facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 19-24 maja

Futmal w delegacji: 19-24 maja

Małopolska Liga Juniorów:
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz, pt.18:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

III liga kobiet:
Prądniczanka Kraków - Naprzód II Sobolów, pt.18:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Lotto Ekstraklasa:
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów, pt.20:30
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Małopolska Liga Juniorów:
Dunajec Nowy Sącz - Garbarnia Kraków, sb.11:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Borek Kraków - Kaszowianka Kaszów, sb.17:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Grębałowianka Kraków - Orzeł Iwanowice, sb.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Lotto Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, sb.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

I liga juniorów (Kraków):
Górnik Wieliczka - Gdovia Gdów, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów młodszych (Kraków):
AP II 21 Kraków - Górnik Wieliczka, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III):
Gdovia Gdów - LKS Mogilany, nd.18:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Unia Tarnów - Cracovia Kraków, pn.16:30 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Finał Pucharu Polski - Małopolska Zachodnia:
LKS Żarki - Unia Oświęcim, śr.17:30
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-18 15:50:19


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny