facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wakacyjne obozy szkoleniowe 2017

Wakacyjne obozy szkoleniowe 2017

Wakacyjne stacjonarne obozy  treningowe dla młodych piłkarzy i piłkarek realizowane przez trenerów Akademii Sportu Progres w Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta.

OFERUJEMY:

         Specjalistyczny trening piłki nożnej

         Specjalistyczny obóz bramkarski

         Szybki kurs pływania

 


Specjalistyczny trening piłki nożnej

Prowadzimy specjalistyczne treningi piłki nożnej  z nastawieniem na rozwój techniki indywidualnej i koordynacji z wykorzystaniem różnorodnych środków treningowych. Treningi dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników z podziałem na mniejsze grupy treningowe.

 


Specjalistyczny obóz bramkarski

Specjalistyczny obóz bramkarski ukierunkowany na poprawę techniki bramkarskiej, grę nogami, a także odpowiednie przygotowanie do wznowienia treningów po okresie wakacyjnym. Zgłosić się może każdy doświadczony bramkarz chcący poprawić swój warsztat, jak również dziecko pragnące zacząć przygodę na pozycji bramkarza.


Kurs pływania

Kurs dla zawodników nie potrafiących pływać i chcących opanować podstawowe ruchy motoryczne w wodzie oraz dla tych, którzy pragną szlifować swoje umiejętności pływackie. Zajęcia prowadzone są na nowoczesnej pływalni pod okiem doświadczonych trenerów i z wykorzystaniem nowoczesnych metod treningowych . Dzięki zajęciom zawodnicy nauczą się aktywnego wypoczynku w wodzie, która świetnie odciąża stawy.

 


Terminy:

26.06 - 01.07.2017: dziewczęta i chłopcy

03.07 - 08.07.2017: dziewczęta i chłopcy

10.07 - 15.07.2017: dziewczęta i chłopcy

17.07 - 22.07.2017: chłopcy

24.07 - 29.07.2017: bramkarze i chłopcy


Koszty

399 zł / 1 osoba  za 6 dni (w sobotę na zakończenie mini turnie w godzinach dopołudniowych i uroczyste zakończenie). Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00 do 16:00 na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta.


Cena zawiera:

- 1 pełnowartościowy  posiłek ciepły + przekąska w postaci owoców w ciągu dnia

- 10 zajęć treningowych  piłki nożnej w trakcie trwania obozu

- 6 zajęć treningowych na pływalni w trakcie trwania obozu

- Zajęcia teoretyczne oraz zajęcia motoryczne/ogólnorozwojowe 
(dopasowane do kategorii wiekowej)

- Ubezpieczenie NNW

- Koszulka treningowa

- Dla każdego uczestnika gadżety pamiątkowe i certyfikat uczestnictwa w obozie


Ramowy plan zajęć:

09:00 - 09:30 Zbiórka

09:30 - 11:00 Zajęcia treningowe

11:30 - 12:00 Obiad

12:00 - 13:00 Zajęcia teoretyczne

13:00 - 13:45 Zajęcia na pływalni

14:00 - 14:30 Przekąska owocowa

14:30 - 15:45 Zajęcia treningowe

16:00 Zakończenie dnia i odbiór dzieci. 


ZAPISY:

-- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY --

-- REGULAMIN WOS 2017 --


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 
783 222 044

 

 





Źródło: asprogres.org.pl

Dodano: 2017-06-07 10:35:23


Galeria zdjęć

 

AS Progres 

Komentarze


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30