KO: Mogilany utrzymują tempo (foto)

Po efektownej wygranej z  liderem ze Staniątek, gospodarze podtrzymali zwycięską passę i odprawili z bagażem trzech goli rywala zza miedzy Tempo Rzeszotary, goście zdołali odpowiedzieć tylko jedną honorową bramką, ale po kolei...

Po niemrawym początku, to przyjezdni pierwsi dali sygnał do ataku, w 11 minucie Sepioła sprawdził Stryszowski, w odpowiedzi strzał Frasika kapitalnie broni Bereta. W 15 minucie gospodarze wrzucają piłkę z autu na wysokości pola karnego, Frasik strąca głową, a Chachlowski szczęśliwie umieszcza ją w siatce, uderzając udem. W 24 minucie mogło być 2-0, Przesławski podał do Targosza, a ten kropnął w poprzeczkę. Trzy minuty później Prusak próbuje lobować Beretę, ale ten zachowuje czujność i czubkiem palców wybija futbolówkę. Z  kolei w 37 minucie zasłonięty Sepioło, w świetnym stylu broni zaskakujący strzał Kotasia, do którego podawał Pamuła.

Do przerwy utrzymał się wynik 1-0. Po zmianie stron, dokładniej w 50 minucie w dogodnej sytuacji Prusak trafia w bramkarza, chwilę później Frasik marnuje dwie "setki," będąc oko w oko z Beretą. W 73 minucie, wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Syrek, wykłada piłkę z lewego skrzydła, a Prusak bez problemu umieszcza ją w siatcce, 2-0. Po zdobyciu drugiej bramki, gospodarze wyraźnie się rozluźnili, czego efektem była ręka w polu karnym, a "wapno" pewnie wykorzystuje Pasionek, zdobywając bramkę kontaktową. Mogilany błyskawicznie odpowiadają, Prusak pięknym stzałem w okienko pokonuje Beretę po raz trzeci, ustalając wynik zawodów na 3-1.