnów
20.05.2017
15:30
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Sokół Słopnice
4:1
Zatorzanka Zator
20.05.2017
10:00
Nowa Proszowianka
4:1
MKS Trzebinia
21.05.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00
SMS Kraków
:
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
Nowa Proszowianka
:
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Gościbia Sułkowice
3:0
UKS Sygneczów
20.05.2017
15:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. mistrzowska)

Unia Tarnów
1:3
Wisła II Kraków
20.05.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

SMS Kraków
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
1:2
BKS Bochnia
20.05.2017
11:00
Garbarnia Kraków
3:2
Dunajec Nowy Sącz
20.05.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki
20.05.2017
11:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Tramwaj Kraków
3:1
Jadwiga Kraków
20.05.2017
10:00
Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
11:00
Pcimianka
6:1
Kmita Zabierzów
21.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
1:2
Górnik Wieliczka
21.05.2017
14:00
Tramwaj Kraków
:
Górnik Wieliczka
24.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Tarnovia Tarnów
2:1
Orzeł Myślenice
20.05.2017
13:30
PUKS Karol Wadowice
2:0
Limanovia
20.05.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Unia II Tarnów
1:1
Glinik
20.05.2017
10:00
AP 21 II Kraków
15:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
09:30
Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia ZSS Tarnów
0:0
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Cracovia Kraków
20.05.2017
10:00
Wisła Kraków
3:1
Bronowianka
20.05.2017
12:30
PUKS Karol Wadowice
4:2
AP Wisła Czarny Dunajec
20.05.2017
15:00
Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30
Bronowianka
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

AZS UŚ Katowice
5:2
Red Devils Chojnice
20.05.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
4:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
20.05.2017
18:00
Euromaster Głogów
:
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
9:1
SMS Łódź
21.05.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
21.05.2017
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
21.05.2017
13:00
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
21.05.2017
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSIRki Piaseczno
21.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
21.05.2017
13:00

I liga Kobiet, gr. południowa

LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
AZS II Wrocław
20.05.2017
13:00
Rolnik Głogówek
0:0
Wanda Nowa Huta
20.05.2017
13:00
Czwórka Radom
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.05.2017
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
2:3
ULKS Bogdańczowice
20.05.2017
13:00
Resovia Rzeszów
1:1
Gol Częstochowa
20.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
:
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
:
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Strzelcy
22.05.2017
18:00
Dąbski
:
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
:
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
:
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Anpfif Hoffenheim
20.05.2017
11:15
Gloria Varsovia
2:0
GKS Góra
20.05.2017
12:15
Husaria Kraków
2:0
Anpfif Hoffenheim
20.05.2017
14:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
1:0
Gloria Varsovia
20.05.2017
15:30
GKS Góra
1:2
Husaria Kraków
20.05.2017
16:30
Anpfif Hoffenheim
0:4
Gloria Varsovia
21.05.2017
08:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Husaria Kraków
21.05.2017
09:00
Anpfif Hoffenheim
1:2
GKS Góra
21.05.2017
10:30
Gloria Varsovia
0:0
Husaria Kraków
21.05.2017
12:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:0
GKS Góra
21.05.2017
13:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny