facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 9-15 czerwca

Futmal w delegacji: 9-15 czerwca

Małopolska Liga Trampkarzy, 09.06:
Cracovia Kraków - Tarnovia Tarnów, pt.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

IV liga kobiet, 10.06:
Prądniczanka Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00
reporter Adam Murzański (foto, video)

Turniej piłkarski, 10.06:
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt KS Prądniczanka (orliczki i młodziczki), sb.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów, 10.06:
Profi Zielonki - Garbarnia Kraków, sb.13:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa B (Myślenice I), 10.06:
Górki Myślenice - Cisy Harbutowice, sb.17:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa B (Kraków II), 10.06:
Wawel Kraków - Potok Więckowice, sb.17:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Dybał (foto)

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz), 10.06:
KS Zakopane - Sokół Słopnice, sb.17:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków), 11.06:
Górnik Wieliczka - Borek Kraków, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Kraków II), 11.06:
Wieczysta Kraków - Bibiczanka Bibice, nd.11:00
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 11.06:
Kaszowianka Kaszów - Tęcza Piekary, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga juniorów młodszych (Kraków), 11.06:
Górnik Wieliczka - Jadwiga Kraków, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Amp Futbol Ekstraklasa, 10-11.06:
III Turniej o Mistrzostwo Amp Futbol Ekstraklasy, sb/nd
reporterzy: Wojciech Tracz i Waldemar Ignaciuk (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 11.06:
LKS Mogilany - Pasternik Ochojno, nd.17:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 11.06:
Podgórze Kraków - Clepardia Kraków, nd.18:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa B (Kraków I), 11.06:
Ekler Baranówka - Novi Narama, nd.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Finał Pucharu Polski MZPN, 14.06:
Raba Dobczyce - Podhale Nowy Targ, śr.17:30
reporter: Piotr Prochownik


I liga juniorów młodszych (Kraków), 14.06:
Prądniczanka Kraków - Górnik Wieliczka, śr.17:00
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy, 15.06:
Wisła Kraków - Cracovia Kraków, cz.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-06-08 10:24:57


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00