facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 17-18 czerwca

Futmal w delegacji: 17-18 czerwca

Klasa Okręgowa (Kraków II), 17.06:
Podgórze Kraków - Garbarnia II Kraków, sb.14:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 17.06:
Piast Wołowice - Clepardia Kraków, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 17.06:
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska, sb.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

III liga, 17.06:
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów, sb.17:00
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Wieliczka), 17.06:
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, sb.18:00
reporter: Przemysław Marczewski (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 18.06:
Prądniczanka Kraków - Zieleńczanka Zielonki, nd.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 18.06:
Przebój Wolbrom - Orzeł Iwanowice, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Małopolska Liga Trampkarzy, 18.06:
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków, nd.11:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków), 18.06:
UKS Sygneczów - Górnik Wieliczka, nd.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Mecz charytatywny, 18.06:
Grębałowianka Kraków (oldboje) - Hutnik Kraków (MP juniorów z 1993 roku), nd.16:30
reporter: Adam Murzański (foto, video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-06-16 11:30:07


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00