facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Liverpool z Juventusem z jednej grupie Turnieju Sokolika! (video)

Liverpool z Juventusem z jednej grupie Turnieju Sokolika! (video)

Rozlosowano grupy VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu! Hotel Ibis w Nowym Sączu był gospodarzem losowania grup VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu!

W czerwcowym turnieju zagra rekordowa ilość 32 zespołów z 11 krajów. Kto z kim zagra w jednej grupie w drodze po Puchar Słonecznej tłoczni? Zapraszamy do zapoznanie się z materiałem.


Jednym z patronów medialnych turnieju jest tradycyjnie portal Futbol-Małopolska.


 

 

Źródło: tp

Dodano: 2017-05-16 11:47:44


sokolika 

Komentarze


I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
GKS Tychy
21.10.2017
15:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
:
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
21.10.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
21.10.2017
 

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00
Błękitni Stargard
:
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
:
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
:
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
:
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
MKS Kluczbork
21.10.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
21.10.2017
 
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
21.10.2017
 

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty K.
:
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
:
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
:
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
:
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00
TS Węgrzce
:
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
:
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
:
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
:
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

MLKS Żabno
:
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
:
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Olimpia Pisarzowa
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
:
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
:
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
 
Skawinka Skawina
:
Wieczysta Kraków
21.10.2017
 
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
21.10.2017
 
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
21.10.2017
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
:
Orzeł Myślenice
21.10.2017
 
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
21.10.2017
 
Czarni Staniątki
:
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
 
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
21.10.2017
 
Gdovia Gdów
:
Karpaty Siepraw
21.10.2017
 
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
LKS Mogilany
21.10.2017
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pasternik Ochojno
21.10.2017
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
:
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
:
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
:
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
:
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
:
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
:
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
:
Orzeł Wojnarowa
21.10.2017
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Jarmuta
21.10.2017
14:00
Zalesianka
:
LKS Szaflary
21.10.2017
14:30
Sokół Słopnice
:
AKS Ujanowice
21.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
:
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
:
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
:
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
 
Prądniczanka II Kraków
:
JKS Zelków
21.10.2017
 
Wawel Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
 
Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
21.10.2017
 
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
21.10.2017
 
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
21.10.2017
 
LOT Balice
:
Dragon Szczyglice
21.10.2017
 

Klasa A (Kraków III)

Sokół Rybna
:
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
 
Wiślanie II Jaśkowice
:
Bieżanowianka Kraków
21.10.2017
 
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
21.10.2017
 
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
21.10.2017
 
Tęcza Piekary
:
Armatura Kraków
21.10.2017
 
Tramwaj Kraków
:
Strażak Rączna
21.10.2017
 
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
21.10.2017
 

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piłkarz Podłęże
21.10.2017
 
Złomex Branice
:
UKS Sygneczów
21.10.2017
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
21.10.2017
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
 
Zieloni Niegowić
:
LKS Śledziejowice
21.10.2017
 
Zryw Szarów
:
Strażak Kokotów
21.10.2017
 
Błękitni Bodzanów
:
Piast Łapanów
21.10.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
:
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
 
Lubomir Wiśniowa
:
Beskid Tokarnia
21.10.2017
 
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
21.10.2017
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
 
Górki Myślenice
:
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
 
LKS Rudnik
:
Rokita Kornatka
21.10.2017
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
 
LKS Trzebunia
:
Gościbia II Sułkowice
21.10.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Northstar Miechów
21.10.2017
14:00
Olimpia Łobzów
:
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
:
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
:
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
:
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Strzelcy Kraków
:
Tyniec Kraków
21.10.2017
 
Orzeł II Bębło
:
Orlęta Rudawa
21.10.2017
 
Błękitni II Modlnica
:
Potok Więckowice
21.10.2017
 
Bronowicki Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
21.10.2017
 
Wisła Rząska
:
Niegoszowianka
21.10.2017
 
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
 

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Piast S.
21.10.2017
 
Pozowianka Pozowice
:
Wisła II Jeziorzany
21.10.2017
 
Gwiazda Ściejowice
:
Błękitni Czułówek
21.10.2017
 
Radziszowianka II
:
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
 
Płomień Kostrze
:
Iskra Czułów
21.10.2017
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
 

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice
21.10.2017
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
21.10.2017
 
Batory Wola Batorska
:
Contra Sułków
21.10.2017
 
Promień Zakrzowiec
:
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
 
Sokół Chorągwica
:
Gdovia II Gdów
21.10.2017
 
Start Brzezie
:
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
 
Rożnowa
:
Gryf Wiatowice
21.10.2017
 

Klasa B (Myślenice)

Orzeł II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
21.10.2017
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Raba II Dobczyce
21.10.2017
 
Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
21.10.2017
 
Jawor Jawornik
:
Sokół Borzęta
21.10.2017
 
Iskra Brzączowice
:
Staw Polanka
21.10.2017
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Tempo II Rzeszotary
21.10.2017
 
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2017
 
Dukla Bysina
:
Cyrhla Krzczonów
21.10.2017
 

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
21.10.2017
 
Przemsza II Klucze
:
Spójnia II Osiek
21.10.2017
 
Przemsza II Klucze
:
Spójnia II Osiek
21.10.2017
 
Hetman Dłużec
:
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
 
Przebój II Wolbrom
:
Błysk Zederman
21.10.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Błyskawica Kolbark
21.10.2017
 
Orzeł K.
:
Victoria Smroków
21.10.2017
 
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
21.10.2017
 
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
21.10.2017
 
Nidzica Słaboszów
:
Dłubnia Trzyciąż
21.10.2017
 

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
21.10.2017
 
LKS Polanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2017
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
Albertus Kraków
21.10.2017
 

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
21.10.2017
 
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
21.10.2017
 
Universum Kraków
:
Grom Kraków
21.10.2017
 

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
 
Piast II Wołowice
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
 
Tęcza II Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
21.10.2017
 

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Ledniczanka
21.10.2017
 
Złomex II Branice
:
Górnik II Wieliczka
21.10.2017
 
Contra II
:
Czarnochowice II
21.10.2017
 
Tęcza Słomiróg
:
Start II Brzezie
21.10.2017
 
Wieliczanka II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
 
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
Stal Rzeszów
:
Legia Warszawa
21.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Jagiellonia
21.10.2017
12:00
SMS Łódź
:
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
:
ŁKS Łódź
21.10.2017
 
MOSP Białystok
:
Korona Kielce
21.10.2017
 
Stomil
:
Cracovia Kraków
21.10.2017
 
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
21.10.2017
 
Znicz Pruszków
:
Resovia Rzeszów
21.10.2017
 

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
21.10.2017
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
 
BKS Bochnia
:
Dunajec Zakliczyn
21.10.2017
 
SMS Kraków
:
Soła Oświęcim
21.10.2017
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.10.2017
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sokół Słopnice
21.10.2017
 
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
21.10.2017
 
AS Progres II
:
Puszcza Niepołomice
21.10.2017
 

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia Kraków
:
Juventa
21.10.2017
12:00
BKS Lublin
:
AP 21 Kraków
21.10.2017
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
21.10.2017
 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
 
Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
21.10.2017
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
21.10.2017
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
21.10.2017
 
Dunajec Ostrowsko
:
Hutnik Kraków
21.10.2017
 
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
21.10.2017
 
AS Progres II
:
Wisła Kraków
21.10.2017
 
Profi Zielonki
:
AS Progres Kraków
21.10.2017
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
:
KKP Korona
21.10.2017
12:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
21.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30
Orzeł Myślenice
:
MOSiR Bochnia
21.10.2017
 
Unia Tarnów
:
Limanovia
21.10.2017
 
Puszcza
:
Wolania
21.10.2017
 
Krakus Nowa Huta
:
AP 21 Kraków
21.10.2017
 
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
21.10.2017
 
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
 
Karol Wadowice
:
AS Progres Kraków
21.10.2017
 

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
0:13
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
21.10.2017
14:00

Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko Biała
:
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
 
Pogoń 04 Szczecin
:
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
 
Clearex Chorzów
:
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
 

I liga polska kobiet (Południe)

Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00