facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kolejny poniedziałek w Akademii Młodego Trenera

Kolejny poniedziałek w Akademii Młodego Trenera

W miniony  uczestnicy Akademii Młodego Trenera a zwłaszcza maturzyści nadrobili zaległości sprzed dwóch tygodni i w gościnnych salach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Spotkali się po raz kolejny z trzema znanymi w naszym regionie trenerami. 

 

Piotr Sędor z krakowskiej Prądniczanki, współtwórca autorskiego modelu szkoleniowego w tym klubie, trener zespołu występującego w III lidze kobiet i autor projektu Akademii Kobiecego Futbolu, mający za sobą staż w męskiej reprezentacji Polski U-20 podzielił się z uczestnikami swoim bogatymi doświadczeniami w zakresie taktyki gry w ataku w systemie 1-4-4-2.

Nie mogło oczywiście zabraknąć akcentów dotyczących gry bramkarza, do której organizatorzy AMT przywiązują ogromną wagę. Tadeusz Kapuściński, trener bramkarzy z doświadczeniem zawodowym z takich klubów jak Cracovia, Wisła Kraków, KSPN Pogoń Skotniki czy ampfutbolowa Husaria Kraków mówił o swoich przemyśleniach i wnioskach dotyczących pracy z najmłodszymi na tej bardzo odpowiedzialnej pozycji.

Kamil Ostrowski szkoleniowiec myślenickiego Orła oraz autor systemu szkolenia w tym klubie, który stworzył również od postaw świetnie funkcjonującą szkółkę dla najmłodszych adeptów futbolu - Orliki Myślenice w bardzo bogatej prezentacji przekazał kursantom swoją wiedzę na temat tak bardzo istotnej struktury okresu przygotowawczego, która jest składową wielu obserwacji w klubach polskich i zagranicznych oraz własnych analiz.

Keepers Foundation serdecznie dziękuje prelegentom za poświęcony czas i sympatię do naszego projektu a przede wszystkim za otwartość i chęć przekazania swojej wiedzy uczestnikom Akademii Młodego Trenera oraz dodatkowo kieruje podziękowania dla Health Sport Management za opiekę merytoryczną nad poniedziałkowymi zajęciami AMT.

Sponsorem Akademii Młodego Trenera jest Introinstal a opieką medialną otoczył ją Futbol-Małopolska i TVP3 Kraków. Patronami merytorycznymi są Health Sport Management oraz wydawnictwo Asystent Trenera przy wsparciu Nice Polska.

 

 

 

Źródło: AMT

Dodano: 2017-05-23 16:56:32


Galeria zdjęć

 

AMT  Akademia Młodego Trenera 

Komentarze


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30