facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 26-31 maja

Futmal w delegacji: 26-31 maja

Małopolska Liga Juniorów:
Hutnik Kraków - Garbarni Kraków, pt.18:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Clepardia Kraków - Tęcza Piekary, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet:
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Biała Podlaska, sb.13:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Garbarnia II Kraków - Bronowianka Kraków, sb.14:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy:
Cracovia Kraków - Karol Wadowice, sb.15:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa B (Myślenice I):
Górki Myślenice - Jawor Jawornik, sb.18:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

IV liga (Kraków-Wadowice):
Beskid Andrychów - Unia Oświęcim, sb.18:00
reporterzy: Wojciech Tracz (video, foto)

I liga juniorów (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Iwanowice - Pogoń Miechów, nd.12:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim, nd.14:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II):
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)

I liga juniorów młodszych (Kraków-mistrzowska):
Prokocim Kraków - Górnik Wieliczka, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów, śr.18:00
reporter: Adam Murzański (video, foto)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-26 15:50:35


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00