facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kolejny poniedziałek w Akademii Młodego Trenera

Kolejny poniedziałek w Akademii Młodego Trenera

W miniony  uczestnicy Akademii Młodego Trenera a zwłaszcza maturzyści nadrobili zaległości sprzed dwóch tygodni i w gościnnych salach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Spotkali się po raz kolejny z trzema znanymi w naszym regionie trenerami. 

 

Piotr Sędor z krakowskiej Prądniczanki, współtwórca autorskiego modelu szkoleniowego w tym klubie, trener zespołu występującego w III lidze kobiet i autor projektu Akademii Kobiecego Futbolu, mający za sobą staż w męskiej reprezentacji Polski U-20 podzielił się z uczestnikami swoim bogatymi doświadczeniami w zakresie taktyki gry w ataku w systemie 1-4-4-2.

Nie mogło oczywiście zabraknąć akcentów dotyczących gry bramkarza, do której organizatorzy AMT przywiązują ogromną wagę. Tadeusz Kapuściński, trener bramkarzy z doświadczeniem zawodowym z takich klubów jak Cracovia, Wisła Kraków, KSPN Pogoń Skotniki czy ampfutbolowa Husaria Kraków mówił o swoich przemyśleniach i wnioskach dotyczących pracy z najmłodszymi na tej bardzo odpowiedzialnej pozycji.

Kamil Ostrowski szkoleniowiec myślenickiego Orła oraz autor systemu szkolenia w tym klubie, który stworzył również od postaw świetnie funkcjonującą szkółkę dla najmłodszych adeptów futbolu - Orliki Myślenice w bardzo bogatej prezentacji przekazał kursantom swoją wiedzę na temat tak bardzo istotnej struktury okresu przygotowawczego, która jest składową wielu obserwacji w klubach polskich i zagranicznych oraz własnych analiz.

Keepers Foundation serdecznie dziękuje prelegentom za poświęcony czas i sympatię do naszego projektu a przede wszystkim za otwartość i chęć przekazania swojej wiedzy uczestnikom Akademii Młodego Trenera oraz dodatkowo kieruje podziękowania dla Health Sport Management za opiekę merytoryczną nad poniedziałkowymi zajęciami AMT.

Sponsorem Akademii Młodego Trenera jest Introinstal a opieką medialną otoczył ją Futbol-Małopolska i TVP3 Kraków. Patronami merytorycznymi są Health Sport Management oraz wydawnictwo Asystent Trenera przy wsparciu Nice Polska.

 

 

 

Źródło: AMT

Dodano: 2017-05-23 16:56:32


Galeria zdjęć

 

AMT  Akademia Młodego Trenera 

Komentarze


Klasa A (Chrzanów)

Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
24.06.2017
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny