KO: Ostatnie słowo należało do Prądniczanki (foto/video)

Zwycięstwem 4:2 zakończyło się sobotnie spotkanie Prądniczanki z Przebojem Wolbrom. Drużyna przyjezdna wbrew zajmowanemu miejscu zaprezentowała ciekawy, kombinacyjny futbol. Już w 7 min po rzucie wolnym z bocznej strefy boiska miejscowi stracili bramkę. Prowadzenie przyjezdnych nie trwało jednak długo, bo już w 19 minucie wyrównał kapitalnym strzałem pod poprzeczkę Kostuj. W 31 minucie po rzucie wolnym z ok. 20 metrów strzałem w „okienko” bramki popisał się Jeleń dając krakowianom jednobramkowe prowadzenie w I połowie.

Druga odsłona meczu rozpoczęła się fatalnie dla gospodarzy bo w 48 minucie za faul na napastniku arbiter spotkania podyktował rzut karny, który goście pewnie wykorzystali. Od tego momentu każda z drużyn mogła pokusić się o bramkę, gdyż były ku temu sytuacje bramkowe. Dopiero w 65 minucie meczu po stałym fragmencie gry, wrzutce Kawy i przedłużeniu głową Wadowskiego Prądniczanka wyszła na prowadzenie.

Ostatnie słowo należało do miejscowych. W doliczonym czasie gry, po rajdzie lewą stroną Wadowskiego i wrzutce w pole karne, Kostuj strzałem w boczną strefę bramki ustalił rezultat spotkania.