facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

4L: Hutnik - Unia 2:2 (foto/video)

4L: Hutnik - Unia 2:2 (foto/video)

Tym razem na Suchych Stawach było wszystko co kochają kibice! Doping, oprawa kibiców i niezwykłe emocje w końcowych minutach meczu!

 

 

IV Liga Kraków-Wadowice 13-05-2017 r g.17:00 Stadion Miejski Hutnik Kraków
Hutnik Kraków - Unia Oświęcim 2:2 (0:2) 
Sobala 86, Serafin 90+3 - Pluta 9, Dudzic 20-k
 
Sędziował: Krzysztof Szyszka (Żabno) Asystenci: Mateusz Libera i Mariusz Świętek
Żółte kartki: Jaklik oraz Ząbek, Praciak, Kubas i Swarzyński. 
Widzów: 600
 
Hutnik: Siwiecki - Antoniak, Jaklik, Bienias, Byrski (78 Serafin) - Kołakowski (46 Król), Kędziora, Świątek, Tyrpuła (46 Kotwica), Guja - Sobala
Unia: Kubas - Pietraszko, Grzywa, Pluta, Ząbek - Rzeszutko (93 Kocoń), Jończyk, Swarzyński, Mrowiec (76 Dziubek) - Praciak, Dudzic (73 Nowotarski)

FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA


Relacja filmowa WUTE TV



Materiały dodatkowe "Wokół meczu" WUTE TV



Oprawa i doping Kibiców Hutnika Kraków i Unii Tarnów


Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2017-05-15 23:53:10


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik  Unia Oświęcim 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00