facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zostań uczniem SMS

Zostań uczniem SMS

W dniu 29 maja odbędą się Testy Sportowe dla kandydatów do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H. Reymana.

 

Szkoła za cel stawia sobie osiąganie przez Uczniów najlepszych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie.

SMS Kraków dąży do utrzymania wysokich standardów w edukacji oraz szkoleniu, tak aby wzmocnić karierę sportową każdego Ucznia.

 

Uczniowie SMS-u grają w różnych klubach. W szkole podnoszą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie.

 

SMS zapewnia swoim Uczniom miedzy innymi:

 

•         profesjonalną kadrę trenerską

Trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje (m.in. licencje UEFA PRO, UEFA A) oraz doświadczenie w prowadzeniu zespołów ekstraklasy i ligowych

•         opiekę psychologa sportu

•         opiekę fizjoterapeuty i instruktora odnowy biologicznej

•         trenera przygotowania motorycznego | praca systemem Elite Performance Institute

•         indywidualną analizę rozwoju zawodnika | program rozwoju zawodnika EPI LTAD

•         treningi piłkarskie prowadzone według SMS Training System

•         wysoki poziom edukacji ogólnej i sportowej, tryb nauki dostosowany do treningów

•         indywidualną strategię edukacyjną dla każdego Ucznia

 

 

Współczesny sport jest niezwykle wymagający. Połączenie sportu z nauką jest trudne i wymaga bardzo dużego wysiłku. Obciążenia treningowe powodują, iż młodzi zawodnicy przerywają naukę lub mają duże problemy z jej terminowym ukończeniem.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego powstała w tym celu aby pomóc młodym sportowcom pogodzić naukę z uprawianiem sportu oraz kompleksowo podnosić indywidualne umiejętności piłkarskie swoich uczniów.

 

Więcej informacji o rekrutacji do szkoły w zakładce REKRUTACJA na stronie www.sms.krakow.pl

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2017-05-22 13:17:33


SMS 

Komentarze


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30